Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
 11/93 anonim ***** válasza:
94%

Ne haragudj, de te egyáltalán nem vagy érett az anyaságra, főleg nem egyedül. Sajnos rengeteg mentális betegséget nem mutat ki az ultrahang. Autizmus, idegrendszeri éretlenség, adhd, skizofrénia, dipoláris depresszió... Ezek egy részét esélyes, hogy örökli a pasidtól, mert mentálisan ép ember így nem viselkedik. Lenne egy ugyanilyen gyereked, csak azzal nem lehet szakítani! A többire meg sokkal nagyobb esélye van úgy, hogy "apuci" 40+ és drogozik.

Az biztos, hogy ha a gyereket megtartod, ettől az embertől soha nem szabadulsz. Ugyanis pont azért beszélt rá a terhességre, hogy magához láncoljon! Nem csak buta nő csinálnak ilyet. De az tény, hogy ide neked is nagyon butának kell lenned, ha sikerült is rávennie!


Nézz meg pár videót a neten, hogy milyen küzdelem árán sikerül egy fogyatékos gyereket megtanítani beszélni, vagy járni, sok szülő az egész életét erre áldozza. Aztán gondold végig, hogy erre is készen állsz, egyedül, segítség nélkül? Ha nem, akkor ne tartsd meg!

Akkor se, ha még így is nagyobb eséllyel születne "normális" gyereked. Ugyanis ha a drogok rajta ütnek vissza, téged nem fog vigasztalni, hogy 1% esélyed volt rá.

2022. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 A kérdező kommentje:
Ha elvetetnèm akkor lehet, hogy többet nem lehet gyerekem…
2022. márc. 25. 19:41
 13/93 anonim ***** válasza:
93%
12-es Miért ne lehetne? Negyed órás rutin beavatkozás, minimális komplikációs eséllyel.
2022. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
12%

A cigányoknál rutin esetleg.


#bocsánat

2022. márc. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudtam, hogy minden nőgyógyász cigány.
2022. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
15%
Nem a nőgyógyászokra értettem és ezt te is tudod.
2022. márc. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
80%
Azzal együtt, hogy ebben a helyzetben szerintem is az abortusz a megoldás, az nem egy rutin beavatkozás.
2022. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy nem lehet gyereked...

Én se tartanám meg előttem már leirtak az okokat

A gyerek könnyen lehet beteg lesz amire a te életed remény

A hapsi erőszakos és direkt ejtett teherbe hogy magához lamcoljon

Soha nem szabadulnal tőle ha megszulod a gyereket Kismamakent kiszolgaltatott helyzetben nem akarod tudni mit hozna ki belőle hogy bármit megtehető veled

El se mondd neki a gyereket mert szerintem véged

Maradj otthon és szakíts meg vele minden kapcsolatot

2022. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
89%
*,életed ramegy
2022. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező nő!

Miért is húzod szét a lábaidat egy ilyen pasira?

Ezt nem tudom megérteni férfi létemre!

Abortusz!

Más lehetőség nincs!

Természetesen vigyázz magadra, hogy megint ne legyél terhes!

Minden érett nő lehet terhes, csak akinek egészségügyi baja van az nem.

Remélem, hogy ez logikus?

2022. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!