Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
 61/93 anonim ***** válasza:
94%

Eddig is bántalmazta voltál

Érzelmi zsarolás

Orjonges

Ezért nem merted elhagyni

2022. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 A kérdező kommentje:

58 ezzel egyetértek és ez igaz! De ha túlmegy a határon akkor el fogok költözni, mint mondtam. Nem vagyok szerencsétlen, alárendelt ember. Szimplán adni akarok egy esélyt ennek a dolognak.

Nem fog senki sem engem sem a babát bántani, csak a holttestemen keresztül.

Ebben mindenki biztos lehet. Nem vagy egy Stockholm-szindrómád típus nyugi…

2022. márc. 30. 14:52
 63/93 anonim ***** válasza:
88%

Rohansz fejjel a falnak pedig tudod hogy egyre szorosabbra húzod a hurkot a nyakad körül

Ezzel kezdted hogy az alaphelyzet is drámai volt vele vallalj e gyereket

Te tudod

2022. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 anonim ***** válasza:
83%
Ha már tulmegy a határon és ott leszel egy babával nem sok esélyed egy férfival szemben
2022. márc. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/93 anonim ***** válasza:
85%

Nincs Stockholm szindrómás "típus", hanem ez sok idő után alakul ki egy ilyen ember mellett, mikor megváltozik a realitásérzékelésed.


https://www.youtube.com/watch?v=SVCqTcb4qkM&t=77s&ab_channel..

2022. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/93 anonim ***** válasza:
93%

55-ös Ebben az is szomorú, hogy neked semmid sincs, csak a szüleidnek, más faszával vered a csalánt..

A párod droggal vezeti le a feszültséget. Tudod, hogy egy akár egész nap síró csecsemő mennyi feszültséget jelent? Ebben egy egészséges, szerető kapcsolat is sokszor összeroppan, nemhogy a ti ingatag kártyavárotok.

2022. márc. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
83%

#9

Basszus, ennyire ne legyél már naiv...

A szakítás szélén állsz, ő egy arrogáns bunkó, aki csak kötekedni tud, de te első szóra teherbe ejteted magad?

Nem szoktam senkinek abortuszt javasolni, de ez olyan helyzet, amikor talán tényleg el kéne rajta gondolkozni. A magzat ugyanis könnyen lehet, hogy károsodott. Nem csak az, hogy egy drogos spermája termékenyített meg, de a fogamzásgátló részben még a szervezetedben volt, amikor a fogamzás megtörtént. Ilyenkor halmozottan nagy a fejlődési rendellenesség veszélye. Ha megtartod, mindenképp végeztess mindenre kiterjedő vizsgálatot!

2022. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
93%

"Nem vagyok szerencsétlen, alárendelt ember."

De, az vagy.

2022. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 A kérdező kommentje:
Nem verem a szüleim f@szával a csalánt, most fejezem be az egyetemet, vagy az is baj? Ne aggódj megvan már az is hogy hol fogok dolgozni, de ha csak a szüleim pénzéből élnék, azt sem értem neked miért lenne baj és hogy jön ide??
2022. márc. 30. 15:23
 70/93 A kérdező kommentje:
68. Oké akkor az vagyok, te jobban ismersz minket mint én magam. Legyen neked igazad
2022. márc. 30. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!