Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért komolyan becsületsértést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért komolyan becsületsértést érdemeltem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nagyon jóban voltunk 6 éve. Amolyan legjobb haverok voltunk, de én beleszerettem. Utána lett egy faszija, akkor eltávolodtunk, de azért néhanapján beszélünk, hogy mi újság. Most a legutóbb, amikor beszéltünk, elmesélte, hogy beteg lett, sclerosis multiplexe lett. Sokat mesélt a tüneteiről, hogy hogy indult, mennyire kétségbe esett, aztán arról is, hogyan pofozták helyre az orvosok.A végén megkérdeztem, hogy a párkapcsolatát hogyan alakítja a dolog, merthogy én aggódom. Nem értette. És akkor finoman megmondtam neki, hogy lehet, hogy most már nem lesz kifizetődő a különbség a sok visszautasított átlagos pasi és a szuperhelyes pasija között, mert ahhoz értékelni és kincsként kezelni kell a másikat, hogy kiállja a kapcsolat egy betegség próbáját.Először magyarázott, hogy kicsinyes vagyok, a párja nem olyan, ők szeretik egymást teljes szívből, de utána összezavarodott és már inkább azt kezdte el magyarázni, hogy teljesen tünetmentes lett, kap kezelést és kis megszorításokkal ugyan, de élik szépen az életüket. Emlékeztettem, hogy ahogy én utána olvastam, ez nem fog így maradni, előbb-utóbb kerekesszék a vége a folyamatnak mert a betegség progresszív, és az már egy nagyon erős kompromisszum egy kapcsolatban, aminek eltűrését nem egy olyan pasitól a leglogikusabb várni akinek ezer másik lehetősége van. Erre elborult teljesen, elküldött a francba, lehordott minden érzelmi nyomorult gcinek, letiltott, majd másoktól tudtam meg, hogy közzétette a beszélgetésünket facebook-on. 2 napig otthagyta a posztot, szarráaláztak alatta, majd törölte. Komolyan ezt érdemeltem csak mert kicsit győzött felettem a keserűség és kaptam az alkalmon? Közben komolyan aggódom is miatta, mert ha majd beütnek a gondok a kapcsolatában, lecseréli a pasi egy egészségesre, az a betegség általi megpróbáltatások mellett sok lesz.

2022. nov. 22. 04:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, hányinger keltő vagy. a lány helyes pasija a külsején kívűl nálad ezerszer jobb belső tulajdonságokkal rendelkezik.

NEM hiszem el, hogy tényleg vannak ilyen alja emberek, mint te. Nem is a barátnőd, de már elkezdted a lealázását, hogy neki más nem juthat, mint egy szerencsétlen, aki senki másnak nem kell, és örüljön, hogy szóbaáll vele, mert úgyis kerekesszékben és pelenkában fogja végezni.

Igazából nem is találom a megfelelő szavakat, ha ez nem valami elmebeteg kamu, hanem valóban létezik ilyen lelki nyomorult, mint te.

2022. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, se orvos, se jós nem vagy. Tehát, azt se tudhatod mikor épül le és azt se, elhagyja-e a párja. Az meg, hogy jóképű, nem jelenti, hogy előbb hagyja el, mint egy bármilyen másik férfi. Valamiért szeretnek itt azzal jönni a hozzád hasonlók, hogy aki a kutyának nem kell, mennyivel értékesebb és mennyivel jobban szeretné a párját. Aztán, valahogy az alkesz, nőverő, családban erőszakoskodó, akár feleség, család gyilkos figurák valamiért nem mind jóképű hercegek... Rejtély miért lehet így. Ahogy a nőiket megcsaló férgek sem, vagy épp azok, akik a betegség idején elhagyják a párjukat.

De, ringasd magad tovább valamilyen álomvilágba, ahol mindenki más a hülye.

Mert úgy fest, csak te és a szélsőséges incelek gondolják, hogy itt a lány volt az idióta. Ez azért akár lehetne jelzésértékű is. De látom nem.

2022. nov. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
96%
És mivel neked magadtól nem világos, leírom, hogy egy NORMÁLIS ember erre hogy reagálna. Biztosítaná a barátságáról és arról, hogy számíthat rá, ha valami úgy adódik. (és cserébe nem vár dugást, nem alázza szét őt és a társát is).
2022. nov. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
96%

#61 abszolút ez járt a fejemben. Persze, ő a kedvesrendes srác aki sose bántaná meg, a tenyerén hordozná. DE! azért direkt a lelkébe tipor, meg próbálja lelkileg zsarolni úgy, hogy nincsenek is kapcsolatban.


