Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért komolyan becsületsértést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért komolyan becsületsértést érdemeltem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nagyon jóban voltunk 6 éve. Amolyan legjobb haverok voltunk, de én beleszerettem. Utána lett egy faszija, akkor eltávolodtunk, de azért néhanapján beszélünk, hogy mi újság. Most a legutóbb, amikor beszéltünk, elmesélte, hogy beteg lett, sclerosis multiplexe lett. Sokat mesélt a tüneteiről, hogy hogy indult, mennyire kétségbe esett, aztán arról is, hogyan pofozták helyre az orvosok.A végén megkérdeztem, hogy a párkapcsolatát hogyan alakítja a dolog, merthogy én aggódom. Nem értette. És akkor finoman megmondtam neki, hogy lehet, hogy most már nem lesz kifizetődő a különbség a sok visszautasított átlagos pasi és a szuperhelyes pasija között, mert ahhoz értékelni és kincsként kezelni kell a másikat, hogy kiállja a kapcsolat egy betegség próbáját.Először magyarázott, hogy kicsinyes vagyok, a párja nem olyan, ők szeretik egymást teljes szívből, de utána összezavarodott és már inkább azt kezdte el magyarázni, hogy teljesen tünetmentes lett, kap kezelést és kis megszorításokkal ugyan, de élik szépen az életüket. Emlékeztettem, hogy ahogy én utána olvastam, ez nem fog így maradni, előbb-utóbb kerekesszék a vége a folyamatnak mert a betegség progresszív, és az már egy nagyon erős kompromisszum egy kapcsolatban, aminek eltűrését nem egy olyan pasitól a leglogikusabb várni akinek ezer másik lehetősége van. Erre elborult teljesen, elküldött a francba, lehordott minden érzelmi nyomorult gcinek, letiltott, majd másoktól tudtam meg, hogy közzétette a beszélgetésünket facebook-on. 2 napig otthagyta a posztot, szarráaláztak alatta, majd törölte. Komolyan ezt érdemeltem csak mert kicsit győzött felettem a keserűség és kaptam az alkalmon? Közben komolyan aggódom is miatta, mert ha majd beütnek a gondok a kapcsolatában, lecseréli a pasi egy egészségesre, az a betegség általi megpróbáltatások mellett sok lesz.

2022. nov. 22. 04:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként azon túl, hogy valóban beteg a lelked (ha nem kamu ez a baromság), és kicsit sem vagy normális (és 10000% meg is érdemelted) , privát beszélgetéseket úgy tudom, hogy nem lehet így kirakni. De lehet rosszul tudom.
2022. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
100%

én is és ő is tudjuk hogy tolószék a vége, akármit szerencsétlenkedik"

"csak azért volt velem és más normális srácokkal szemben inkább ő a nyerő mert ő helyes. De lelkileg semmi több és ő ezen átlépett. "


Hallod magadat egyébként? Te lenn a lelkileg több? Ezt te sem hiheted el. Egy megkeseredett rosszindulatú féreg vagy, ha csak a negyede igaz ennek amit itt lenyomsz.

Most képzeld el, a rendes nem lelkinyomoronc pasija mellett tunetmentes. Melletted, te a betegségbe hajszolnad. Tudott ő valamit már előre.

