Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért komolyan becsületsértést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért komolyan becsületsértést érdemeltem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nagyon jóban voltunk 6 éve. Amolyan legjobb haverok voltunk, de én beleszerettem. Utána lett egy faszija, akkor eltávolodtunk, de azért néhanapján beszélünk, hogy mi újság. Most a legutóbb, amikor beszéltünk, elmesélte, hogy beteg lett, sclerosis multiplexe lett. Sokat mesélt a tüneteiről, hogy hogy indult, mennyire kétségbe esett, aztán arról is, hogyan pofozták helyre az orvosok.A végén megkérdeztem, hogy a párkapcsolatát hogyan alakítja a dolog, merthogy én aggódom. Nem értette. És akkor finoman megmondtam neki, hogy lehet, hogy most már nem lesz kifizetődő a különbség a sok visszautasított átlagos pasi és a szuperhelyes pasija között, mert ahhoz értékelni és kincsként kezelni kell a másikat, hogy kiállja a kapcsolat egy betegség próbáját.Először magyarázott, hogy kicsinyes vagyok, a párja nem olyan, ők szeretik egymást teljes szívből, de utána összezavarodott és már inkább azt kezdte el magyarázni, hogy teljesen tünetmentes lett, kap kezelést és kis megszorításokkal ugyan, de élik szépen az életüket. Emlékeztettem, hogy ahogy én utána olvastam, ez nem fog így maradni, előbb-utóbb kerekesszék a vége a folyamatnak mert a betegség progresszív, és az már egy nagyon erős kompromisszum egy kapcsolatban, aminek eltűrését nem egy olyan pasitól a leglogikusabb várni akinek ezer másik lehetősége van. Erre elborult teljesen, elküldött a francba, lehordott minden érzelmi nyomorult gcinek, letiltott, majd másoktól tudtam meg, hogy közzétette a beszélgetésünket facebook-on. 2 napig otthagyta a posztot, szarráaláztak alatta, majd törölte. Komolyan ezt érdemeltem csak mert kicsit győzött felettem a keserűség és kaptam az alkalmon? Közben komolyan aggódom is miatta, mert ha majd beütnek a gondok a kapcsolatában, lecseréli a pasi egy egészségesre, az a betegség általi megpróbáltatások mellett sok lesz.

2022. nov. 22. 04:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy értéktelen a kapcsolata, nem mocskolódtam csak megkérdeztem hogy a kapcsolatát hogyan érinti ez a komoly diagnózis. Csak felidegelt hogy adja a butát és akkor mondtam csak annyit, hogy nem biztos hogy most is kifizetődő lesz a különbség a szuperhelyes pasija és a visszautasított szerényebb srácok között, de ezt is :P emojival küldtem hogy vegyek kicsit a komolyságából, csak bekóstoltam kicsit mert már éreztem hogy hülyére vesz mert amikor elkezdtem teljesen udvarias stílusban pedzegetni a témát akkor 10 kérdőjelet írogatott egymás után. Mi a jó francért lenne kamu? nem lehet 2 ember között elmérgesedett konfliktus az csak kamu lehet? Ő ezek után nyíltan sértegetett, már jelzőket mondott rám és akkor már nem udvariaskodtam és nem volt szándékom az éléből visszavenni hanem kerek perec kimondtam hogy nem biztos hogy az a srác lesz mellette hűségesen és kitartóan amikor tolószékben végzi később.Indokoltam is hogy aki iránt sokmindenki rajong nem pont az fogja kicsnként értékelni a másikat, az élet nem ilyen.

"Az a baj, hogy a tarsadalom a kulso szepseghez tarsitja a belso ertekeket, meghozza erzelmi indittatasbol." - iszonyatosan igaz, és egyben baromi szomorú is. Én igazából aggódom mert valaki olyan fog padlóra kerülni emiatt akinek én a föld minden szeretetét meg szerettem volna adni.

2022. nov. 22. 16:06
 52/75 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem én ismerlek, vagy legalábbis volt szerencsém hasonlóan beteg sráchoz sok éve. Tamásnak hívnak?


Felesleges egyébként minden hozzászólás, nagyon súlyos problémáid vannak. Szegény skizo srác itt az oldalon 100x normálisabb. Csak azt nem értem, hogy az ilyen beteg emberek hogyan kerülik el a pszichiátriát, lehetetlen, hogy az ne látszódjon meg az iskolarendszerben. Talán csak idő kérdése, amíg a keserűség és rosszindulat miatt bántasz valakit.. Ugye szeretted volna már korábban, hogy "azt a fájdalmat érezze a másik, amit te éreztél"?


