Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim válasza:
2%

Ha önkénteskednék, akkor biztos nem ez lenne a segítségnyújtás részemről, hogy :


- remélem elvetélsz

-apád pénzén élsz

-nem te tankolod a kocsid

-nem hiszem el hogy egyetemre jársz

-te naiv liba

-2 lábon járó lény

-nincs agyad

-jól agyonvernélek a szülei helyében

-emberi selejt

-egyszerű ostoba hülye



Ti aztán azonnali felvételt nyernétek a kríziközpontba! XD

2022. márc. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
3%

"amikor feszült a munkában akkor drogozik"

Még leszokhat. Főleg akkor, ha látja, hogy szereted, normális életet akarsz, vele akarsz normális és jó életet, megkapja tőled a gyereket, boldogok lehettek, ha nem drogozik, türelmes és nem kiabál veled, ha ő is szeret és tisztel.

2022. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
19%
Sok megoldas van, ill mindenre van megoldas. Csak ne az abortusz legyen az..
2022. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!