Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Torzíthat hasonló módon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torzíthat hasonló módon a nemi erőszakhoz az, ha olyannak engedtem meg a szexet, aki alapból nagyon nem vonzott, később pedig bántott is?

Figyelt kérdés

Sok olyasmi "tünetet" észleltem magamon az évek során, amit nemi erőszakon átesettekről írnak. Pl. megmagyarázhatatlan undor a saját testemtől, a szexualitástól (ez csak néha, alapból szeretem a szexet), bizalmi problémák, stb.


Úgy indult a dolog, hogy életemben először, 18 évesen összejöttem egy olyan sráccal, akinek "esélyt adtam", mert állítása szerint nagyon szeretett. Éjszakákat beszélgettem át vele, annyira kedveltem, de a külseje taszító volt. Egy fiú barátom azt tanácsolta, hogy adjak neki egy esélyt, mert a világ legaljadékabb, legfelszínesebb dolga lenne, ha nem tenném, miközben ennyire passzolunk lelkileg. Azt gondoltam, hátha szerelmes leszek, és akkor nem fog taszítani a külseje.

Nem működött, a szexet úgy éltem meg, mintha prosti lennék, egy percét sem élveztem. Persze halálra sértődött, és olyanokat mondott, hogy az exének ennyi meg annyi orgazmusa volt, reméli nem derül ki, hogy aszexuális vagy beteg vagyok (szűz voltam előtte, nem volt viszonyítási alapom, de utólag kiderült, nem volt semmi féle exe sem, de mind1), ezért már idővel színészkedni is elkezdtem, hogy élvezem. Még mindig azt hittem, hogy jó ember, és gondoltam, feláldozom magam, hogy legalább neki legyen jó. Arra, hogy valaha is el tudjak vele élvezni, 0 esélyt láttam, tehát a kommunikációnak nem láttam értelmét, teljesen mindegy lett volna, mit mondok, mit kéne másképp csinálnia, hiszen újjá kellett volna kb. születnie ahhoz, hogy nekem jó legyen.

Egy idő után teljesen más okból fenyegetni, bántalmazni is elkezdett, öngyilkossággal is zsarolt és a végén többször volt velem szexuálisan erőszakos, folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba, és megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne, rosszul vagyok, meg hasonlók.


Tudom, hogy nem vagyok egy lapra helyezhető olyanokkal, akiket megerőszakoltak, hiszen én belementem és az én hibám volt, hogy nem léptem ki időben, de lehetséges, hogy emiatt vagyok néha olyan érzelmi szinten, mintha megerőszakoltak volna?



2021. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
7%

Halálosan szánalmas, hogy megint töröltetitek. Nincs joga az embernek a véleményéhez?


Akkor is leírom még egyszer. Mindenfajta trágárkodás és uszítás nélkül.

1. Az első gond az, hogy a kérdező alázza a srácot, hogy csúnya, emiatt képtelen volt szeretni és tisztelni. Mindezt úgy, hogy nyilvánvalóan ő is a srác szintjén volt, tehát csúnyácska és szociálisan szerencsétlen lány, mert ha nem így lenne, el sem jutott volna odáig, hogy egyáltalán szóba álljon egy ilyen incel sráccal. Ráadásul a magányos, hátrányos srác is szeretett volna másokkal is lenni mellette, tehát még neki sem volt elég ez a lány még úgy sem, hogy szerette és becsülte annyira, hogy őszinte legyen vele. Mutassatok már egy szép és sikeres nőt, akinek van ilyen tapasztalata! Nem fogtok tudni.

Tehát alázza, miközben ő sem jobb.

2. 0 empátiája van a srác felé, nem volt hajlandó kommunikálni felé, hülyét csinált belőle, férfiasságában alázta porig, hazudott, színészkedett. Ezek után empátiát vár el a másiktól, és, hogy legyen az a középpontban, hogy neki van-e kedve szexelni vagy nem.

