Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Torzíthat hasonló módon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torzíthat hasonló módon a nemi erőszakhoz az, ha olyannak engedtem meg a szexet, aki alapból nagyon nem vonzott, később pedig bántott is?

Figyelt kérdés

Sok olyasmi "tünetet" észleltem magamon az évek során, amit nemi erőszakon átesettekről írnak. Pl. megmagyarázhatatlan undor a saját testemtől, a szexualitástól (ez csak néha, alapból szeretem a szexet), bizalmi problémák, stb.


Úgy indult a dolog, hogy életemben először, 18 évesen összejöttem egy olyan sráccal, akinek "esélyt adtam", mert állítása szerint nagyon szeretett. Éjszakákat beszélgettem át vele, annyira kedveltem, de a külseje taszító volt. Egy fiú barátom azt tanácsolta, hogy adjak neki egy esélyt, mert a világ legaljadékabb, legfelszínesebb dolga lenne, ha nem tenném, miközben ennyire passzolunk lelkileg. Azt gondoltam, hátha szerelmes leszek, és akkor nem fog taszítani a külseje.

Nem működött, a szexet úgy éltem meg, mintha prosti lennék, egy percét sem élveztem. Persze halálra sértődött, és olyanokat mondott, hogy az exének ennyi meg annyi orgazmusa volt, reméli nem derül ki, hogy aszexuális vagy beteg vagyok (szűz voltam előtte, nem volt viszonyítási alapom, de utólag kiderült, nem volt semmi féle exe sem, de mind1), ezért már idővel színészkedni is elkezdtem, hogy élvezem. Még mindig azt hittem, hogy jó ember, és gondoltam, feláldozom magam, hogy legalább neki legyen jó. Arra, hogy valaha is el tudjak vele élvezni, 0 esélyt láttam, tehát a kommunikációnak nem láttam értelmét, teljesen mindegy lett volna, mit mondok, mit kéne másképp csinálnia, hiszen újjá kellett volna kb. születnie ahhoz, hogy nekem jó legyen.

Egy idő után teljesen más okból fenyegetni, bántalmazni is elkezdett, öngyilkossággal is zsarolt és a végén többször volt velem szexuálisan erőszakos, folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba, és megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne, rosszul vagyok, meg hasonlók.


Tudom, hogy nem vagyok egy lapra helyezhető olyanokkal, akiket megerőszakoltak, hiszen én belementem és az én hibám volt, hogy nem léptem ki időben, de lehetséges, hogy emiatt vagyok néha olyan érzelmi szinten, mintha megerőszakoltak volna?



2021. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
0%

Most ha elmondom, hogy hasonlóan érzek a #49 válaszolóhoz arról, hogy a kinézet nem minden, akkor én is le leszek 0%-ra pontozva?

Én a belső értékeket fontosabbnak tartom.

2021. ápr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
100%

#49 mit mártírkodsz? Senki nem mondta hogy szar vagy ezért, nem kell így túltolnod.


De tudod rohadt nagy különbség van a 10/10es pasi meg az olyan között aki bottal se kategória. Konkrétan úgy több millió ember van a kettő között. Az én párom se tökéletes, viszont nem is néz ki undorítóan, az érzelmek pedig pótolták a testi hianyossagait. De neki csak kis hianyossaga volt. Nem minden. Konkrétan nem tartaná senki undorítónak. Max átlagosnak. Te tényleg nem érted ezt a különbséget?

Mondtam, ha neked ez így jó hogy alapvető igenyed sincs hát csinald. De azért mocskolni valakit mert nem tud beleszeretni és vonzodni egy bűn ronda emberhez undorító.

2021. ápr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:

Soha nem motivált eddigi életem során maga a konfliktuskerülés, nem olyan a személyiségem. A lázas esetnél egyedül az motivált, hogy fogja be végre a pofáját, ne nyúljon hozzám, és alhassak.

Az egész kapcsolatot illetően meg nem az volt, hogy agresszióval kényszerítette rám az akaratát, hanem 18 évesen egyszerűen nem találkoztam ilyen zsarolós érzelmi sérülttel, ezért elhittem, hogy szimplán csak bánatos, és tényleg az életével játszom, ha nem vagyok képes szeretni. Több öngyilkossági kísérlete is volt nem sokkal az előtt, hogy összejöttünk, mert "őt nem szereti senki", ezért egyszerűen féltem, hogy megteszi. Aztán a végére már egyszerűen nem érdekelt volna az sem, ha megint próbálkozik "miattam", mert rájöttem, hogy senkit sem fair ilyennel kényszeríteni, főleg nem úgy, hogy még bántja is és tönkrevágja az egész életét, ha teheti.

2021. ápr. 26. 22:27
 54/57 anonim ***** válasza:
61%
Azért remélem, utána az "adj neki esélyt" tanácsot adó fiú barátodat is elővetted, kérdező, mert sajnos ő volt a másik (rejtőzködő) főbűnös abban, hogy mindezen keresztül kellett menned.
2021. ápr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
80%
Én teljesen megertelek kérdező. Volt egy kapcsolatom amiben a srác bár talán nem volt olyan ronda mint amilyennek te beallitod az exed de én kaphattam volna jobbat. De ő is tette a szépet az elején hogy ő a jó fiú. Belementem. Aztán a kapcsolatunk atcsapott egy érzelmi bántalmazásá. Elkezdett szapulni hogy leepitse az önbizalmam. Nem győzte kiemelni a hibaimat. Alazott az én családom előtt és az övé előtt is. Megelegeltem mert úgy gondoltam ennél jobbat erdemlek. Főleg hogy kimutatta a foga fehérjét, keményen ivott stb. Szóval dobni akartam de öngyilkossággal fenyegetőzött. Konkrétan eljott hozzám és kést tartott a torkahoz. Borzalmas volt. Mert akárhogy is az ember azért senkinek nem kíván ilyet. Na meg bennem volt az is hogy mi van ha megjobban bekattan és engem szúr le. Látszólag megbocsajtotttam de éreztem hogy ott eltort bennem valami és utána már konkrétan undorodtam tőle. Úgyhogy szakítottam végleg és többet nem álltam vele szoba akárhogy fenyegetőzött. Nem volt egyszerű mert fél évig zaklatott. Sajnos nálam is az volt a baj mint nálad hogy fiatal voltam és naiv, befolyásolható. Ráadásul pont egy szerelmi csalódás után talált meg. Hittem a szép szavaknak.
2021. ápr. 27. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nagyon sajnálom! Ez borzasztóan hangzik! Teljesen meg tudlak érteni!

Ez sajnos igenis erőszak. :(

Kérj segítséget minél hamarabb! Tanuld meg becsülni magad és ne magadat hibáztasd mindenért!

Kitartást kívánok neked! És lelkibékét!

2021. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
9%

Igen, valóban rossz döntést hoztál, hogy olyan emberrel akartál szexuális kapcsolatot aki alapból taszított..

Hatalmas ön ellentmondás, a fejben nem tudod elfogadni, a tested sem fogja.

Azért ez elég egyértelmű helyzet lett volna már az elején. Szóval nem is értem a döntésed, ez olyan hogy szánalomból fekszem le valakivel.

A másik, igen nemi erőszakot követett el, hiszen félájultan, betegen, határozottan nem akartad!! Ergo nem történt beleegyezés.

Ergo megerőszakolt!

Nem olyasmi,hanem pontosan az történt.

Tehát mint kiderült nem csak a külseje volt taszító.

2021. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!