Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Torzíthat hasonló módon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Torzíthat hasonló módon a nemi erőszakhoz az, ha olyannak engedtem meg a szexet, aki alapból nagyon nem vonzott, később pedig bántott is?

Figyelt kérdés

Sok olyasmi "tünetet" észleltem magamon az évek során, amit nemi erőszakon átesettekről írnak. Pl. megmagyarázhatatlan undor a saját testemtől, a szexualitástól (ez csak néha, alapból szeretem a szexet), bizalmi problémák, stb.


Úgy indult a dolog, hogy életemben először, 18 évesen összejöttem egy olyan sráccal, akinek "esélyt adtam", mert állítása szerint nagyon szeretett. Éjszakákat beszélgettem át vele, annyira kedveltem, de a külseje taszító volt. Egy fiú barátom azt tanácsolta, hogy adjak neki egy esélyt, mert a világ legaljadékabb, legfelszínesebb dolga lenne, ha nem tenném, miközben ennyire passzolunk lelkileg. Azt gondoltam, hátha szerelmes leszek, és akkor nem fog taszítani a külseje.

Nem működött, a szexet úgy éltem meg, mintha prosti lennék, egy percét sem élveztem. Persze halálra sértődött, és olyanokat mondott, hogy az exének ennyi meg annyi orgazmusa volt, reméli nem derül ki, hogy aszexuális vagy beteg vagyok (szűz voltam előtte, nem volt viszonyítási alapom, de utólag kiderült, nem volt semmi féle exe sem, de mind1), ezért már idővel színészkedni is elkezdtem, hogy élvezem. Még mindig azt hittem, hogy jó ember, és gondoltam, feláldozom magam, hogy legalább neki legyen jó. Arra, hogy valaha is el tudjak vele élvezni, 0 esélyt láttam, tehát a kommunikációnak nem láttam értelmét, teljesen mindegy lett volna, mit mondok, mit kéne másképp csinálnia, hiszen újjá kellett volna kb. születnie ahhoz, hogy nekem jó legyen.

Egy idő után teljesen más okból fenyegetni, bántalmazni is elkezdett, öngyilkossággal is zsarolt és a végén többször volt velem szexuálisan erőszakos, folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba, és megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne, rosszul vagyok, meg hasonlók.


Tudom, hogy nem vagyok egy lapra helyezhető olyanokkal, akiket megerőszakoltak, hiszen én belementem és az én hibám volt, hogy nem léptem ki időben, de lehetséges, hogy emiatt vagyok néha olyan érzelmi szinten, mintha megerőszakoltak volna?



2021. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:

"Tipikus példa, hogy miért kell a fiatal lányoknak érett, felnőtt, férfi partner."


Lehet, nem rosszindulatból írtad, de ez is kártékony, már bocs.

Az ilyenekkel, mint az exem, nem a koruk a probléma, soha nem lesz belőlük érett, normális férfi.

Attól meg, hogy valaki fiatal és még nem egészen érett, nem lesz bántalmazó nyomorult. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.


Másrészt pedig, soha nem kellett volna és nem is kellene olyan férfi, aki több, mint 5 évvel idősebb nálam, 18 évesen pláne nem. A párom pedig még kicsivel fiatalabb is nálam, nagyon fiatalon jöttünk össze, mégis értette, hogy mi az, hogy NEM, volt empátiája, sose volt nyomorék, erőszakos alak, lehetett vele komolyan tervezni, stb.

2021. ápr. 26. 03:01
 22/57 anonim ***** válasza:
1%

26.-ra.


Pedig egy kiforrott, érett, FÉRFI személyiség, az igen is stabilabb, mint egy nyomorék lelkületű, kis incel majom.

2021. ápr. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarom elhinni, hogy ilyen emberek léteznek és szabadon mászkálnak, mint az előző oldalon a válaszoló. Ha valaki csúnya, az örüljön annak, ha megerőszakolják? Emberi érték = külső? És ti neveztek felszínesnek másokat? Más kérdések alatt arra veritek a melleteket, hogy ti milyen mélyérzésű finom jólelkek vagytok, bezzeg a szemét alfák milyenek.