3. Erőszakot kiált egy olyan esetre, ahol ő maga írja, hogy belement a szexbe. A párjával.



Tudtok bármit is ellenérvelni ahelyett, hogy jöttök, hogy erőszaktevő vagyok és habzó szájjal kitöröltetitek, amiket írok, csak mert nektek nem tetszik?

2021. ápr. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
8%

"Ha a vendeged azt mondja, esetleg inna egy teat, de az elso korty utan megsem keri, belenyomod eroszakkal?? Hiszen az elejen azt mondta??"


Na igen, csakhogy egy egészséges lelkületű emberbe nem lehet belekényszeríteni ilyen helyzetbe. Ha azt mondom nem, akkor nem, és kiverem a kezéből azt a csészét. A kérdező felelősségét egyszerűen nem lehet elvitatni, ő is írta, hogy saját döntéséből szexelt vele érzelemmentesen. És ha így döntött, övé is a felelősség. Szar dolog, hogy így érez, de kizárólag magának köszönheti.

2021. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
87%

#41 te komolyan olyan korlátolt vagy hogy azt hiszed ha én szép nő vagyok akkor senkivel nem beszélgetek, nem állok szoba aki nálam rondabb? Normális ember szemében attól még ugyanúgy ember. A kérdező is leirta hogy barátok voltak. Csak a srác próbálkozott ő meg nagynehezen beadta a derekát mert mindenki gyozkodte.

A másik, szerinted aki szép az nem lehet önbizalom hiányos?

Én ismerek olyan szép lányt aki rettenetesen önbizalom hiányos és mindig messze rondabb pasija vannak mint amilyenneket kaphatna. Csak nem hiszi el hogy ő azoknak is kellene.


Miért és mivel is alázta meg a kérdező a pasit a férfi mivoltában?


És végezetül, a kérdező nem mondta egy szóval sem hogy megeroszakoltak, tudja hogy hülye volt hogy belement. Annyit kérdezett hogy ezek a körülmények okozhatnak e benne ilyen érzést.

2021. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
87%

". Mutassatok már egy szép és sikeres nőt, akinek van ilyen tapasztalata! "


Mondjuk a nővérem megteszi?

2021. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
86%

Ne is mondd, az első szexpartneremmel ugyanez volt, még a felizgulás szagától is hányingerem volt. Érdekes, mert azóta soha nem éreztem ezt a szagot senki mással.

Hát jó nagy butaság volt önmagamat becsapni, semmi értelme nem volt, mert a szex fájt és undorított vele. Mondjuk én elég hamar be is fejeztem a szex részét. Nem zavarta, mert a lakhatás miatt volt velem. Később bántalmazott is, nem egyszer voltam életveszélyben mellette. A második alkalom után dobtam. Addig azzal álltattam magam, hogy de legalább jó ember a társam, legalább ő boldog, ha én nem is.

Életem sötét korszaka.

A szex egész más volt azzal, akihez vonzódtam.

2021. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

"Addig azzal álltattam magam, hogy de legalább jó ember a társam, legalább ő boldog, ha én nem is."


Szó szerint tökéletesen ugyanezt gondoltam én is. Addig működött is, amíg rá nem jöttem, hogy nem jó ember.


Amúgy meg nem fogom magam felelőssé tenni. Nem vagyok mentálisan szemétdomb azért sem, mert 18 évesen még befolyásolható voltam. Az is csak részben, ugyanis saját magamnak is voltak olyan viráglelkű gondolataim, hogy jajjj, nem számít a külső, hanem, hogy milyen ember, meg, hogy milyen igazságtalan, hogy jószívű emberek a külsejük miatt szívnak az élet bármilyen területén, szóval annyira nem kellett befolyásolni. Én halál komolyan sajnáltam, hogy nem kellett senkinek, pedig milyen jó fej. Bűntudatom volt, hogy közben nem tetszik, nem tudom szeretni, mert tudtam, hogy azért nem, mert fizikailag nem vonz. Illetve az elején volt csak így, mert kiderült, hogy belsőre sincs benne semmi szerethető.

