Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége miért tervszerűen akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy x idő múlva összeköltözés, házasság, gyerek stb, mintha ez egy terv lenne amit meg kell valósítani, és a másik fél pedig lényegében egy eszköz ezekhez. Ha valakit nem vesznek el feleségül x idő múlva akkor szakít. Ha a nő nem akar gyereket x időn belül vagy sohasem, akkor válás/szakítás. Távkapcsolatoknál pl hogy x időn belül költözzetek össze stb. Mintha a szerelmet nem megélnék hanem elterveznék az emberek. A többség. Tisztelet a kivételnek. Ti mit gondoltok ezekről?
2021. okt. 1. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/107 anonim ***** válasza:
100%
Most tulajdonképpen mi a problémád? Ha nem talál, hát keres tovább. Vagy megalkuszik, aztán próbál nem boldogtalan lenni.
2021. okt. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/107 anonim ***** válasza:
100%

7:Ez lehetséges, azért írtam, hogy a lényeg abban van, hogy a 2 fél mit akar.

Mindketten lehetnek olyanok is, akik csak együtt vannak, de nem házasodnak, nem akarnak gyereket, de ettől még lehetnek más terveik.

2021. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/107 anonim ***** válasza:
35%

Pedig muszáj tervezni is, nem lehet csak lógni a levegőben.Az tévhit, hogy a férfiak ráérnek, de a nők még annyira sem érnek rá.

Ha valaki családot akar, akkor legkésőbb 35 éves koráig meg kéne szülessen az első gyereke.Előtte kéne pár évet együttélni, meghàzasodni, lakhatásról gondoskodni...Azért ahol még 5-6 év kapcsolat utàn is lógnak a levegőbe és a nő már ott van 28 éves csak elgondolkodik, ha még a hàzasság sem merül fel.Ha 32 évesen kell új párt keresnie, akkor jóformán már lekéste a családalapítást.

2021. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/107 A kérdező kommentje:
11-es igen azt látom hogy megalkudnak az ilyenek utána meg miután megvalósult életük álma, panaszkodnak hogy xyz igaz nem vette el őket feleségül, megis jobban szerette mint az akivel megvalósult a terve.
2021. okt. 1. 14:30
 15/107 anonim ***** válasza:
0%

5-ös!

Mekkora igazságot írt le!

Olvassa el mindenki!

2021. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/107 anonim ***** válasza:
24%
És? Neked ehhez mi közöd van? A saját életeddel foglalkozz.
2021. okt. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/107 A kérdező kommentje:
16-os m9ndjuk annyi közöm van hozzá hogy tele van a vilag emiatt a tervszerű élet miatt idegroncsokkal, akik meg másokat tesznek tönkre. Majd megtapasztalod.
2021. okt. 1. 14:32
 18/107 anonim ***** válasza:
100%

"11-es igen azt látom hogy megalkudnak az ilyenek utána meg miután megvalósult életük álma, panaszkodnak hogy xyz igaz nem vette el őket feleségül, megis jobban szerette mint az akivel megvalósult a terve."


De mindkét eset megalkuvás. Ha az ember szeretne gyereket, azt nem tudja elnyomni a másik kedvéért. Mindig ott lesz benne egy űr, és a másikat fogja hibáztatni. Ahogy akkor is, ha van gyereke, de nem szeretik. Az emberek eldöntik, hogy melyik a kisebb megalkuvás, és azt választják.

2021. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/107 A kérdező kommentje:
18-as igen csak hosszútávon nem gondolkodnak. Meglesz a gyerek mint életcél. Mellé meg egy olyan pár akit a hátuk közepére sem kívánnak vagy csak addig kellenek amig felhasználják a másikat a kapcsolati terveikhez. Ha ezek egyeznek az az ideális de csakis úgy ha valóban stabil a kapcsolat és van szerelem. Ezekből kevesebbet látok, helyette inkabb az érdek dominál.
2021. okt. 1. 14:40
 20/107 anonim ***** válasza:
87%
Hát, én nem bántam, meg, hogy kerestem tovább. 4 év alatt sem akart eljegyezni, az új meg egy éven belül megtette. Látszik a többi döntésén is, hogy sokkal jobban akart engem és sokkal komolyabban veszi a kapcsolatot, mint az ex. Vele azért a 4. év végére már fel tudtam építeni egy értelmes közös életet.
2021. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!