Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége miért tervszerűen akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy x idő múlva összeköltözés, házasság, gyerek stb, mintha ez egy terv lenne amit meg kell valósítani, és a másik fél pedig lényegében egy eszköz ezekhez. Ha valakit nem vesznek el feleségül x idő múlva akkor szakít. Ha a nő nem akar gyereket x időn belül vagy sohasem, akkor válás/szakítás. Távkapcsolatoknál pl hogy x időn belül költözzetek össze stb. Mintha a szerelmet nem megélnék hanem elterveznék az emberek. A többség. Tisztelet a kivételnek. Ti mit gondoltok ezekről?
2021. okt. 1. 14:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/107 anonim ***** válasza:
94%

Én amondó vagyok, ha egy 3-4 éven belül nem merül fel komolyan a házasság-téma, akkor már ne is fog (nem húszévesekre értem, hanem házasulandó korúakra).

Gyerek-téma pedig komolyabb: nem kezdtem volna olyannal, aki belátható időn belül vagy pláne egyáltalán nem akart volna gyereket. Mert én de.

2021. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/107 Ypszilon1980 ***** válasza:
93%
Felsoroltad a variációkat, de nem értem mi a bajod ezzel? Nincs jó meg rossz variáció, a gond akkor van, ha nem egyezik a 2 fél hozzáállása.
2021. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/107 anonim ***** válasza:
89%
Közös célok nélkül, közös jövő tervek nélkül nekiállni sincs értelme egy kapcsolatnak. Ez a véleményem. Pusztán szerelemből nem lehet "építkezni".
2021. okt. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/107 anonim ***** válasza:
86%

Mert valamerre muszáj tartani az életben. Nekem vannak terveim, amihez keresek egy hasonló felfogású partnert, aki ugyanazt szeretné átélni a párjával, mint én, ennyire egyszerű.


Én is otthagynám az illetőt, ha egy helyben totyorognánk egy több éves kapcsolatban, mert az azt jelenti, hogy mégsem akarjuk ugyanazt egymással megélni. Nem fogok csak úgy élni bele a semmibe, mert kifogtam egy lusta dögöt, akinek csak a szája nagy.


Nekem van egy definícióm arra, hogy mit hívok egyáltalán párkapcsolatnak és arra is, mit hívok értelmes, felnőtt kapcsolatnak. Ami nem az, abban miért maradjak? Miért vesztegessek el az életem 70-80 évéből 10-et egy olyan emberre, aki egyre több évnyi lehetőséget vesz el tőlem abból, hogy elégedett legyek az életemmel? Akkor inkább fogom és csinálok magamnak egyedül egy olyan életet, amire a szingli szerepben vágyom, de ha már van társam, ne a semmiért toljak abba a kapcsolatba energiát.

2021. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/107 anonim ***** válasza:
6%

Azért mert a legtöbb ilyen lány a kőbányai meg kitudja milyen paneltelepről indul.

De már közösségi hálón szocializálódott, rosszabb esetben már a barátnőknek mind audis, mercis pasija van.

Neki is kéne, nem éri ám be a szomszédos lépcsőházból a janigyerekkel, aki szorgalmasan dolgozik a gyárban és van egy suzukija, neki is vagány pasi kell.Amit lehet a közösségi hálón mutogatni, meg az ezzel járó életmód, utazgatások, wellnesz...vásárolgatások.

Szóval kis fejecskéjében már szövögeti a terveket, milyen pasit hogy kellene megfogni, segítségére van a sok feminista weboldal, amivel tele a net.

És így ilyen tudással ezek a lányok rászabadulnak a társkereső oldalakra.

Ennek látjátok ma a hatását.

2021. okt. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/107 anonim ***** válasza:
91%
Ez csak belemagyarázás. Ez mind arról szól, hogy egy normális kapcsolatban a két fél szeretne együtt lenni, szeretne a kapcsolatát minél szorosabbra fűzni a másikkal. Távkapcsolatban pl hogy lehet "megélni a szerelmet"? Normális esetben mindkét fél igénye, hogy minél hamarabb össze tudjanak költözni, hisze együtt akarnak lenni.
2021. okt. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/107 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig azzal nem szamolnak sokan, akik tervszerűen akarnak élni valakivel, hogyha elhagyják mert valamiben nem egyeznek pl vmelyikük nem akar házasságot, de szeretik egymást, akkor lehet találnak olyat akivel egyeznek a terveik de nem biztos hogy lesz szerelem is.
2021. okt. 1. 14:25
 8/107 anonim ***** válasza:
85%

7

Miért kellene olyannal maradni, akivel esély sincs kiteljesedni?

2021. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/107 A kérdező kommentje:
Nem egy két olyan nőről tudok, akik azert szakitottak mert x időn belül nincs házasság/gyerek pedig nekik az életük álma. Gyorsan összejött mással a házasság/gyerek, viszont szerelemnek nyoma nincs, de legalább megvalósult a terv...
2021. okt. 1. 14:27
 10/107 A kérdező kommentje:
8-as mi a kiteljesedés? A te kiteljesedésedhez egy másik ember kell? Csak más által tudsz kiteljesedni?
2021. okt. 1. 14:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!