Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
 31/93 anonim ***** válasza:
87%

Ha ő az apa, akkor erre :"Arra is gondoltam, hogy megbeszélem vele hogy terhes vagyok, és ha nem változtat akkor nem engedem neki hogy lássa a kicsit, hátha jobb útra térne, de gondolom ez is hülyeség." nincs lehetőség. Mert joga van a láthatáshoz. DNS teszttel bizonyítja, hogy az övé és ott marad a nyakadon egy életre.

Én nem tartanám meg, de nekem annyira nem lenne nehéz döntés, mert ebben az állapotában a számomra nem gyerek.

Azt neked kell eldönteni, hogy neked az abortusz illetve a megtermékenyített és beágyazódott petesejt, amiben már elindult az élet, mennyit/mit jelent.

Az abortusz veszélyei elenyészőek, de, mint minden beavatkozásnak ennek is van kockázata.

Attól, hogy a pasi drogozott még nem jelenti, hogy nagyobb eséllyel lesz a gyereknek baja, mint egy átlag pár esetében. Eleve nő a problémás gyerekek száma, amire nem igazán van magyarázat. Szóval csak ezért nem vetetnék.

Ugyanakkor 23 évesen, szingli anyukának lenni, kiesni évekre a munkából, kezdeni valamit apucival, aki eleve nehéz eset... Szóval, nekem elég egyértelmű lenne a kérdés.

2022. márc. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/93 anonim ***** válasza:
95%

A pasas mindent meg fog ígérni, és elég, ha pár hétig tudja eljátszani, hogy tiszta. A 12. hét után nincs visszaút, a gyerek örökké ott lesz, már nem lehet visszacsinálni.


Őszintén: szerinted mi lesz, ha heroinnal benyom, aztán kettesben marad a gyerekkel? Akár külön, akár együtt. Előbbi esetben kérheti az osztott felügyeletet, csak hogy szívasson. Egy hetet nálad a gyerek, de egy hétig nála. Vagy kéthetente láthatáson. De együtt se jobb. Elmész pisilni, vagy fürdeni, és nem mered kettesben hagyni.

2022. márc. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 A kérdező kommentje:

Jaj nem lövi magát heroinnal vagy ilyesmi. Amikor sok a munkája akkor szokott kokaint használni. Nem úgy kell elképzelni, hogy nonstop be van szívva.


Na mindegy is. Ma elvileg találkozok vele, mert nála van egy két holmim, addig kitalálom remélhetőleg, hogy mi legyen.


Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!

2022. márc. 26. 07:21
 34/93 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy nem tenném szét egy drogosnak, nem még szüljek tőle. És ne kergess hiú ábrándokat. Az idő múlásával kevés lesz ez az adag már neki, ha csak nem kezdi el belátni, hogy segítségre szorul. De ez a leírás alapján nem fog bekövetkezni.
2022. márc. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 anonim ***** válasza:
92%
Mi lett kérdező, mit döntöttél?
2022. márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/93 anonim ***** válasza:
93%

Komolyan nem értem, hogy miért kell ebbe az öngyilkosságba belehajszolni egy ártatlan lelket is ezeknek a nőknek.

Anyám is ilyen volt, mint Te, kérdező, 4 gyereke lett, mindannyian nyomorogva, rettegve éltünk és élünk a mai napig is felnőttként, feldolgozhatatlan traumákkal, anyám még mindig vele van, és mondja, hogy nem is olyan nagy a baj. :)

2022. márc. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
81%

"Komolyan nem értem, hogy miért kell ebbe az öngyilkosságba belehajszolni egy ártatlan lelket is ezeknek a nőknek."

Mert rettentően önzőek és felelőtlenek.

Ez a kérdező is azt gondolja, hogyha nem marad együtt ezzel a drogos fsszal, akkor majd nyugodt élete lesz a gyereknek. Ja, csak ez éppen nem így szokott lenni. Oda jár majd zaklatni, terrorizálni őket. A rendőrség meg leszarja, mert amíg vér nem folyik addig semmit sem tesznek. Ha meg már folyik, akkor rendszerint késő. És ennek akarja kitenni ez a naiv libuska a gyereket.

2022. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:
70%
Hogy döntöttel?
2022. márc. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a dolgokat, és arra jutottunk, hogy a babát mindketten szeretnénk. Azt ígérte megváltozik, és őszintén remélem meg is fog, ha nem akkor külön leszünk, nincsenek anyagi problémáim ami miatt szükségem lenne rá, hogy mindenképpen együtt neveljük fel. Én így is úgy is szeretném a babát, ő pedig remélem abbahagyja a kifogásolható dolgokat.
2022. márc. 30. 12:48
 40/93 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsétlen gyereked..
2022. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!