Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarnám hagyni, de terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarnám hagyni, de terhes lettem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 2,5 éve megismerkedtem egy 39 éves férfival. Elég magas beosztásban dolgozik, viszont rájöttem, hogy az ilyen körökben is jelen van a drog, perdig én nem is gondoltam volna. Mindig hozzá menekültem, mert nagyon szerettem, plusz nem akartam otthon lenni, mert a szüleim igaz nagyon jófejek de szigorúak velem. Az apám egy céget vezet és ismerik is egymást bizonyos körökből, de nem tudja, hogy vele voltam együtt.

Sokáig minden jól ment, de rájöttem, hogy amikor feszült a munkában akkor drogozik. Ez megijesztett, de aztán visszaédesgetett magához. Közben elkezdtem beadagolni neki, hogy jobb lenne ha nem lennénk már együtt vagy legalább szünetet tartanánk de ilyenkor mindig rohadt ideges lett, kiabált, és próbált még rövidebb pórázon tartani, plusz még többet drogozott ez miatt pluszban.

Egy kicsit hazajöttem a szüleimhez, eltölteni egy kevés időt itthon. 1 hete rájöttem, hogy valószínűleg terhes vagyok. 3 tesztet csináltam mindegyik pozitív, elmentem nőgyógyászhoz ő is azt mondta az vagyok.

Most mi legyen?


2022. márc. 25. 14:37
 71/93 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, nem bántani akarunk! Vagyis indulatosan írunk, tényleg sokszor sértőnek tűnve, de érted! hogy ébredj fel! ha nem megy a szép szavakkal
2022. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem késő, addig el kell menekülni az ilyen helyzetekből!!
2022. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
91%

"Ha ez történik, biztos lehetsz benne, hogy otthagyom. Nem fogom eltűrni, hogy egy életen át üssön."

Feltéve, ha lesz esélyed elmenekülni. Jópáran belebuktak már ebbe a naivitásba.

És a néha szívásból idővel gyakori szívás lesz. Aki drog nélkül nem tud megbírkózni a problémáival, az sehogyan sem fog. De bízzál nyugodtan ebben a lényben, meg apádban. Csak apád nem biztos, hogy ott lesz majd, amikor drogosan akkorát behúz neked, hogy többet nem kelsz fel. Áltasd magad nyugodtan, te életed múlik a butaságodon nem a miénk. Mi szóltunk.

2022. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
83%
Igen,de a babája viszont beleszületik ebbe a helyzetbe, így a mi felelősségünk is, hogy megállítsunk egy ártatlan lény elleni ámokfutást!
2022. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
69%

69 Már hogyne tennéd! Neked nincs pénzed, eddig sem te tartottad el magad, ezután sem fogod, mert ha MAJD elkezdesz dolgozni, azután sem kapsz érdemi pénzt, ami pelenkára sem lesz elég a következő években.

Milyen egyetemre vettek fel, hogy ilyen egyszerű vagy?

2022. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 A kérdező kommentje:

71es! A 75-ös válaszoló is csak jót akar ugye? Árad belőle a színtiszta jóakarás! Fuu ez kezd vicc kategória lenni.

Te mennyire vagy egyszerű, hogy nem érted meg, hogy NINCS anyagi gondom, a családom gazdag, plusz ha még dolgozni fogok akkor szerinted nem lesz pénzem pelenkára?? Megnyugtatlak akkor majd eladom az X6osomat és talán lesz pénz pelenkára.


Én kérek elnézést, hogy eddig tanultam…


Nyugi el fogom tudni magam akkor is tartani, ha soha egy percet sem dolgozok, e miatt nem kell aggódnod…

2022. márc. 30. 15:44
 77/93 anonim ***** válasza:
55%

Az még zigóta és nem gyerek! Nehéz elhinni, hogy egyetemre jársz ezzel a "tudással". Ha biológiát tudnád, akkor képben lennél. Nekem ezek után ne mondd, hogy egyetemre jársz. A drogos pasid meg csak mentegeted, ha nem vennéd észre!


Tovább is csak azt a nyomorult zigótát sajnálom, aki majd egy drogos környezetben fog nevelkedni apa nélkül!


Ha lenne eszed, nem vágnál bele egy ilyen helyzetbe! Apád anyád helyébe agyhelyen csapnálak!

2022. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
80%

Én azt látom, hogy vannak emberek, akiket nem lehet és már nem is érdemes megmenteni önmagától. A kérdezőt sem. A gyereket viszont nagyon sajnálom. Nem ilyen "szülőket" érdemel.

Majd idővel hallunk róluk a hírekben, mint sok hasonló esetben, ahol szintén voltak bőven figyelmeztető jelek, de a saját önteltségük, gyávaságuk nem engedte nekik, hogy tényleg oda figyeljenek rájuk.

Ennek a nőnek nevezett, állítólag egyetemre járó kétlábúnak is már akkor le kellett volna lépni a pasastól, amikor először értesült a drog használatról. De nem. Ő azért még továbbra is szétrakta neki, és addig, amíg gyerek lett belőle. Mi ez, ha nem az emberi felelőtlenség, meggondolatlanság csúcsa? És ennek lesz diplomája? 🤔Agya sincs, amivel gondolkozni tudna.

2022. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 A kérdező kommentje:

Még jó, hogy nem vagy az anyám apám.

BGE külkereskedelmire járok, ha ennyire érdekel.

Látom te már biztosan tudod a jövőt, hogy mi hogy lesz. Sajnálom, hogy nem érek fel a te magas tudásodhoz, és jövőbelàtó jóstehetségedhez.

2022. márc. 30. 15:53
 80/93 anonim ***** válasza:
92%

" Fuu ez kezd vicc kategória lenni."

Amit te csinálsz, az viszont a siralmas kategória.

2022. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!