Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/266 anonim ***** válasza:
84%

Még egyszer leírom: Változatlanul azt fogom mondani, hogy van párom, mivel VAN lassan 10 éve. A hűség és az erkölcs része az, hogy csuklóból utasítok vissza MINDENKIT, amíg van párom. És NEM flörtölve, mindenki ugyanazt az elbánást kapja elsőre: udvariasan visszautasítom, esetleg megköszönöm, ha bókolt. Ha ebből nem ért, akkor a többi alkalmat már zaklatásnak fogom venni és nem leszek kedves. Ha elkezd mutogatni, vádaskodni, kifejezetten semmibe venni a kapcsolatomat, akkor a földbe alázom ahogy csak bírom. Így volt, így lesz.

Érdekes, a férfiak többsége ért abból, hogy van párom.


Ja, és tartom azt is, hogy a fajtátok az égvilágon semmit nem tud a szeretetről, sm az erkölcsről, szóval amit felhoztok magatok mellett (belső értékek, lelki "gazdagság"), egyáltalán nem léteznek.

2023. jan. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/266 anonim ***** válasza:
0%

198


Mit tehettél volna? Természetesen rendőr vagy gázspréj. Ez nem incel és semmiképp sem átlag incel!


Az ilyen eset ugye tudod, hogy ritka?

2023. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/266 anonim ***** válasza:
84%
És honnan szereznék ott helyben, azonnal gázSPRÉJT ha nincs nálam? 😂😂😂
2023. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/266 anonim ***** válasza:
87%
És honnan tudod, hogy incel volt-e? Ott voltál? Vagy lemaradtam valamiről és esetleg az emberek homlokára van-e írva, hogy incel/homoszexuális stb?
2023. jan. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/266 anonim ***** válasza:
87%

És te ugyan honnan tudod, hogy az ilyen eset ritka? Sok értetlen, erőszakos barom van (nem csak itthon, hanem mindenhol). Itt is írtak néhány cifra esetet és nagyon erősen kétlem, hogy ilyenekből csak “néhány” lenne.

Olyan pötsbe én is futottam már bele, aki odajött meghívni valamire, majd mikor mondtam, hogy kedves tőle, de évek óta párkapcsolatban élek, nekiállt őrjöngeni, hogy elege van ebből a “kifogásból” (??) és attól még igazán megihatnék vele valamit és adhatnék neki egy esélyt vagy legalább pár percet. Na ezután én sem voltam ám kedves és gyakorlatilag visszaküldtem oda, ahonnan jött. Nem tudom mit képzelnek magukról az ilyen erőszakos gyökerek, de tévednek, ha azt hiszik majd néma csendben tűrni fogjuk, amit művelnek.


Pont nem tud érdekelni, hogy szerinted a SAJÁT magánéletemben milyen döntéseket és hogyan kene meghoznom, továbbra is azt fogom mindenkinek válaszolni, aki bepróbálkozik, hogy bocsi de van barátom, ha pedig nem fogja fel és nem akar lekopni, akkor előveszem a bunkó énem és elküldöm a búbánatba. Eddig is így csináltam és ezután is így fogom, ha teszik, ha nem.

2023. jan. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/266 anonim ***** válasza:
0%

204


Ez az, nincs bizonyíték arra, hogy incel volt!

2023. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/266 anonim ***** válasza:
0%

203


Tudod, hogy milyen férfiak rohangálnak kint és nem hordasz gázspréjt magaddal?

2023. jan. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/266 anonim ***** válasza:
87%

"Nagyon bátor vagy, amiért idejöttél hozzám, de külsőre nem vagy az esetem."

Ez tetszik, egypipás? Elutasíthatom így a legközelebbi férfit?

2023. jan. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/266 anonim ***** válasza:
8%
Hol írtam, hogy Intel volt a metrós csávó?
2023. jan. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/266 anonim ***** válasza:
8%
Incel
2023. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!