Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
 51/93 anonim ***** válasza:
Sajnos nem ilyen egyszerű. De alakuljon veletek minden jól.
2022. márc. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
Úgy legyen!
2022. márc. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
85%

Figyelj kérdező!


Én is nagyon hasonló helyzetben voltam, mint te. Csak annyi a különbség, hogy én nem tudtam, hogy mit csinál. Később mikor már meg lett a gyerek, akkor derült fény ezekre. Nem bántalmazott, csak miután gyerek és kiszolgáltatott helyzetben voltam. Soha nem néztem volna ki belőle, de mégis megtörtént. Már ott tartottunk, hogy a gyerek állt közénk, hogy az apja ne bántson, pedig még nagyon picike. Azóta nehezen, de sikerült új fejezetet nyitni az életemben, de sajnos folyamatosan terrorba, félelemben probál így is tartani.

Tanulj belőle, míg még megteheted, vezesd el azt a szerencsétlen zigótát, mert soha nem lesz normális élete egy ilyen drogos apa miatt és nap mint nap csak azt fogod végignézni, hogy a gyerek hogy szenved, mert az apja le se szarja, mert neki a drog előbbre való, mint bármi más. Ezek nem fognak változni sohasem! Mindig csak egyre rosszabb lesz és csak ígérgetés hegyek, hogy változni fog. Nem, nem fog. Ideig óráig igen, de nem fogja tudni megállni mivel a szervezete úgy is kívánni fogja. Gyerek mellett még rosszabb lesz és minél többet fog drogozni mert abba fog menekülni a felelősség elől ami egy gyerekkel jár. Te meg majd gürcölhetsz éjjel nappal majd egyedül, mert soha semmiben sem számíthatsz majd rá.


De látom neked lehet aztán írni akár tapasztalatokat vagy bármit, felesleges, hiszen te már eldöntötted annak a nyomorult zigótának a sorsát, mert büdös neked a munka. Fáj fáj, de ez az igazság, kérem a lepontozást! Köszi 😀


Itt csak szegény későbbi gyereket gyerekeket sajnálom!

2022. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
38%
én még abban reménykedem,hátha elvetél, minden ilyen bántalmazott gyereknek el kéne kerülni a sorsát, mert ezek az idióta nők semmiből nem értenek
2022. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 A kérdező kommentje:

Kedves 53as!

Kicsit figyelmesebben elolvashattad volna az eddigieket.

Nekem nem azért kell gyerek mert nem akarok dolgozni, próbáltam már rá célozni, de akkor leírom érthetőbbe mert itt most sokan egy klasszikus mélynyomorbeli helyzetet képzelnek el.

Nekem konkrétan több pénzem van mint a páromnak, kezdjük innen.

A szüleim tehetősek. Ne gondolj olyanokra, hogy azért kell a gyerek mert segélyt akarok felvenni, meg azért maradok a párommal mert nincs pénzem. Nekem mindenem megvan. A párom sem áll rosszul anyagilag, direkt hasonló körökből akartam ismerkedni, hogy ne legyen az, hogy ki kit húz le. Egyikőnknek sincs anyagi gondja, az átlag felett élünk.


Ezt nem nagyképűségből írom, hanem sajnos eddig nem volt egyértelmű az írásom.


A párom nem egy drogért remegő, sarokban hányó, beesett szemű drogos. Néha amikor nagy rajt a nyomás akkor drogozik! Persze ez is ugyanúgy baj, de ne egy hontalan okádó függőt képzelj el. A felelősség elől nem hiszem hogy menekülni fog, mert ő könyörög már nekem mióta hogy gyereket akar, nem az én ötletem volt. Ő ragaszkodik hozzám is és a gyerekhez is.

Már szinte minden nap azt hallgattam, hogy legyen gyerek, legyek vele, legyünk együtt.


Az, hogy a gyerekemet nyomorukt zigótának nevezted pedig téged minősít.

2022. márc. 30. 14:42
 56/93 A kérdező kommentje:
54es köszönöm szépen neked
2022. márc. 30. 14:43
 57/93 anonim ***** válasza:

nem hagyta ,hogy elhagyjam màr ezelőtt sem, akkor most mi lesz?


Állandóan érzelmi zsarolással akart rávenni, és rá is vett, hogy mellette maradjak, vagy csak szimplán olyan ideg jött rá, hogy úgy voltam vele, jobb ha maradok.


Ezt az elején írtad. Nem hagyott békén, inkább vele maradtál, mert tartottál tőle. És még nem voltál kiszolgáltatott helyzetben. Majd kisbabával leszel. Tudod, hogy ezért ejtett direkt teherbe, hogy ne tudj szabadulni. Nyilván hogy ragaszkodik a gyerekhez, ezért csinálta.

Felnőtt vagy, biztos tudod, mit csinálsz.

2022. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
88%

A legtöbb bántalmazás, a láthatatlanabb, érzelmi fajta, tehetős körökben történik, "értelmiségieknél", itt általában nincsen putris veszekedés, karmolásnyomok, de olyan lelki sebek vannak, és olyan szintű manipuláció, amit majd egy életen át nyögni lehet. Az itteni válaszolók bár sokszor durván,de segíteni akartak Neked kérdező!


A párod érzelmi bántalmazó, aki Téged érzelmileg manipulál, annak szülsz gyereket. Értem, hogy fájóak ezek a durva sorok sokszor, de még nem késő változtatnod, és elmenned! Félek, hogy mire rájössz, hogy igazuk volt az előző válaszolóknak, már késő lesz, és vagy traumakötésed vagy Stockholm szindrómád lesz, vagy mindkettő...

2022. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 A kérdező kommentje:

Úristen, senki nem volt bántalmazva, szegény még meg sem született, de már bántalmazva van, meg én is bántalmazva vagyok….

Ki mondta ezt?

Én vagyok az idióta, amikor te azt írod bárcsak elvetélnék?


Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Sziasztok! Köszönöm a csodás jókívánságokat

2022. márc. 30. 14:47
 60/93 anonim ***** válasza:
84%
És nem csak veréssel lehet azt elérni, hogy valakitől félj...Én sem éltem át soha verést, mégis bántalmazott vagyok és iszonyatosan szenvedek. ( egy 31 éves, lelkileg bántalmazott nő)
2022. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!