Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért komolyan becsületsértést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért komolyan becsületsértést érdemeltem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nagyon jóban voltunk 6 éve. Amolyan legjobb haverok voltunk, de én beleszerettem. Utána lett egy faszija, akkor eltávolodtunk, de azért néhanapján beszélünk, hogy mi újság. Most a legutóbb, amikor beszéltünk, elmesélte, hogy beteg lett, sclerosis multiplexe lett. Sokat mesélt a tüneteiről, hogy hogy indult, mennyire kétségbe esett, aztán arról is, hogyan pofozták helyre az orvosok.A végén megkérdeztem, hogy a párkapcsolatát hogyan alakítja a dolog, merthogy én aggódom. Nem értette. És akkor finoman megmondtam neki, hogy lehet, hogy most már nem lesz kifizetődő a különbség a sok visszautasított átlagos pasi és a szuperhelyes pasija között, mert ahhoz értékelni és kincsként kezelni kell a másikat, hogy kiállja a kapcsolat egy betegség próbáját.Először magyarázott, hogy kicsinyes vagyok, a párja nem olyan, ők szeretik egymást teljes szívből, de utána összezavarodott és már inkább azt kezdte el magyarázni, hogy teljesen tünetmentes lett, kap kezelést és kis megszorításokkal ugyan, de élik szépen az életüket. Emlékeztettem, hogy ahogy én utána olvastam, ez nem fog így maradni, előbb-utóbb kerekesszék a vége a folyamatnak mert a betegség progresszív, és az már egy nagyon erős kompromisszum egy kapcsolatban, aminek eltűrését nem egy olyan pasitól a leglogikusabb várni akinek ezer másik lehetősége van. Erre elborult teljesen, elküldött a francba, lehordott minden érzelmi nyomorult gcinek, letiltott, majd másoktól tudtam meg, hogy közzétette a beszélgetésünket facebook-on. 2 napig otthagyta a posztot, szarráaláztak alatta, majd törölte. Komolyan ezt érdemeltem csak mert kicsit győzött felettem a keserűség és kaptam az alkalmon? Közben komolyan aggódom is miatta, mert ha majd beütnek a gondok a kapcsolatában, lecseréli a pasi egy egészségesre, az a betegség általi megpróbáltatások mellett sok lesz.

2022. nov. 22. 04:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
98%

"Emlékeztettem, hogy ahogy én utána olvastam, ez nem fog így maradni, előbb-utóbb kerekesszék a vége a folyamatnak"


Ki a f*sz mond ilyet egy betegséggel küzdő embernek, aki valószínűleg pont ettől retteg minden nap a legjobban?

2022. nov. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:
Mert tán nem lehet tényeket mondani? Oda fog kerülni és kész. Nyilván ő is olvasta. Csak érdekelt, hogy a kapcsolatára vetítve hogy él együtt ezzel a ténnyel.
2022. nov. 22. 04:13
 3/75 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem lehet.

Mégis minek tennéd? Mivel voltál előrébb?:D

2022. nov. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
97%
Érzelmi analfabéta vagy és nagyon szánalmas is
2022. nov. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:

Szrdobálás helyett jöhetnének érvek is esetleg?

nem voltam előrébb, csak érdekelt volna valóban a válasza.

2022. nov. 22. 04:25
 6/75 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező. Te ezt egy haldokló embernek is oda mondanád, hogy pl minek neked kapcsolat úgyis meg fogsz halni?

Ilyet nem lehet csinálni, főleg egy baráttal. Ne csodálkozz hogy letiltott. Épp elég baj hogy léteznek ilyen betegségek, örülj hogy te egészséges vagy, nem szükséges még beléjük rúgni. Gondolkozz el ezen. 😕

2022. nov. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
3%

Ne edd magad. Gizus hercegnő a hercegnők között is különb és vérig van sértve, hogy a sors a herceget feher lovon egy nagy lóf...l küldte. Kell egy hibás, ez Te vagy.


Mai kis tucatnőcske.

2022. nov. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:

Egy haldoklótól is igenis érdekes kérdés lenne hogy hogyan élik meg a párjával a kapcsolatot, készülnek-e a végre, képes-e kitartani mellette a párja stb.

És előfordulna, hogy odamondanék dolgokat ha hülyére venne engem a másik és magyarázná, hogy dehát nem is haldoklik. Ugyanis ez történt. Hülyére vett és úgy tett mintha nem létezne a dolog amiről magyarázok aztán magyarázta hogy tünetmentes, kezelik, edz, éli ugyanazt az életet mint előtte mikor én is és ő is tudjuk hogy tolószék a vége, akármit szerencsétlenkedik sajnos ez egy degeneratív betegség amit ő soha nem győz le. A pasiját pedig 20 évesen, felszínesen választotta, csak azért volt velem és más normális srácokkal szemben inkább ő a nyerő mert ő helyes. De lelkileg semmi több és ő ezen átlépett. Nos akkor miért maradna egy vonzó srác egy beteg lánnyal aki előbb utóbb járni sem fog tudni, szexelni még úgy sem? Majd elhiszi hogy kötöttségek között, szenvedésben, cölibátusban fogja élni az életét? Lehet azért kaptam a sorstól a betegséget, hogy tanuljon a hibájából, hogy a külsőségeket választotta a lélek helyett. Én nagyon szerettem, az életem adtam volna érte, de neki ez semmit sem számított, annyit sem ért neki mint egy aprócska fing és ezt szebben ugyan de meg is mondta.

2022. nov. 22. 04:57
 9/75 A kérdező kommentje:
*Kapta
2022. nov. 22. 04:57
 10/75 anonim ***** válasza:
2%

"És akkor finoman megmondtam neki, hogy lehet, hogy most már nem lesz kifizetődő a különbség a sok visszautasított átlagos pasi és a szuperhelyes pasija között, mert ahhoz értékelni és kincsként kezelni kell a másikat, hogy kiállja a kapcsolat egy betegség próbáját"



Majd tutujgatja az anyja. Amugy en is faradekonyabb vagyok mostansag, telefonon sokszor elutom a betuket, tegnapelott "csak ugy" elestem munka kozben a fukaszaval a hatamon. Ami lehet az SM korai tunete, szoval ne hidd, hogy TE megusztad, lehet, hogy en sem. De aztan lehet, hogy nalam a Covid vakcina szovodmenye.



38F incel

2022. nov. 22. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!