Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége miért tervszerűen akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy x idő múlva összeköltözés, házasság, gyerek stb, mintha ez egy terv lenne amit meg kell valósítani, és a másik fél pedig lényegében egy eszköz ezekhez. Ha valakit nem vesznek el feleségül x idő múlva akkor szakít. Ha a nő nem akar gyereket x időn belül vagy sohasem, akkor válás/szakítás. Távkapcsolatoknál pl hogy x időn belül költözzetek össze stb. Mintha a szerelmet nem megélnék hanem elterveznék az emberek. A többség. Tisztelet a kivételnek. Ti mit gondoltok ezekről?
2021. okt. 1. 14:19
 81/107 anonim ***** válasza:
100%

Az életben egy valami biztos: az állandó változás.

Ha soha semmilyen tervet nem készítenének az emberek, elég káoszos lenne a világ. Többek között ebben is különbözünk az állatoktól.

Nem tervezem meg a továbbtanulásomat, mert nem biztos, hogy abban a szakmában fogok dolgozni, vagy nem tervezem meg, hogy melyik orvoshoz megyek, mert nem biztos, hogy meg tud gyógyítani stb., sorolhatnám!

Semmire nincs biztosíték, minden olyan bizonytalan! Ezért kellenek tervek, hogy legyenek az ember életének támpontjai! Persze az nem biztos, hogy minden úgy lesz ahogy tervezzük, ebben igazatok van!

De az az igazi tökös legény, aki nincs berezelve az elköteleződéstől, mer kockáztatni, mert az élet ilyen!

Az sem mindegy ki milyen életszakaszban van!

Élj a mának 18-20 évesen, vagy 35-50 évesen?

Csak úgy lebegjünk a hétköznapokban?

Ezért kell tényleg olyan párt választani, aki hasonlóan gondolkodik ezekről a dolgokról, mint mi.

2021. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/107 anonim ***** válasza:

Nem nagyon régen. Tegnap.

Meg a kaocs elején is.

Mintha mellettem várna vmi nagx őre mig el nem jön. Igy van mellettem valszeg.

Azaz pont ő nem éli meg a mát kulonben nem korlátozná azt le csak mára..

2021. okt. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/107 anonim ***** válasza:
100%

A ma az lehetne örök is. Egy állandó..

Csak epp neki a ma, az egy véges dolog es a holnap az kulonboző attol, vagy epp nem, 50 50.


Valojában aki a mát valami határidonek éli meg hogy holnap már más lesz, az nem is éli meg a mát. Hanem a holnapot várja.

2021. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/107 anonim ***** válasza:

Aki meg tudja élni a mát annak a jövője is a ma lenne.ill a mának a fuggvenye.


Csak az gondolja másképp a holnapot aki a mát meg se éli.


Habár errol nem beszélek vele. Mert nekem elég a tudat h a jovoben max akkor kellek neki ha lo nincs ezekszerint

2021. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/107 A kérdező kommentje:
Mióta vagytok együtt?
2021. okt. 1. 16:17
 86/107 anonim ***** válasza:

Annyi ideje, amikor masok már rég egyutt laknak meg stb.vagy legalább az körvonalazodik, vagy ha teljesen az elejére megyek, hogy egyáltalán arra igény alakul ki.


Hogyis fogalmazzak. Az összeköltözes lehetetlennek tűnik vele, a szakitás meg lehetségesnek viszont... Nezzük ugye csak a mát. Ez a mai allapot. Es éljem meg.


Majd mellette ezer biztos hogy meg fogom azt tudni, hogy léteznek e lehetetlenek, vagy talán azok mégis lekuzdhetok. Vagy...eleve ő állit falakat ahhoz hogy lehetetlennek tűnjön bármi és a szakitás meg lehetségesnek viszont.

2021. okt. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/107 A kérdező kommentje:
Látom kikerülöd a konkrét választ arra vonatkozóan hogy mióta vagytok együtt.
2021. okt. 1. 17:05
 88/107 anonim ***** válasza:
76%
Támadasi felulet miatt kérdezed. Johogy kikerulom.
2021. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/107 A kérdező kommentje:
Nem. Nem azért kérdeztem, de nyugodtan gondold ezt.
2021. okt. 1. 18:33
 90/107 anonim ***** válasza:

A párom is a te elveidet vallja amugy . Mondtam is neki most hogy vki teged kepvisel e neten igy nem veled kell balheznom errol :D


De azert mondott pár gondolatot.


Amugy valszeg ezzel(a kapcsolati idovel) azt akarnád alátámasztani ha vki x ideje (éve)mondogatja, hogy a mát éld meg vele, az valojában nem kifelé kacsintgat a kapcsolatbol?

Szerintem meg de. Csak épp elvan, a jelenlegivel is. Nem hajtja a tatár. De attol még vár vmi mást is.


De erre a párom azt mondja hogy nem azt jelenti az h eld meg a mát hogy mint az hogy éljunk a vakvilágba es majd lesz vmi a jovőben. Hanem tegyél a máért mert holnap lehet már nem tehetsz.


Nem érti ő sem a szándék fogalmát.

Hogy nekem marhára nem mindegy hogy valaki akarja es megprobalja es max elbukik.

Vagy valaki nem is akarja(vagy hó't mindegy) es csak sodrast hagy, es ugy bukik, vagy stagnál az adottal véletlen mert ugy alakult ugy jött ki igy dobta az élet. (mert jobb nincs)



Nézz egy versenyzőt.

Valaki keszul edz belead apait anyait hogy célbe

2021. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!