2022. nov. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kirakta az teljesen jogtalan volt (most itt jogi részt nézek). De amit mondtál az elég görény dolog volt.
2022. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
100%
A becsületsértés az, amikor olyant állítanak és terjesztenek rólad, ami nem igaz. Itt csak a való igazság lett tovább adva.
2022. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Inkább ti vagytok naivak és álszentek. Mintha nem lett volna olyan a világtörténelemben, hogy egy kapcsolat nem bírt el egy komoly betegséget és a másik lerokkanását... Bármilyen férfiembernek nehéz ha a párjával nem tud többet szexelni és még ha 15 év múlva történik csak meg, a pasi akkor is alig lesz 40 felett. Vajon milyen kapcsolat bírja el könnyebben, ami fiatalon lett alapozva külsőségekre és szexre vagy az amikor valaki kincsként becsüli a párját mert vszeg csak az az egy nő jut neki egész élete alatt? Na melyik? Érdekes, volt 2 válaszoló is, aki zsigerből megértette, amit pofázni próbálok...Az meg, hogy kemények voltak a szavaim, hát, az is nagyon kemény volt, amikor kategorikusan szembesített vele, hogy értéktelen az én szeretetem, nem befolyásol semmit az, ami bennem olyan intenzív hogy a teljes világot forgatja fel számomra. Meg az is kemény hogy normális, nyugodt stílusban vetettem fel neki a potenciális problémát, nehézségeket, és nem kijelentettem elsősorban, hanem KÉRDEZTEM, erre ő rögtön lement a sértegetés szintjére, hogy kicsinyes, undorító vagyok, majd elkezdte nekem isteníteni a pasiját mikor tudhatta, mennyire fájt nekem nézni, hogy mással jön össze amikor halálosan szerelmes voltam belé és azóta se lett teljesen közömbös. Valójában akkorát rúgott belém, hogy azóta se volt kedvem a kapcsolatokhoz, nem kerestem senkit. Iszonyú csalódás volt azzal szembesülni, hogy a szeretetem értéktelen, az összhang értéktelen, a rengeteg beszélgetés, közös program nem számít semmit, hanem azonnal odadobja magát valakinek akit akkor ismert meg, csak mert iszonyú helyes. Én még egy részeg csókot se kaphattam tőle, neki meg az első pár randi egyikén széttette és olyan csodálatot és tiszteletet kapott tőle aminek én még a negyedét se kaphattam soha.
2022. nov. 22. 10:50
 36/75 anonim ***** válasza:
100%

Csak kibújt a szög a zsákból: haragszol rá, amiért elutasított és most ezért kívánsz neki rosszat és ezért szeretnéd, hogy olyan kétségbeesett legyen, hogy rád fanyalódjon.


Hiába vagy te szerelmes valakibe, az ő érzelmeit ez nem fogja befolyásolni, nem kérheted számon valakin az érzelmeit. Nem kényszeríthetsz ki másból szerelmet.


Nagyon helyesen tette, hogy elutasított téged és nagyon helyes, ha másnál nem is kezdeményezel. Emberileg nem érsz annyit, hogy valaki esélyt adjon neked. Undorító vagy.

2022. nov. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
97%
Brühübrühü... K*rva szánalmas vagy. Meg az is, hogy előadod itt a hősszerelmest, közben meg csak arról van szó, hogy senki sem állna szóba veled. Tehát ha te is abba a kategóriába tartoznál, akik nem nyomik, és van esélyük felszedni nőket, akkor te is ezt tennéd. Te pont az az ember lehetsz, aki csak a lehetőségek hiánya miatt hűséges. Előadod itt, hogy te vagy a jófiú, közben meg a leggusztustalanabb módon viselkedsz, és azon nyavajogsz, hogy még részegen sem akar tőled semmit. Mennyire őszinte a te hatalmas barátságod? Semennyire, csak a brét akarnád bedugni végre. Te az a fajta lehetsz, aki szerint alanyi jogon jár neked a p*nci, és támogatnád a kormány által kiutalt nőket, mert hát te olyaaaaan rendes vagy
2022. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon milyen kapcsolat bírja el könnyebben, ami fiatalon lett alapozva külsőségekre és szexre vagy az amikor valaki kincsként becsüli a párját mert vszeg csak az az egy nő jut neki egész élete alatt?"

Engem ne becsüljön senki sem kincsként azért, mert én vagyok az egyetlen, aki jut neki. Ez annyira megalázó. Azért becsüljenek és szeressenek, aki vagyok, a személyiségemért.

Azt pedig honnan tudod, hogy a másik férfi érzelmileg nem ad többet? Ismered a férfit és a kapcsolatukat? Honnan tudod, hogy vele nincs meg az összhang? Bocsi hogy ki kell ábrándítsalak, de a barátaimmal is megvan az összhang, egyforma az értékrendünk, sok a program, mégsem vagyok beléjük szerelmes akár férfi, akár nő az illető. Te meg csak itt spekulálsz, hogy a másik férfi milyen és elítéled őt is, a nőt is, és a kapcsolatukat is, mert nem téged választott. Szánalmas.

2022. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
100%
Hat te orvosi eset vagy😀
2022. nov. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy a külsőd ronda, de a belsőd még rondább. Egyszerűen végtelenül undorító vagy.
2022. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!