Azt is elhittem, hogy az ilyen srácok érzelmileg jobbak, jobban megbecsülik a barátnőjüket, érzékenyebbek, hűségesebbek, mint a jobb külsejű, sikeres társaik, tizenévesen még jobban sztereotípiákban gondolkodtam.

Családi hátteremmel, szüleimmel sincs problémám, nem is volt soha. Pont ezért is léptem ki hamar a bántalmazó kapcsolatból, mert még ha naiv h_ülye is voltam, azért volt annyi önbecsülésem azt nem vártam meg, hogy elkezdjen ütni, meg elidegeníteni a családomtól, barátaimtól (nagyon erre ment), egy évig sem tartott az egész. Ráadásul egy életre megtanultam a leckét.

Szakítás után bömbölve hívogatott, hogy felköti magát, olyan is volt, hogy álmatag hangon közölte, hogy bevett egy csomó gyógyszert, de mindig tartottam magam ahhoz, hogy nem érdekel, nem találkozom vele még "normális" búcsúra sem, ahogy kéri, nem fogom ápolni a lelkét és hagyni, hogy majd "szépen, fokozatosan engedjen el", újra meg pláne nem kezdem. Az sem érdekelt, hogy haldoklott az egyik szülője, pont a szakítás után 1 hónappal hunyt el, szemrebbenés nélkül felhasználta ezt is, hogy legalább addig menjek oda, aludjak vele, legalább addig tegyünk úgy, mintha együtt lennénk, belehal, hogy nem vagyok mellette, ennyit aztán igazán kutya kötelességem lenne megtenni.


A szexről annyit, hogy nem olyan sokkal utána is volt már egy másik kapcsolatom (még a mostani előtt), akivel élveztem a szexet. Egész más volt úgy, szinte perverz mértékben imádom a szexet, az exemmel meg még az orálra sem lehetett rávenni és alapból sokáig nem is mentem bele a szexbe, mással meg pár hét után. És nem kellett kérni semmire, magamtól teszek meg örömmel mindenfélét.

Kicsit tettem is róla, hogy az exem ezt mindenképp megtudja valakitől. :)


Még egy utolsó gondolat: Az az én döntésem volt, hogy érzelemmentesen szexelek vele. De amikor így döntöttem, beleegyeztem a szexbe, igent mondtam.

Amikor lázas voltam, akkor úgy kb. 20x mondtam nemet, és vettem ki a kezét a bugyimból/mellemről amit aztán visszarakott és tovább lihegett, könyörgött, hisztizett. Attól, hogy valakinek engedem a szexet úgy, hogy alapból nem élvezem, nem jogosítja fel, hogy amikor néha napján nemet mondok, akkor azt semmibe vegye, és kizárólag őt minősíti, ha egyáltalán nem érdekli, nem zavarja, hogy mozdulatlanul, hányingerrel, szenvelegve várom, hogy végezzen.

Éppen ezért azóta olyan férfi sem jöhet szóba soha többé, aki prostizott már életében, és semmi probléma nincs ezzel szerinte. Szerintem hatalmas red flag, ha valakinek semmi igénye nincs arra, hogy a másik élvezze az együttlétet.

2021. ápr. 26. 14:12
 47/57 anonim ***** válasza:
0%

A prostizást ne keverjük ide, az egy teljesen más szituáció. A prostiknál nincs olyan, hogy húszszor nemet mondanak, de huszonegyedik alkalommal belemennek.

Ha a prostik nem akarnak valamit, akkor nem csinálják - és ha az ügyfél nagyon erőszakoskodik, akkor gondoskodnak róla, hogy búcsút mondjanak tőle. Hidd el, a prostiknak megvannak a maguk kapcsolatai és védelmezői.


Szóval ne keverd össze a kettőt! A prostizás egy üzleti alapon működő szexuális szolgáltatás. A te eseted pedig egy akaratgyenge lány behódolása az agressziónak.

