Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége miért tervszerűen akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy x idő múlva összeköltözés, házasság, gyerek stb, mintha ez egy terv lenne amit meg kell valósítani, és a másik fél pedig lényegében egy eszköz ezekhez. Ha valakit nem vesznek el feleségül x idő múlva akkor szakít. Ha a nő nem akar gyereket x időn belül vagy sohasem, akkor válás/szakítás. Távkapcsolatoknál pl hogy x időn belül költözzetek össze stb. Mintha a szerelmet nem megélnék hanem elterveznék az emberek. A többség. Tisztelet a kivételnek. Ti mit gondoltok ezekről?
2021. okt. 1. 14:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 A kérdező kommentje:
39-es engem az zavar hogy a meggondolatlanság miatt és csak a tervezést szem előtt tarva rengeteg a megcsalás is. És a megcsalás csak egy példa a sok közül. Azt mondom hogy nagyon kevés ember köt házasságot és vállal gyereket valóban stabil szerelemből. Ők valóban egy életen át együtt is maradnak. Ők vannak kevesebben.
2021. okt. 1. 15:04
 42/107 anonim ***** válasza:
100%
En viszont foglalkozom a holnappal is. Keresek olyat akit szintén érdekel velem a holnapja is!
2021. okt. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/107 anonim ***** válasza:
68%
A mát pedig megélem a barátommal akinek csak a ma kell belolem. Az akkor csak annyit is kap belolem. A mát.
2021. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/107 A kérdező kommentje:
40-es ez az elv csak elvben igaz. A gyakorlat meg az hohy házassagok bomlanak fel egyik pillanatról a másikra. Gyakran mindenféle előzmény nélkül. Illetve előzmény mindig van de azt ritkán osztják meg a párjukkal. Én tisztelem az olyanokat akik mindenféle érdek nélkül kötnek házassagot, de ahogy mondtam sztem ők vannak kevesebben.
2021. okt. 1. 15:07
 45/107 anonim ***** válasza:
100%

Ha a házasság valóban csak egy papír, nem hisztizne rajta ennyit egy kan sem, hogy aláírja.



Egyébként meg van valami, ami nekem semleges, de az embernek, akit szeretek, hatalmas plusz. Ha nem teszem meg neki ezt a valamit, ami nekem nem is okoz kellemetlenséget, miközben őt boldoggá teszi, abból mit gondolsz, mi jön le? Hát nem az, hogy egy kicsit is szeretem.

2021. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
87%

37 Ha megházasodik egy pár természetesen akkor is szétmehetnek.De az gondolom még számodra is nyilvánvalóan nagyobb elköteleződést feltételez, ha egy pár megházasodik, családot alapít.

Az a céltalan kapcsolat amit te Istenítesz felbontható annyival, hogy nem akarok már veled lenni, és többet fel sem veszed a telefont, kész.

Próbálj meg elválni közös vagyonnal, gyerekekkel.Az könnyebb, vagy nehezebb?Akik vállalják azt a kockázatot, ők csak komolyabbab gondolják a kapcsolatukat, mint a lébecolók.Nem?

2021. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 A kérdező kommentje:
43-as ha házassagban lennetek akkor oda tudnad adni előre ma a holnapot? 😁
2021. okt. 1. 15:08
 48/107 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól a párkeresés, hogy megtaláld azt, akivel egyeztek, és ne kelljen megalkudni.
2021. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/107 A kérdező kommentje:
46-os igen ez is egy szempont de szerintem pont azt nem gondolják át sokan amit mondasz: válni nehezebb. Pláne ha közös a ház is pl. A házasságot sokan garanciának tartják szerintem.
2021. okt. 1. 15:09
 50/107 anonim ***** válasza:
91%
Még egy faék egyszeru videojatekban is normal esetben az ember halad fejlodik pályakrol pályákra, es nem ugyanazt a kört játsza le otvenszer. Az életben sem megy senki korbe korbe mint a bolondok.
2021. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!