Ijesztő, nagyon beteg ember vagy, szerintem hasznos volt, hogy a lány kirakta a beszélgetést, legalább másokhoz is eljut a híre. A kerületi/városi csoportokban szoktak lefotózni embereket és kirakni beszélgetéseket, hogy kikkel kell vigyázni(szülőknek a gyerekeiket félteni, felnőtt férfiak beszélgetést kezdeményeznek tinikkel), ez is ilyen volt szerintem, óva intette tőled a többi embert. Ha nagyobb nyilvánosságot kapnának az ilyenek, kevesebb bűneset történne és többen kapnának pszichiátriai segítséget.

2022. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
90%

Te nem szereted ezt a lányt, mert semmilyen tiszteletet nem mutatsz felé és tudatosan megbántod, rosszat kívánsz neki.

Legfeljebb megdönteni és birtokolni akartad, de benned aztán nincs szeretet.

2022. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
92%
#51 kérj segítséget. Zártosztályra való elmebeteg vagy. Istenkomplexusos nyomorult. Mégis kinek képzeled magad hogy beleugatsz mások életébe és megszakértsd hogy ki, merre, meddig. Anyámborogass.
2022. nov. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:
Szerintem meg te vagy egy elmebeteg szemét ha olyanokhoz hasonlítasz akik veszélyt jelenthetnek másokra, pláne gyerekekre...Soha életemben nem bántottam senkit.És sajnálom hogy tőlem kell megtudnod de pszichiátriára se lehet elvitetni soha az életben senkit akinek az a véleménye hogy xy lányt nem értékel annyira a párja mint egy szerényebb srác, sem azért mert nyíltan beszél a rokkantság lehetőségéről egy olyan emberrel akit sclerosis multiplex-el diagnosztizáltak. Még Észak-Korea sincs ezen a szinten. Nem veszed észre hogy te vagy valójában a másokat szétrúgdosó butagci.
2022. nov. 22. 16:16
 56/75 A kérdező kommentje:
54 Mert nem lehet véleményem és nem jár nekem a szólásszabadság? Ja mondjuk fehér férfiak közül más csak a félisten szerűeknek jár, nem lepődöm meg.
2022. nov. 22. 16:17
 57/75 anonim ***** válasza:
91%
#55 te szerencsétlen, mondom hogy istenkomplexusos vagy. A betegsége lehetséges kimeneteléről az orvosa tájékoztatja érdemben, nem egy hozzád hasonló jöttment senki. Te csak bántani akarnál egy nőt akinek nem kellettél. Undorító. (De továbbra is fenntartom hogy ez a nagy odamondogatás csak az incelfejedben történt meg.)
2022. nov. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok incel.

2. Az orvos honnan szülne neki bármi más infot mint az hogy potenciálian kerekesszék lesz a vége és/vagy pelenka? Tapasztalatok, statisztikák és tanulmányok mondják ezt. Ha normális az orvosa akkor tájékoztatta erről szóval nem kellene hogy meglepi legyen ha felhozom. Milyen alapon mondaná egy magyar orvos NEKI azt hogy PONT NEKI nem lesz ez a vége???

2022. nov. 22. 16:22
 59/75 anonim ***** válasza:
90%

51 Te jo isten😂 Majd gondolkodj el a vergodeseden 10 ev mulva, amikor mar boldog hazassagban elnek, szeretetben, akar ezzel a ferfival, akar egy kovetkezo jokepuvel, mindegy, a lenyeg, hogy nem veled.

Lehet neked uj info, de a jokepu ferfiak is szoktak szerelmesek lenni es nem hagyjak el a parjukat betegseg miatt. Nyomik pedig akik kincskent oriznek azt az egy szem not, aki beerne veluk, senkinek nem kellenek. Ez van.

2022. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindegy? Nem kellettél neki és nem is fogsz kelleni neki. Most már a környezetetek is tudja, hogy belülről rohadsz, hiszen felemészt az irigységed és az utálatod.


Amúgy a szüleim orvosok, hadd áruljam el a szakma egyik legalapvetőbb szabályát: minden páciens, minden eset más, nem lehet mások alapján egy az egyben kijelenteni egy következményt egy teljesen másik emberre.

2022. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!