2021. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért hiszed, hogy TE majd megmondod, mit gondoljak és mit hová "keverjek". Az a közös a kettőben, hogy mind az exem féle férfiakra, mind a prostizó férfiakra igaz, hogy nem alapvető igényük, hogy a szex kölcsönös örömszerzés legyen. Nekem ez pont elég.
2021. ápr. 26. 16:18
 49/57 anonim ***** válasza:
9%

40! Tudod vannak olyanok, akik nem csak a külsőt nézik, mint írtam itt lassan kiderül, hogy tényleg aki nem 10/10-es modell vagy kigyúrt szépfiú az egy selejt, de engedtessék már meg nekem, hogy ne akarjam géppuska elé állítani azokat a nőket, akiknek kicsi a melle, vagy azokat a pasikat, akik csak 170 centisre nőttek. És nem nem csak barátként jók! Képzeld a mostani páromhoz egyáltalán nem vonzódom, csak jé, egész napokat tudunk eltölteni együtt, most rámehettem volna egy olyanra, aki fullra bejön, igaz, hogy utálom mint a szart emberként, de úgy tűnik szerintetek az nem is számít.

Amúgy nem tudom, öregedés mond valamit? Lehet, hogy most tökéletes teste van, de ha együtt lesztek tíz év múlva nagyon nem ilyen lesz. Egyik ismerősöm 25 éves korában igazi szívtipró volt, kigyúrt, jóképű, menő ruhák, jó duma, sportos aha azóta eltelt 10 év most majdnem teljesen kopasz kb. 130 kilósra hízott és 500 méterre is kocsival hajlandó csak menni. Érdekes módon a csaj, akivel hét éve mikor még formában volt összejött nem dobta el, pedig akkor a ti logikátok szerint mostanra egy értéktelen aputestű valaki.

De mint írtam magamt, tudom dögöljek meg, amiért olyan selejtekkel mint egy autóbalesetben lebénult csajjal is összejöttem volna, micsoda egy féreg vagyok!

Amúgy képzeld a zsíros haj, a ronda fogak, de még a túlsúly is olyan, hogy lehet rajta változtatni, mondom nem mindenki marad olyan, amilyen éppen az adott pillanatban vagy! A valóság nem egy fénykép!

2021. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%

48: a fórum lényege a párbeszéd. Én elmondtam egy álláspontot, és érvekkel alátámasztottam. A te dolgod, hogy hogyan ítéled meg.


És ismétlem: a prostitúcióra a motiváció az anyagi haszon. A prosti megválogathatja, hogy kivel fekszik le, szabad akaratából dönt a programjáról. Ha valamit nem akar, azt nem csinálja.

A te eseted viszont az akaraterő hiánya miatt következett be. Neked a motivációd a szexre a behódolás volt, a konfliktus elkerülése. Tehát nagyon nem ugyanaz a kettő.


Ugye érzed a különbséget? A prosti nem fog dugni 39 fokos lázzal félálomban, mert nem akar. Lehet erőszakoskodni, csak épp elküldi a pasit a francba, vagy ráhívja a gólemjét.

Te viszont gyenge akaratú voltál, ezért belementél, mivel az agresszió és az erőszakosság megtörte az ellenállásodat.


Szerintem egy prostizó férfi ebből a szempontból SOKKAL előnyösebb helyen áll az ítélet szempontjából, mint a te exed. A férfi ad valamilyen jó dolgot a szexhez (pénzt), és ha nemet mondanak neki, akkor elfogadja a döntést.


Az exedhez hasonló szadista hajlamú érzelmi zsaroló agresszív giliszták viszont SEMMIT nem adnak a szexhez, ami a másiknak jó lenne. Ők úgy jutnak szexhez, hogy a gyenge nőkből a pszichológiai nyomáson keresztül csicskát csinálnak.


Ugye érzed a különbséget? Neked melyik főnök a szimpatikusabb? Aki fizetésemeléssel motiválja az alkalmazottat a többletmunkára, vagy amely kirúgással fenyegeti és lelki terrort alkalmaz?

2021. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!