Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
 221/266 anonim ***** válasza:
89%
Én mindig valamu kamu telefonszámot adok meg. XD
2023. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/266 anonim ***** válasza:
91%
221 ez sem rossz, de néha meg akarnak csörgetni, hogy én is tudjam az ő számukat, és ha esetleg nem csörög ki, akkor még megint konfliktus van.
2023. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/266 anonim ***** válasza:
0%

222


De gonoszak, meg akarnak győződni arról, hogy át akarod verni őket vagy sem. Szemét férfiak!!

2023. jan. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/266 anonim ***** válasza:
92%
Inkább fogyatékosak, amiért nem értik meg, hogy a nem az NEM, helyette telefonszámot akarnak “Hátha később jó leszek valamire” felszólítással. Ha én valakitől nem akarok semmit, akkor elutasítom és eszem ágában sincs megadni a számom, se elmenteni az övét.
2023. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/266 A kérdező kommentje:

"Ja, és tartom azt is, hogy a fajtátok az égvilágon semmit nem tud a szeretetről"


NA AZÉRT ÁLLJON MEG A MENET!

Csak csendben mosolyogva néztem az ámokfutást, ami itt kialakult, de azért ami sok, az SOK.

MI nem tudunk semmit a szeretetről? Van pofád ilyet írni?

Ha adna esélyt egy normális nő, akkor nálam több szeretetet a világon nem adna senki. Mindent megadnék neki, megértő lennék vele, egy ölelésbe is már a világomat tenném bele, sose veszekednék, miattam sose kellene sírnia, sose csalnám meg!

Vajon ebből a külsőségek alapján választott szuperpasid mennyit tud neked megadni? :)

Ti vagytok, akik még a szeretet szót sem tudjátok felfogni, szerintem egy betűt nem értesz abból, amit most ide leírtam. Csak az önzés, felszínesség, egyszerű tőmondatok, külsőségek mennek. Attól nem érték a kapcsolatotok, hogy kézen fogva mentek és jól néztek ki!

Na, és akkor még valaki kérdezi, miért veszem semmibe a vanbarátom dumát.

2023. jan. 6. 15:29
 226/266 anonim ***** válasza:
84%
A szeretet és a szerelem alapja a tisztelet. Ha te annyira nem tisztelsz egy nőt, hogy elfogadd, ha elutasít, akkor hogy gondolhatod, hogy értesz a szerelemhez?
2023. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/266 anonim ***** válasza:
90%

225

Istenem, és te tényleg azt hiszed, hogy ez a nyálas ömlengés egyenlő a szeretettel?

:D


Mindenesetre a "külsőségek alapjám választott" pasim szeretettel és tosztelettel viszonyul felém. Nem kérdeőjelezi meg a döntéseimet és az érzéseimet és maximálisan korrektül viselkedik velem. A te fajtád sosem lenne képes ilyesmire.

2023. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/266 anonim ***** válasza:
91%

225) egy megkeseredett, pattanásig feszült, frusztrált nőgyűlölő vagy. Hagyjuk már ezt a dimát, hogy az én jóképű pasim biztos értéktelen ember és te mennyivel többet beletennél egy kapcsolatba (aminek a realitásáról elképzelésed sincs amúgy. Könyörgöm, onnan indult a diskurzus, hogy nagy mellénnyel kikéred magadnak, hogy te bizony ignorálod a nők döntését.

A nőket nevezed felszínesnek és egyszerűnek, miközben szó szerint az az elképzelésed, hogy jópasi = sz.r alak, incel = értékes ember. Ez iszonyú alacsony intelligenciára vall, de kifulladásig fújjátok, mert csak ez illik a világképetekbe.

Szerintem ideje lezárni ezt az értelmetlen diskurzust, felőlünk aztán úgy vergődsz a nők elutasításán, ahogy csak akarsz, a döntésüket nyilván nem tudod felülírni.

2023. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/266 anonim ***** válasza:
0%

228


De ez nem döntés te hebehurgya.

2 másodperc alatt eldönti az ösztön benned, hogy igen a pasi vagy nem. Ez nem is a te döntésed, ne tálald már úgy!

2023. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/266 anonim ***** válasza:
90%

225 Ugyanígy vélekedtem 14 éves magányos tiniként. "Ha a csúnya gonosz fiúk nem csak a fejlett, szép, menő csajokkal lennének elfoglalva, akkor én lennék a legcsodálatosabb barátnő a világon." Aztán persze beütött a valóság, rájöttem, hogy az emberi kapcsolatok sokkal több buktatót rejtenek, mint azt mi hinnénk.

Kiskamaszként ilyesmiket gondolni talán még nem annyira gáz, de egy felnőtt férfi részéről végtelenül ostoba, naiv és nárcisztikus elképzelés.

2023. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!