Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Torzíthat hasonló módon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torzíthat hasonló módon a nemi erőszakhoz az, ha olyannak engedtem meg a szexet, aki alapból nagyon nem vonzott, később pedig bántott is?

Figyelt kérdés

Sok olyasmi "tünetet" észleltem magamon az évek során, amit nemi erőszakon átesettekről írnak. Pl. megmagyarázhatatlan undor a saját testemtől, a szexualitástól (ez csak néha, alapból szeretem a szexet), bizalmi problémák, stb.


Úgy indult a dolog, hogy életemben először, 18 évesen összejöttem egy olyan sráccal, akinek "esélyt adtam", mert állítása szerint nagyon szeretett. Éjszakákat beszélgettem át vele, annyira kedveltem, de a külseje taszító volt. Egy fiú barátom azt tanácsolta, hogy adjak neki egy esélyt, mert a világ legaljadékabb, legfelszínesebb dolga lenne, ha nem tenném, miközben ennyire passzolunk lelkileg. Azt gondoltam, hátha szerelmes leszek, és akkor nem fog taszítani a külseje.

Nem működött, a szexet úgy éltem meg, mintha prosti lennék, egy percét sem élveztem. Persze halálra sértődött, és olyanokat mondott, hogy az exének ennyi meg annyi orgazmusa volt, reméli nem derül ki, hogy aszexuális vagy beteg vagyok (szűz voltam előtte, nem volt viszonyítási alapom, de utólag kiderült, nem volt semmi féle exe sem, de mind1), ezért már idővel színészkedni is elkezdtem, hogy élvezem. Még mindig azt hittem, hogy jó ember, és gondoltam, feláldozom magam, hogy legalább neki legyen jó. Arra, hogy valaha is el tudjak vele élvezni, 0 esélyt láttam, tehát a kommunikációnak nem láttam értelmét, teljesen mindegy lett volna, mit mondok, mit kéne másképp csinálnia, hiszen újjá kellett volna kb. születnie ahhoz, hogy nekem jó legyen.

Egy idő után teljesen más okból fenyegetni, bántalmazni is elkezdett, öngyilkossággal is zsarolt és a végén többször volt velem szexuálisan erőszakos, folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba, és megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne, rosszul vagyok, meg hasonlók.


Tudom, hogy nem vagyok egy lapra helyezhető olyanokkal, akiket megerőszakoltak, hiszen én belementem és az én hibám volt, hogy nem léptem ki időben, de lehetséges, hogy emiatt vagyok néha olyan érzelmi szinten, mintha megerőszakoltak volna?



2021. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező! Te sajnos traumatizálva vagy, és ennekmég mindig vannak benned nyomai. Ettől szerintem menálhigiénés szakember segítségével tudnál végleg megszabadulni. Most csak tabletről tudok írni, mert a gépem szervizben van, de ha megjavítják, és érdekel, esetleg egy másik, nem hagyományos módszert (könyv + videó) is át tudok majd küldeni neked. A nem normális áldozathibáztató válaszolót meg hagyd teljesen figyelmen kívül - légy szíves tedd meg magadnak azt a szívességet, hogy semmit nem veszel magadra amit leír, mert az kizárólag az ő beteg lelkéről szól, nem másról.
2021. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
12%
Én el tudom képzelni, hogy már annyira ronda volt a barátod, hogy később ez lelki sérülést is okozott neked.
2021. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nem veszem magamra, talán sok-sok éve még magamra tudtam volna venni, de már tapasztaltam, tanultam annyit, hogy tudom pontosan, hogy egy rohadó lelkű bántalmazó volt, és azon kívül, hogy alapból minek jöttem össze vele a romantikus érzések teljes hiánya mellett, nincs semmi felelősségem.
2021. ápr. 26. 00:32
 14/57 anonim ***** válasza:
89%

Na figyelj, téged megerőszakolt az a féreg egyértelműen, amikor mondtad, hogy hagyja abba és amikor féleszméletlenül létesített veled szexuális kapcsolatot. Azért mert épp jártál vele az nem azt jelenti, hogy használhat akkor is, ha te nem akarod.

Másrészről az egy másik kategória, hogy belementél ebbe a viszonyba, pedig irtóztál tőle. Nekem is volt olyan kapcsolatom, amit valójában nem akartam és megalázva éreztem magamat emiatt, mert akkoriban nagyon alacsony volt az önbizalmam. Belementem egy csomó aktusba, mert győzködött a srác, de nem igazán akartam, azóta nem is kell nekem kapcsolat. Ezt fel kell dolgoznod, nekem is fel kell. Eltartott egy darabig míg felismertem magamban, hogy mennyire leszart valójában a partenerem és szétmanipulált, én pedig hagytam és undorodom a szextől egy bizonyos szinten. Kapcsolatba csak akkor mennék bele, ha egyszerűen szerelembe esnék csakúgy, de ismerkedni semmi gusztusom, nem tudom eljátszani, hogy akarok bármit egy férfitól.

2021. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
88%

#15

Gondolom a te fajtád bármikor megerőszakolna nőket, neked igazából indok se kell. Csak egy frusztrált, nőhiányos lúzer lehetsz, aki jobb ha távol marad a női nemtől.

2021. ápr. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
86%

#20

Remélem incel vagy és nem mersz kilépni otthonról, mert annyira utálod a nőket. Szerintem így mindenki jobban járna, a normális pasik is. Neked úgyse való nő, memtom mit vergődsz.

2021. ápr. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
21%

Engem tudjátok mi zavar?


ez: "Éjszakákat beszélgettem át vele, annyira kedveltem"


Most ha tényleg ennyire passzoltok lelkileg, akkor ezt az egészet ami történt nehéz elhinni. Mert akkor alapból nem kerültél volna ilyen helyzetbe.

2021. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:

Nem passzoltunk semennyire sem lelkileg, neten elő tudta adni magát (ott ismerkedtünk meg), élőben, amikor összejöttünk, 1 hónapig bírta azt az arcát mutatni.

De azóta van olyan párom 7 éve, akivel tényleg passzolunk.


Ja, és hiába fenyegettek privátban, hogy megkerestek ip cím alapján, és "megbánom", akkor sem fogom ronda nőnek gondolni magam, és oda pozicionálni, hogy "hol a helyem", ahová ti szeretnétek.

2021. ápr. 26. 01:23
 19/57 anonim ***** válasza:
92%
A fenyegető üzenetekről én a helyedben értesíteném a moderátorokat, kérdező. Egyébként az efféle online viselkedésnek más, normális országokban már kőkemyény büntetőjogi következményei vannak.
2021. ápr. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
10%
Tipikus példa, hogy miért kell a fiatal lányoknak érett, felnőtt, férfi partner.
2021. ápr. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!