Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége miért tervszerűen akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy x idő múlva összeköltözés, házasság, gyerek stb, mintha ez egy terv lenne amit meg kell valósítani, és a másik fél pedig lényegében egy eszköz ezekhez. Ha valakit nem vesznek el feleségül x idő múlva akkor szakít. Ha a nő nem akar gyereket x időn belül vagy sohasem, akkor válás/szakítás. Távkapcsolatoknál pl hogy x időn belül költözzetek össze stb. Mintha a szerelmet nem megélnék hanem elterveznék az emberek. A többség. Tisztelet a kivételnek. Ti mit gondoltok ezekről?
2021. okt. 1. 14:19
 61/107 anonim ***** válasza:

Nem.miert kerdezed?


Nekem már az is sokat jelentene ha a baratom nem azt kántálná hogy éljem meg a mát.


Multkor is kuldott idézetet nekem:

"Ssss baba.

Maskor is ragodhatunk a gondokon. Es a majdnem összejött dolgokon.

Inkabb gyere ide hadd simitsam meg a combod es találjuk meg egymasban a boldogságot"


Szerinted szerelmes...?


Carpediem. Neki a ma jár belolem.más nem.

2021. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/107 A kérdező kommentje:
Igen a sajátjukról igen. A tervszerűség ha van és semmire sem garancia akkor miert kell görcsösen ragaszkodni hozzá?
2021. okt. 1. 15:24
 63/107 anonim ***** válasza:
61%
A "máskor" az nekem már késő lesz.
2021. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/107 A kérdező kommentje:
61-es sajnálom de nyilván neki valszeg csak szexre kellesz. A mát megélni a társunkkal az pedig nem a szex. Hanem az ettől független közös élmények is. A párod.. szerintem sem szeret.
2021. okt. 1. 15:26
 65/107 anonim ***** válasza:
100%
62 mert aki veled se tervez inkabb ahhoz kene ragaszkodni..?
2021. okt. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/107 anonim ***** válasza:
100%

64 nem a szexre celzott. Emagyarázta. Ne a jovőn görcsöljek. éljem meg a mát!

Megélem én a mát vele.

A bolnapot meg valszeg mással akkor ezekszerint.

2021. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/107 A kérdező kommentje:
62-es kérdés mit értesz terv alatt? Házasságot? Vagy mit?
2021. okt. 1. 15:28
 68/107 A kérdező kommentje:
66-os én is azt mondom hogy ne erőszakoskodj és ne ragaszkodj görcsösen az elképzeléseidhez. Vagy tudod mit képzeld el: megkapod amit akarsz de a másik csak a te kedvedért teszi. Az jobb volna?
2021. okt. 1. 15:30
 69/107 anonim ***** válasza:

Nem kell velem lennie ha a jovoben nem tervezi velem. Ennyi csak. Semmi nem kotelezo.

En viszont olyannal szeretnék lenni akineknszámitok a holnapjában is es nem arrol győzköd h éljem meg a mát. A mát már én megéltem. Innenstol már korbe korbe korbe ugyanaz.

2021. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/107 A kérdező kommentje:
Mióta vagytok együtt? Ha több hónapja/éve, akkor nem értem az aggódalmad.
2021. okt. 1. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!