Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Torzíthat hasonló módon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torzíthat hasonló módon a nemi erőszakhoz az, ha olyannak engedtem meg a szexet, aki alapból nagyon nem vonzott, később pedig bántott is?

Figyelt kérdés

Sok olyasmi "tünetet" észleltem magamon az évek során, amit nemi erőszakon átesettekről írnak. Pl. megmagyarázhatatlan undor a saját testemtől, a szexualitástól (ez csak néha, alapból szeretem a szexet), bizalmi problémák, stb.


Úgy indult a dolog, hogy életemben először, 18 évesen összejöttem egy olyan sráccal, akinek "esélyt adtam", mert állítása szerint nagyon szeretett. Éjszakákat beszélgettem át vele, annyira kedveltem, de a külseje taszító volt. Egy fiú barátom azt tanácsolta, hogy adjak neki egy esélyt, mert a világ legaljadékabb, legfelszínesebb dolga lenne, ha nem tenném, miközben ennyire passzolunk lelkileg. Azt gondoltam, hátha szerelmes leszek, és akkor nem fog taszítani a külseje.

Nem működött, a szexet úgy éltem meg, mintha prosti lennék, egy percét sem élveztem. Persze halálra sértődött, és olyanokat mondott, hogy az exének ennyi meg annyi orgazmusa volt, reméli nem derül ki, hogy aszexuális vagy beteg vagyok (szűz voltam előtte, nem volt viszonyítási alapom, de utólag kiderült, nem volt semmi féle exe sem, de mind1), ezért már idővel színészkedni is elkezdtem, hogy élvezem. Még mindig azt hittem, hogy jó ember, és gondoltam, feláldozom magam, hogy legalább neki legyen jó. Arra, hogy valaha is el tudjak vele élvezni, 0 esélyt láttam, tehát a kommunikációnak nem láttam értelmét, teljesen mindegy lett volna, mit mondok, mit kéne másképp csinálnia, hiszen újjá kellett volna kb. születnie ahhoz, hogy nekem jó legyen.

Egy idő után teljesen más okból fenyegetni, bántalmazni is elkezdett, öngyilkossággal is zsarolt és a végén többször volt velem szexuálisan erőszakos, folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba, és megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne, rosszul vagyok, meg hasonlók.


Tudom, hogy nem vagyok egy lapra helyezhető olyanokkal, akiket megerőszakoltak, hiszen én belementem és az én hibám volt, hogy nem léptem ki időben, de lehetséges, hogy emiatt vagyok néha olyan érzelmi szinten, mintha megerőszakoltak volna?



2021. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

"megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne"

Ezt akárhogy nézem nemi erőszak.

2021. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
6%

30! Leszámítva a fogsorát, amin egy fogorvos segíthet, egy teljesen átlagos cigány nő, ha megcsináltatná a fogát és amúgy stimmelne semmi gond nem volna vele.

Képzeld, tudom egy "selejt hülye puhapöcs" vagyok de egyszer még egy tolószékes nőnek is udvaroltam, csak a hosszú távú tervek miatt nem ment a dolog. De minél többet lógok a gyakorin megtudom, hogy mi pasik 99%-ban selejtek vagyunk, és még én vagyok a hülye, amiért szóba állok olyanokkal, akik nem úgy néznek mint egy húszéves topmodell. Én kérek elnézést, hogy beszélgetni is szoktam a nőkkel, és nem csak dugóbabának használom őket. Majd igyekszem megváltozni!

2021. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudj kérdező, de egyszerűen 90%-ban te vagy a hibás ebben a sztoriban, 10%-ban pedig a szüleid, mert ezek szerint nem készítettek fel az életere és nem neveltek beléd tartást és erkölcsi értékrendet. Nem, nem kellett volna esélyt adnod neki, ha nem jött be (borzasztóan besfolyásolató vagy) és az első számodra kellemetlen élménynél ott kellett volna hagynod. Egy ember se hagyta volna ezt, aki kicsit is szereti és becsüli magát. 18 évesen már bőven kellett volna ennyi eszednek lennie.
2021. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
4%

Őszinte leszek:

Abszolút, halálosan, rohadtul, iszonyatosan, mocskosul irigylem ezt a srácot.

Nekem miért nem jutott annak idején egy olyan nő, aki ezt megengedni nekem?! Egy 18 éves szűz lány, aki belemegy a szexbe velem, aki által megtapasztalhattam volna a szexualitás örömét, akivel felfedezhettem volna görcsök nélkül a szexet, aki által nem siklott volna ki végérvényesen a szexuálpszichológiám, nem torzult volna el a jellemem, és nem lennék örökre lelkisérült.


