Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért komolyan becsületsértést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért komolyan becsületsértést érdemeltem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nagyon jóban voltunk 6 éve. Amolyan legjobb haverok voltunk, de én beleszerettem. Utána lett egy faszija, akkor eltávolodtunk, de azért néhanapján beszélünk, hogy mi újság. Most a legutóbb, amikor beszéltünk, elmesélte, hogy beteg lett, sclerosis multiplexe lett. Sokat mesélt a tüneteiről, hogy hogy indult, mennyire kétségbe esett, aztán arról is, hogyan pofozták helyre az orvosok.A végén megkérdeztem, hogy a párkapcsolatát hogyan alakítja a dolog, merthogy én aggódom. Nem értette. És akkor finoman megmondtam neki, hogy lehet, hogy most már nem lesz kifizetődő a különbség a sok visszautasított átlagos pasi és a szuperhelyes pasija között, mert ahhoz értékelni és kincsként kezelni kell a másikat, hogy kiállja a kapcsolat egy betegség próbáját.Először magyarázott, hogy kicsinyes vagyok, a párja nem olyan, ők szeretik egymást teljes szívből, de utána összezavarodott és már inkább azt kezdte el magyarázni, hogy teljesen tünetmentes lett, kap kezelést és kis megszorításokkal ugyan, de élik szépen az életüket. Emlékeztettem, hogy ahogy én utána olvastam, ez nem fog így maradni, előbb-utóbb kerekesszék a vége a folyamatnak mert a betegség progresszív, és az már egy nagyon erős kompromisszum egy kapcsolatban, aminek eltűrését nem egy olyan pasitól a leglogikusabb várni akinek ezer másik lehetősége van. Erre elborult teljesen, elküldött a francba, lehordott minden érzelmi nyomorult gcinek, letiltott, majd másoktól tudtam meg, hogy közzétette a beszélgetésünket facebook-on. 2 napig otthagyta a posztot, szarráaláztak alatta, majd törölte. Komolyan ezt érdemeltem csak mert kicsit győzött felettem a keserűség és kaptam az alkalmon? Közben komolyan aggódom is miatta, mert ha majd beütnek a gondok a kapcsolatában, lecseréli a pasi egy egészségesre, az a betegség általi megpróbáltatások mellett sok lesz.

2022. nov. 22. 04:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
98%

Van SM-ben szenvedő ismerősöm. Fiatalon 30 körül diagnosztizálták, ennek kb 20 éve. Pár hónapja láttam egy étteremben a férjével. Semmi neem látszott rajta, jött-ment, evett, nevetgéltek. Igaz, ő minden lehetséges kezelést megkap(jól állnak nagyon anyagilag)

Szóval azért ezt már lehet jól kezelni, nem 5 év múlva lesz tolószékben, hanem idős korára.

A kérdésre válaszolva igen, gusztustalan ez az álnaiv kárörvendés, hogy jaj hát én csak tényeket közöltem, mi van abban. Te csak nem bírtad megállni, hogy ne rúgj egyet a lányba, aki anno nem téged választott és ezt ő is levágta. Ennyi, nem kell az aggódós cukormáz.

2022. nov. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
97%

Ha te így viselkedtél, akkor szakemberre lenne szükséged, hogy a mentális állapotodat felmérje! Nem csoda, ha kiakadt.

Nem is értem, hogy ebből mit akartál kihozni. Jó, értem, annak idején beleszerettél, és ő ezt nem viszonozta, és még az is frusztrál, hogy "szuperhelyes" a pasija, de az emberek túlnyomó többsége nem ilyen felszínes, mint te, nem ismered a kapcsolatukat, ilyen kijelentéseket tenni, hogy őt nem értékeli, és csak azért, mert lenne lehetősége a srácnak a külseje miatt el fogja hagyni az totális érzéketlenségre vall, az pedig, hogy kvázi idegenként az ő 30-50 év múlva lehetséges életkilátásaira hivatkozol antiszociális személyiségzavarra.

2022. nov. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 Noren1989 ***** válasza:
92%

Fikció, kisfiam.


Végre téged is levettek a gyógyszerről?

2022. nov. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
95%

Egy igazi nyomorult vagy :D


Majd magadtól rájössz, hogy miért.

Ha mégsem, sajnos vagy nem sajnos, hülyén halsz meg, remélhetőleg magányosan.


Egy igazi vérge ci vagy és még csak nem is tudsz róla, ez a legnagyobb baj.

2022. nov. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
87%

Első körben szerintem ez nem becsületsértés, magadat járatod le, ha nem tudod vállalni nyilvánosan a megszólalásaidat. Ha már muszáj, tedd anoniman, itt.


Egyébként meg súlyos problémáid vannak. Biztosan te is tudod, nem fogom részletezni.