Kérdező: ha nem vagy incel, meg kellenél másnak, akkor vedd már a lapot, és takarodj olyanhoz, aki kíváncsi rád, és ne azt rugdosd, akit nem érdekelsz. Szánalmas...

2022. nov. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
88%
A sors majd visszaadja ezt neked, ne aggódj. És ott, ahol a legjobban fog fájni.
2022. nov. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
82%

65. Így legyen!

Kapja vissza, az ilyennek a közelébe se menjen nő. Csatlakozom ahhoz is, hogy akinek sürgősen orvos kell az te vagy.

És én is ismertem ekkora alja patkányt ugyanez a gusztustalan stílus.

Jelentem, az összes utána lévő páromnak a nyomába se érhetne semmilyen szinten.

Valószínű a lány is úgy gondolja, hogy 6x kellene újjá születned csak hogy a párja lábát megcsókolhasd.

Sose fogtok ti ilyenek normális nőnek kelleni. Se betegnek, se semmilyennek.

2022. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
88%

1. Nem volt becsületsértés, mivel annak alapfeltétele a becsület, ami neked sose volt.

2. "Nagyon jóban voltunk 6 éve". Sose voltatok jóban, csak barátságot színleltél dugás reményében.

3. Attól, hogy valaki helyes, még lehet normális is. Sőt, kell is ilyen a világ egyensúlyához, hisz nézz magadra. Ronda is vagy, meg belülről is rohadsz, kellenek olyanok, akik ezt kiegyenlítik.

4. Ha nincs szerencsénk és elég sokáig itt rohadsz a földön, jó eséllyel te is pelenkában és/vagy tolószékben végzed, semmivel nem vagy több a nőnél.

5. Egy SM beteget ismerek, köszöni szépen jól van. Jelenleg negyvenes éveinek 2.felét tapossa, napi 15-16 órákat dolgozott,most váltott, nem a betegség miatt. Köszöni szépen, a szexuális élete is rendben van. Azt meg te se tudod, hova fejlődik az orvostudomány 20-30 év alatt, amikor a lányt ez érintené, szóval nem kell neked jósolgatni.

A lánynak meg innen üzenem, köszönjük, hogy miattad nem fordul a nők felé ez a féreg, mindenkinek jobb ez így.🤗

2022. nov. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
50%
Előttem már mindent elmondtak,nincs hozzáfűznivalóm,teljesen igazuk van.Ha valaga olyan beteg lennék,hogy nem tudok lefeküdni többet a férjemmel,simán elküldöm máshoz.Egy darabig ellenkezne,de egy vagy másfél év mulva biztos megdugna valakit.Es ebben semmi rossz nincs.Nem attól a társam,hogy csak engem kefél,hanem hogy mellettem van.
2022. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
97%

Szóval te úgy támogatnád a szívszerelmed, ha viszonozná az érzelmeidet, hogy mindennap az arcába mondod, hogy tudjuk szívem, hogy pelenkás leszel, de nem baj, én így is szeretlek!? :D

Ha jól értem 6 éve együtt van ezzel a sráccal. Nem gondolod, hogy nem lehet olyan rossz kapcsolat, hogyha ennyit kibírt? Miből gondolod, hogy ti jól meglettetek volna 2 hónapnál tovább??

2022. nov. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
96%

Áruljátok már el, hogy miért? MIÉRT gondolják azt az "átlagos férfiak(akik valamilyen okból kifolyólag nem kellenek senkinek)", hogy ők jobban tudnának szeretni????? Meg hogy velük jól járna akárki is???

Én átlagos nőként átlagos férfiakkal voltam, igen azokkal a tipikus "jólelkű, rendes" pasikkal. És pont hogy ők azok, akik kapnak az alkalmon, mikor valaki mást is meg lehet dugni. Tele vannak komplexusokkal és sokkal agresszívabbak/görcsösebbek a jòképű társaiknál.


Kérdező, attól hogy nagyon szerelmes voltál a lányba,az még nem jelenti azt, hogy ő is tudott volna téged szeretni.

Te együtt tudnál lenni egy olyan lánnyal, akihez abszolút nem vonzódsz?

2022. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!