Miért, miért, miért, miért, MIÉRT NEM jutott nekem is egy ilyen nő!?

Áhh... iszonyatosan irigylem a srácot, el nem tudom mondani... Ez az első kérdés gyakorin, ami kiakaszt.


Az eseted egyébként tökéletesen megvilágít néhány alapvető igazságot:

A szexuális vonzalom nem választás kérdése, nem befolyásolható, nem lehet akarattal megváltoztatni.

Az emberi és a szexuális oldal két teljesen különböző dolog.


Sajnos a te eseted tökéletesen mutatja, hogy milyen elcseszett az emberiség. Én hiszem, hogy téged a jószándék és az önzetlenség vezérelt ebben a dologban. Kifogtál egy incel külsejű és lelkű pasast, akinek az egyetlen lehetősége a nőszerzésre a lelki terror, a zsarolás, az erőszakosság és az agresszió volt. Itt egyúttal megragadom az alkalmat, hogy itt sokan szidják a "lúzer inceleket" - de ezen felhasználók szerint akkor a történet férfi szereplője a követendő példa? Így kellene nőt szerezni? Mert attól tartok, hogy sok férfinak csak ez lenne az egyetlen járható út. Hiszen, ahogy a Kérdező leírásából is látszik: a srác a vonzerején nem tudott volna javítani sehogy sem, hiszen, "újra kellett volna születnie minimum".


Kérdező, szerintem a te esetedben a pszichológiai tanácsadás segíthet. Vagy igazából pszichológus sem kell hozzá, hiszen elegendő, ha vannak olyan emberek az életedben, akiknek őszintén mindent elmondhatsz részletesen, és tudod, hogy megbízhatsz bennük.


Ez az első kérdés, ami itt GYK-n elszomorít, feldühít, és kivált belőlem komolyabb reakciókat. Én, mint exincel főleg elszomorodtam a kérdés miatt. Hogy ezek szerint ez lett volna a járható út, ha nem akartam volna szex nélkül tölteni a fiatalságomat.


És a történet teljesen jól példázza:

Minden jótett elnyeri méltó büntetését.


Sajnálom, hogy ilyen dolgokat kellett átélned! Őszintén remélem, hogy te megtalálod a boldogságot, stabil és boldog kapcsolatod lesz, családod, gyerekeid, stb.


Akik pedig képesek voltak privátban fenyegető üzeneteket küldeni neked - azok remélem felkötötték magukat!

2021. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
90%

Fúúú.. a kommentek meg pláne felcsesznek.

Szoktam mondani, hogy én exincelként kiállok általában az incelek mellett.


De nem EZEK mellett!


Ezek férgek. Ezek gusztustalan kis patkány mocskok, undorító, gennyes kis kullancsok. Gyáva, gyenge, nyomorult hulladékok, akiknek egy eutanázia lenne a legjobb.


Komolyan képesek vagytok amúgy fenyegetni és degradálni a kérdezőt!? Rohadjatok már meg! Hát pont, hogy Ő volt az, aki kivételesen esélyt adott egy vonzerő nélküli férfinak! Pont Ő az, aki legalább megpróbált tenni a külsőségektől sújtott emberi átok ellen, próbált kitörni és esélyt adni kizárólag a személyiségnek!


ÉS VAN POFÁTOK ŐT FENYEGETNI!?


Ti nem incelek vagytok, hanem mocskos kis patkányok! Gyáva férgek... Ennyire tele vagytok dühvel, haraggal, agresszióval!? Akkor patkánykák, húzzatok ki szépen a pesti éjszakába! Mostmár nyitva vannak a vendéglátóhelyek. Tessék szépen verekedést provokálni egy kigyúrt, erős testalkatú ALFÁVAL! Ne egy sérült nővel emberkedjetek anonim, hanem a való életben menjetek oda, és balhézzatok az általatok annyira utált ALFÁKKAL!


Komolyan, hányok tőletek... fúújjj de felqurtam...


Én sokmindent megértek az incelekkel kapcsolatban, mert tudom, hogy milyen pokoljárás az. Dehogy pont egy olyannak akartok nekitámadni a nők közül, aki éppen hogy JÓT PRÓBÁLT CSELEKEDNI!?

2021. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező esete csak azt bizonyítja, hogy csakis olyannal kezdünk, akit valóban szimpatikusnak és vonzónak tartunk. Semmi szánalomszex, semmi próbálkozás, hátha meggondolod magad. Nem, semmi alamizsna. Nagyon válogassa meg mindenki, hogy kivel kezd, és ne adjon lejjebb soha.
2021. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
90%

Uristen, ezek a kommentek, mindjart sirok.


