Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
 41/93 anonim ***** válasza:
91%

Bátor vagy. És rettentő naív. Egy életre magadhoz láncolod ezt az idiótát a gyerekkel - te magad adod az aduászt a kezébe, amitől majd nem fogsz tudni szabadulni és azt csinál veled egész életedben, amit akar. A gyerek meg majd nézi-hallgatja.

Hiába lesztek külön. Mindig az életetek része lesz.

2022. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen anyákkal nem is tudom elmondani mit tennék. Még mindig elvetetheted, felnyithatjuk a szemed, de majd 17 év múlva ő fog ide írkálni, hogy "apa üti anyát", félek, hogyan menekülhetnék?


TUdod milyen bántalmazott gyerekként felnőni? Tudod milyen egész gyerekkorodban anyád megalázását végignézni tehetetlenül? Tudod milyen fiatal felnőttként rákosan depressziósan rettegve élni pánikbetegen, mert fogalmad sincs arról, hogy lehet félelem nélkül is élni????

A te életed tönkretételéhez jogod van, de máséhoz nem! Ezt értsétek meg önző, felelőtlen, ostoba anyák. "anyák"..

2022. márc. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
91%
Tipikusan az ilyen nő az, aki majd a gyereke érzelmeit is invalidálja, és hiába mondja a poronty, hogy félek, anyuka mondja, hogy "jaj most mennem kell". :)
2022. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a szép szavak, hazug ígéretek hatalma... A kérdező is bedőlt nekik szépen. És még mindig nem érti, hogy itt nem az anyagiak a legnagyobb probléma. Naivan elhiszi egy kokósnak, hogy majd csak úgy leszokik róla egy gyerek miatt. Jó álmodozást. Lesz itt még sírás, de még ez lesz a legkisebb probléma.
2022. márc. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/93 anonim ***** válasza:
75%
Nekem anyám 5-öt szült egy bántalmazónak, a legnaivabb ostoba nő a világon, és még mindig azt hiszi, mi túlzunk. :) Hasonló egyébként, mint a kérdező, azt hittem a kommunikációjából, hogy ő az, csak álkorral és névvel..
2022. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon sajnálom, hogy elszúrtok 3 életet.

Anyádék mit szólnak? Most már kénytelen vagy megosztani velük az elhazudott 2,5 évet megosztani.

2022. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 A kérdező kommentje:

Kicsit túlreagáljátok.

Az orvosom azt mondta, hogy minden rendben a babával, arra nagyon kevés az esély, hogy valami baja lenne a drog miatt, mivel a párom nem sűrűen használta, és már egy ideje nem, meg egyébként is kb minden ember beteg lenne ha ez így működne, mert sok ember iszik, dohányzik, gyógyszereket zabál… ilyen alapon kb mindenki betegen születne.


A párom soha nem vert meg, vagy bántalmazott. Érzelmileg szokott zsarolni, veszekedni velem, de soha nem emelt kezet rám.


A szüleimnek elmondtam, meglepődtek, volt belőle egy nagy beszélgetés, de támogatnak, és a faterom azt mondta, ha nem változik meg és én nem akarok vele lenni akkor még a földről is eltörli, és biztosan békén fog hagyni.

2022. márc. 30. 13:55
 48/93 A kérdező kommentje:
Kedves 45ös! Nem, nem én vagyok édesanyád afelől biztosíthatlak. Megértem, hogy a te gyerekkori rossz tapasztalataid miatt egyből a legrosszabbra gondolsz mindenki esetében, de attól még másnak alakulhat másképpen a sorsa mint a tied
2022. márc. 30. 13:57
 49/93 anonim ***** válasza:
95%

A párom soha nem vert meg, vagy bántalmazott. Érzelmileg szokott zsarolni, veszekedni velem, de soha nem emelt kezet rám.

Még. Eddig nem is voltál kiszolgáltatott helyzetben. Majd most leszel. És apád nem lesz ott, amikor ti hárman együtt.

2022. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:
Rendben. Ha ez történik, biztos lehetsz benne, hogy otthagyom. Nem fogom eltűrni, hogy egy életen át üssön. Eddig nem fordult elő, ha előfordul befejeztük. Ilyen egyszerű.
2022. márc. 30. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!