Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért komolyan becsületsértést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért komolyan becsületsértést érdemeltem?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel nagyon jóban voltunk 6 éve. Amolyan legjobb haverok voltunk, de én beleszerettem. Utána lett egy faszija, akkor eltávolodtunk, de azért néhanapján beszélünk, hogy mi újság. Most a legutóbb, amikor beszéltünk, elmesélte, hogy beteg lett, sclerosis multiplexe lett. Sokat mesélt a tüneteiről, hogy hogy indult, mennyire kétségbe esett, aztán arról is, hogyan pofozták helyre az orvosok.A végén megkérdeztem, hogy a párkapcsolatát hogyan alakítja a dolog, merthogy én aggódom. Nem értette. És akkor finoman megmondtam neki, hogy lehet, hogy most már nem lesz kifizetődő a különbség a sok visszautasított átlagos pasi és a szuperhelyes pasija között, mert ahhoz értékelni és kincsként kezelni kell a másikat, hogy kiállja a kapcsolat egy betegség próbáját.Először magyarázott, hogy kicsinyes vagyok, a párja nem olyan, ők szeretik egymást teljes szívből, de utána összezavarodott és már inkább azt kezdte el magyarázni, hogy teljesen tünetmentes lett, kap kezelést és kis megszorításokkal ugyan, de élik szépen az életüket. Emlékeztettem, hogy ahogy én utána olvastam, ez nem fog így maradni, előbb-utóbb kerekesszék a vége a folyamatnak mert a betegség progresszív, és az már egy nagyon erős kompromisszum egy kapcsolatban, aminek eltűrését nem egy olyan pasitól a leglogikusabb várni akinek ezer másik lehetősége van. Erre elborult teljesen, elküldött a francba, lehordott minden érzelmi nyomorult gcinek, letiltott, majd másoktól tudtam meg, hogy közzétette a beszélgetésünket facebook-on. 2 napig otthagyta a posztot, szarráaláztak alatta, majd törölte. Komolyan ezt érdemeltem csak mert kicsit győzött felettem a keserűség és kaptam az alkalmon? Közben komolyan aggódom is miatta, mert ha majd beütnek a gondok a kapcsolatában, lecseréli a pasi egy egészségesre, az a betegség általi megpróbáltatások mellett sok lesz.

2022. nov. 22. 04:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
91%
Nem csoda, hogy nincs senkid, kérdező.
2022. nov. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
95%

Jol tette veled. Teged meg esz az ideg hogy meg egy ilyen komoly betegseggel is 100x jobb no, minta amilyet te valaha meg tudnal kapni vagy megerdemelnel.😀

Lehet o elobb fog meghalni, de te meg nagy esellyel egyedul. 😂😂

2022. nov. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
90%
Elég nagy nulla vagy emberileg kedved kérdező.. szóval igen, jogos és megérdemled amit kaptál.
2022. nov. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
89%
Nem a mondanivalóddal van baj, hanem ezzel a szánalmas, keserű rosszindulattal, ami benned van. Na ezt viselje el bárki is egy kapcsolatban. Akkor inkább az SM.
2022. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 ildibrexy ***** válasza:
96%

Szóval ki akartad használni, hogy beteg és rábeszélni, hogy inkább téged válasszon és a pasiját dobja el mert te majd gondját viselnéd ha rosszabbodik a betegsége???

Nagyon szánalmas vagy...


Mondtad volna neki hogy te ott leszel neki mindig rád mindig számíthat ilyesmit.

2022. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
97%
Igen, megérdemelted! :)))
2022. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
29%
A facebookra ezt kirakni nem volt joga (attól függetlenül hogy patkány voltál)
2022. nov. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
97%

Úgy kibasztalak volna, hogy még mindig repülnel.

Egy szerencsétlen nyomoronc vagy. Nem véletlen nincs az ilyenekkel nője

Ugyan tuti kamu, de a lelked valóban ilyen beteg

2022. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
97%
Ja, megérdemelted, te lúzer fsz
2022. nov. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
100%
És a gyökérnek a legnagyobb baja hajnali 4-kor, hogy gyakorira irkálja a f*szságát...
2022. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!