Kerdezo, nagyon sajnalom, ami veled tortent. Talan fajdalmas elfogadni, de amirol irsz, az nagyon klasszikus nemi eroszak (egyebkent buncselekmeny). Ez egy jo video azoknak, akik nem ertenek: https://www.youtube.com/watch?v=pMON_0I6ykc&ab_channel=Cutti..

Ha a vendeged azt mondja, esetleg inna egy teat, de az elso korty utan megsem keri, belenyomod eroszakkal?? Hiszen az elejen azt mondta??

Barki, barmikor visszavonhatja az igent, onnantol kezdve pedig eroszakrol beszelunk.


Szerintem gondolkodj el azon, hogy szakember segitseget veszed igenybe, mert ez a seb magatol csak nagyon lassan gyogyul be (ha egyaltalan). A felismerese annak, hogy nem vagy sem felelos, sem hibas, ez nagyon fontos elso lepes!

2021. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:

Először is, nem most jöttek elő a problémák, sőt, az évek során inkább enyhültek. Másrészt pedig, a páromra nem tolok rá semmit, mivel őt szeretem, kezdettől fogva szerelmes voltam belé és a szex is jó vele. Pont, hogy nem felé fordulnak a frusztrációim, hanem inkább konkrét szituációk vagy idegenek felé.


Másrészt, azért nem értelmeztem erőszaknak a lázas esetet, mert végül már nem ellenkeztem, hanem hagytam, de már órák óta cseszegetett, és gondoltam, essünk túl rajta. Órákig mondogatta, hogy ő ilyen meg olyan kanos, nem bírja már ki, közben folyamatosan a lábam közé nyúlt. Igazából teljesen mindegy, hogy jogilag erőszak-e, mivel azt is nehéz volt megélni, hogy egyáltalán nem érdekli, hogy én szeretnék-e szexelni, nem érdekelte, hogy rosszul vagyok és nem zavarta, hogy mozdulatlan vagyok, szinte félig alszom. Ő így is jóízűen csinálta és meg volt elégedve. Szerintem ez mindent elmond róla. Ez pedig bennem valami emberfeletti undort kelt. Még akkor is, ha saját döntésemből élvezetmentesen szexeltem vele rendszeresen, ez akkor is már volt, meg vagy 20x mondtam nemet.


Azt pedig én nem fogom úgy gondolni, hogy bármilyen szinten csúnya vagy számkivetett lennék, és még meg is érdemeltem ezt, erőlködhettek ameddig akartok. Ahogy alakult az életem, amilyen visszajelzéseket kapok és amennyi energiát fektettem már magamba minden téren, az engem igazol, ennyi. Ha bevártok a lakhelyemnél és jól megvertek, akkor sem fogom másképp gondolni. :D


Ja, és az emberi érték nem egyenlő számomra a külsővel, ez egyszerű hazugság. Ennek a csávónak nem volt valójában lelki értéke. A mostani páromnak meg van, ilyen egyszerű.

2021. ápr. 26. 11:45
 39/57 anonim ***** válasza:
0%

Miért lennék beteg és potenciális erőszakoló? :D Én nem bántottam senkit. A kérdező története pedig nem erőszak. Csak annyi, hogy győzködte a barátnőjét szexre, aki végül megengedte. Másrészt pedig semmibe sem vette, megalázta, és utána empátiát várt el, így pláne nem áldozat.


Én csak annyit mondok, hogy ki mint vet, úgy arat, és suba subához, guba gubához, tudja mindenki a helyét.

Ettől lennék beteg? :)

Igazságosabb világ lenne, ha mindenki szem előtt tartaná ezeket.

2021. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
88%

#32 számodra nem kell vonzalom ahhoz hogy beleszeress valakibe és jól essen a szex? Ennyi elég ahhoz hogy vonzodj hozzá? Mindegy hogy zsíros a haja, hogy igénytelen, hogy olyan kancsal azt se látod merre néz, hogy túlsúlyos, hogy lehet jóval idősebb nálad stb?

Ha igen hát lelked rajta, hajrá csináld.

De az emberek többségének kell egy minimális vonzalom. Nem azt mondom hogy mindenkinek tökéletes pár kell de az minimum hogy ne undorodjon a másiktól. És hogyha konkrétan undorítónak találsz valakit akkor senki nem kenszerithet rá hogy osszejojj és szexelj vele.

Persze a kérdezőt se kényszerítette senki. De attól még joga van úgy érezni hogy ez egy rossz döntés volt az életében.

2021. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!