Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek többsége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek többsége miért tervszerűen akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy x idő múlva összeköltözés, házasság, gyerek stb, mintha ez egy terv lenne amit meg kell valósítani, és a másik fél pedig lényegében egy eszköz ezekhez. Ha valakit nem vesznek el feleségül x idő múlva akkor szakít. Ha a nő nem akar gyereket x időn belül vagy sohasem, akkor válás/szakítás. Távkapcsolatoknál pl hogy x időn belül költözzetek össze stb. Mintha a szerelmet nem megélnék hanem elterveznék az emberek. A többség. Tisztelet a kivételnek. Ti mit gondoltok ezekről?
2021. okt. 1. 14:19
 71/107 anonim ***** válasza:

Pont hogy nem akarom hogy tobb évem menjen olyanra rá aki a holnapot se tudja mit akar.velem vagy nem. Ennel azert nekem celtudatosabbak kellenek.

Egy szexkapcsolat is korrektebb ennel ahol legalabb megmondják azt hogy nagyon ne álmodozz semmirol itt csak stagnálás van.

De bizonytalanságban tartani a masikat hogy aztan ha lelép elmondhassa hogy dehat semmit nem igért o se tudta elore ő artatlan.

2021. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/107 anonim ***** válasza:

Haverok is azt mondjak hogy ne sirjak majd x év mulva hogy de en azt hittem en azt vártam. Ha ma nem dobom ki. Már ma megvan mondva joformán, hogy ne várjak semmit. Csak ez álarcba bujtatva hogy ki tudja mit hoz a jövő.


Aki engem akar az azt mondja a jovoben is akarlak. Nem szab korlátokat h csak ma.

2021. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/107 A kérdező kommentje:
71-es de mit szeretnél? Milyen biztosítékot? Vagy nem értelek.
2021. okt. 1. 15:48
 74/107 anonim ***** válasza:
Már az is sokat jelentene ha nem korlatozna le arra, hogy ő csak a jelenem, es csak ma van nekem. Es koszoni a tobbibol esetleg nem is fog kérni, mert lát erre esélyt ezek szerint..
2021. okt. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/107 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja hogy holnap kellenék e neki...az nagyon gáz sajnos.annak ma se kellek valojában sztem...
2021. okt. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/107 anonim ***** válasza:
61%

Ja de ő kiforgatja rám! Hogy en honnan tudnám azt hogy ő nekem holnap is kelleni fog?


Bakker akit szeretek, azt en nem csak ma szeretem. Ugy állok hozzá hogy en holnap is szeretem.

De mivel ő nem tudja holnap is szeretni fog e, annál lejjebb sztem nincs:(

2021. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/107 A kérdező kommentje:
74-es minden nap azt mondja hogy te csak ma kellesz neki? Vagy most már nagyon elvesztettem a fonalat. 🤔
2021. okt. 1. 15:59
 78/107 anonim ***** válasza:
Alapelve. Nem kell naponta mondania. Eleg egyszer is ezt hallani. Vagx ketszer.
2021. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/107 anonim ***** válasza:
De ha rakerdezek is, pl tegnapi az az idezet is tole.
2021. okt. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/107 A kérdező kommentje:
Lehet ezt nagyon régen mondta. Mióta vagytok együtt?
2021. okt. 1. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!