Egyáltalán hogy lehet kiállni bármilyen okból az érzelmi zsarolás és a nemi erőszak mellett? Tök mindegy, hogy milyen a lány, (vagy adott esetben a fiú) mit követett el, senkivel nem helyes így bánni. Egészséges lelkű ember nem is teszi. Ha mindenki feminista, aki nem tárgynak tekinti a nőket, akkor el kell keserítselek, rengeteg ilyen férfi van. Ellentétben veletek valóban rendes, nem csak ezt mondogatja magáról.

A szexhiány és a nemierőszak következtében átélt szenvedés közé majd akkor tegyetek egyenlőségjelet, amikor egy szegény szeretethiányos izmos úriember látogatást tesz a végbeletekben. Olyan kedves, örülnötök kellene, hogy ennyire tetszetek neki, nem? Aljas diszkrimináció lenne popsimegvonással büntetni szegény ártatlant.

2021. ápr. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, örülök, hogy sikerült túllépni egy bántalmazó kapcsolaton. Sajnos a naivitásnak és befolyásolhatóságnak megfizetted az árát. A legtöbb erőszakot családon belül követik el. Amikor nemet mondtál vagy lázasan rádmászot az már erőszak. Szóval lényegében ezt átélted, még akkor is ha nem definiálod annak.
2021. ápr. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
85%

Úristen. A sztorinal csak a kommentek durvabbak.


[link]


Uraim, nézzétek meg jól a hölgyet.

Tegyük fel hogy ez a hölgy egy végtelenül kedves, jó lelkű, intelligens ember aki belsőleg mindenben passzol hozzátok.

Legyetek őszinték. Bele tudnátok így szeretni? Hogy a belső tökéletes de a külső a bottal se kategória?


Senkit nem lehet arra kényszeríteni hogy szeressen valakit akihez nem vonzódik csak mert jó a lelke. A vonzalom vagy van vagy nincs. Persze az érzelmek megszepithetnek mondjuk egy átlagos külsőt, de nem olyat aki kifejezetten taszít.

Arra meg semmi mentség nincs hogy lázasan kvázi félig magatehetlenul is ezt csinálta vele.

2021. ápr. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
92%

Nem csodálom hogy némi erőszakra valló tüneteid vannak.


"folytatta, ha kértem, hogy hagyja abba," = a nemi erőszak iskolapéldája

"megdugta a 39 fokos lázas, félálomban lévő, totál mozdulatlan, nem kooperáló testemet, miközben 100x mondtam, hogy ne" = a nemi erőszak egy cifrább példája


Sajnálom hogy így kell megtudnod, de ez nemi erőszak. A szex addig és csak addig tart, amíg az egyik fél azt nem mondja, hogy NEM. Amint azt mondod, hogy NE, a szex azonnal véget kell érjen. Onnantól kezdve te nem egyedül bele abba ami, történik, magyarul akaratos ellenére szexelnek veled.

2021. ápr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
89%

Örülök, hogy az idióta kommentek törölve lettek.

Nekem is volt az életemben egy ilyen pasi. Jól megértettük egymást, jó barátok voltunk, de semmi vonzót nem láttam benne. Engem senki nem akart belekényszeríteni a kapcsolatba, viszont.. Később megtudtam a legjobb barátnőmtől, hogy ez a pasi egy buliban be akart engem drogozni, hogy majd módosult tudatállapotban biztosan lefekszem vele. Két "barátot" vesztettem akkor el.

2021. ápr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
90%

Na ezért nem csípem a lúzereket, mert amint próbálsz velük jófej lenni, átmennek erőszakos pszichóba.

Pl. Mikor lúzerrel haverkodsz aztán kibeszél, vagy jó csajként nem azonnal küldesz el egy nyomi srácot,hanem adsz neki egy esélyt, aztán ha nem működik elterjeszt rólad minden dolgot (true story).

Mindenki a saját súlycsoportjával kezdjen, adakozni nem érdemes,főleg saját magunkat.

Bocs de ez a véleményem, mindig idegesítettek az ilyen nyomik mint a kérdésben szereplő srác.

2021. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
7%

"Emberi érték = külső?"


A kérdező szerint igen, és itt a bibi, mint írta is itt valaki, ha mondjuk a srác félmillát keresett volna havonta, akkor rögtön tökéletes alfa macsó lett volna.

2021. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%
#29 és ha a 25os kommentemben linkelt hölgy minden elvarasodnak megfelelne, de így néz ki, te osszejonnel vele?
2021. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!