Az, ami engem felháborít, hogy hogy jön ahhoz valami jöttment kis senki, hogy megmondja, hogy és mikor fogok lerokkani, amiért majd elfordul tőlem egy szerettem. FÉLINFORMÁCIÓK alapján jutottál erre.. Ezt a részt biztos érted, értelmes vagy, csak valami más gátol abban, hogy ilyen következtetésre juss. Szerintem ugyanazt olvastuk, hogy LEHETSÉGES, hogy VALAMIKOR rokkant lesz. Ehhez nem ír időtávlatot, sem a rokkantság formáját, simán lehet, hogy 70 évesen elhalálozik, mielőtt idáig eljutna. Másrészt meg én pl kitartanék a párom mellett, ha valamikor rokkant lenne, talán az első pár évben biztosan, utána meg passz.. Mire ez bekövetkezik náluk(nem tudni, mikor), lehet, hogy 45+os apóka lesz a párja merevedési és prosztata problémákkal, vagy esetleg kihord egy-két rákot, vagy hasonló. Egyszerűen rosszindulatú vagy, és túl buta ahhoz, hogy felfogd, amit te a neten olvasol(és látszólag alig tudsz értelmezni), az NEM A VALÓSÁG! Majd orvos elmondja nekik, aki tudja értelmezni, tapasztalata is van, és képben van(mert te nem vagy!), hogy mi vár rájuk, de még ott is játszik egy hatalmas adag egyéni helyzet(jó kondi, sportos életmód).


Egy beképzelt, öntelt, tudatlan, rosszindulatú görcs vagy, aki mások lehetséges nyomorán derül. Itt nem az empátia hiányzik, ez valami súlyosabb. Ki a franc hiszi magát istennek, miután elolvasott egy két netes cikket, majd a legrosszabbat előrevetítve kínozza vele a másikat? Ráadásul direkt, manipulatívan elbizonytalanítva a szeretteiben. A gyomrom kifordul.


Mintha egy dohányosnak azt mondanád, hogy hamarosan meghal tüdőrákban. A körülöttem lévők 90 körüliek, tizenéves koruk óta dohányoznak, erős cigit, és egyiknek sincs komolyabb gondja a tüdejével. Az egyik köhög 5 éve kb. Nyilván van benne ráció, de nem annyi, mint amennyinek te beállítod. Mindenkinél más, nem lehet kiszámítani. Simán elhalálozhat idős korában, mielőtt lerokkanna.

2022. nov. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
96%

Hat igen, ezek valoban nagyon erdekes kerdesek, amit maximum a pszichologusatol fogadna el az ember es vele beszelne meg, ha ugy erzi, beszelni akar ezekrol, nem egy random kanos nyomitol, tele hatso szandekokkal.

Tipikus hulye, aki azt hiszi, minden jokepu ferfi egy paraszt, kozben meg a legnagyobb paraszt o maga :D Mar akkor sirna a szatok, ha csak egy honapra kidolne a baratnotok valami komolyabb dolog miatt, mert a legtobb komoly betegseg elviselesehez, ahhoz, hogy tamogatni tudd a masikat, pont az kell, ami bennetek nincs meg.

2022. nov. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
95%

Igen, komolyan ezt érdemelted és örülhetsz, hogy levette a posztot, mert én biztosan fenthagytam volna, hadd lássák a lehető legtöbben, mekkora féreg vagy.

1. Nem vagy orvos és nem vagy tisztában az állapotának minden részletével, hogy ítélkezz, de ha nem így lenne, az orvosok is rengetegszer tévednek. Anno egy betegség miatt édesapámnak három-öt évet jósoltak az orvosok: ez tizenkét éve történt.

2. Nincs közöd mások párkapcsolatához.

3. Ahhoz pláne nincs, hogy ki milyen lehetséges párt keresne.

4. Tudod, hogy fél, erre elkezded ijesztegetni és szidalmazni a semmi miatt.

Annyira látszik, hogy csak irigykedő és besavanyodott szemét vagy. Ne nevezd magadat a barátjának, mert egy valódi barát sose viselkedne így.

2022. nov. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem becsületsértés, hanem megmutattad milyen ocsmány belsőd van és az emberek reagáltak rá. Magadnak köszönheted.
2022. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, te simán gonosz vagy. És a szörnyű ebben, hogy gyanítom a kedvesrendesmegnemértettszent kategóriába sorolod magad.

Van fiú barátom, aki próbálkozott nálam korábban. Ha valaha azt érezném, hogy ilyen perverz örömet okoz neki a bánatom, soha többet még csak nem is köszönnék neki. És az ilyen örülhet, hogy le nem köpik.

Ha nem csak álnaivság amit itt előadsz, hanem tényleg azt hiszed, hogy te vagy a hős a történetben, akkor hatalmas gondok vannak.

Az alap kérdésre a válasz, hogy megérdemelted. Nem feltétlen azért, amit kérdeztél, hanem a háttér miatt, ami miatt kérdezted.

2022. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
94%

Mekkora egy rohadék vagy! Csak azért mert TE beleszerettél, és nyilván nem TE kellettél neki, most az orra alá kellett dörgölni, hogy ő már nem jó parti, sőt, most már kb egy csövesnek is örülnie kellene...Te nem barát vagy, hanem egy rohadt kicsinyes lúzer, aki leverte a "barátján" a kisebbségi komplexusát! Remélem, legalább jólesett, hogy beletörölhetted a lábad!

Jól tette, hogy kirakta, sőt, kint is kellett volna hagynia azt az üzenetet, hogy lássa mindenki, aki esetleg szóba állna veled, hogy milyen egy hányadék ember vagy!

2022. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!