Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
 211/266 anonim ***** válasza:
89%
Ezeknek semmi sem jó. Ha azt mondod van barátod (mert tényleg van), akkor hazudsz, csak azért mondod, mert nem jön be. Tiszta felszínes vagy. Azonban, ha megmondod, hogy bocs nem vagy az esetem, nos akkor is felszínes vagy és azon is ugyanúgy megsértődnek. Te leszel a bunkó ÉS felszínes liba. Egyetlen elfogadható opció van szerintük, ha szánalomból minden hozzájuk hasonló félkegyelműnek igen mondasz és adsz neki legalább egy esélyt, mert ez a nagybetűs társadalmi felelősségvállalás.😆
2023. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/266 anonim ***** válasza:
0%

208


Igen, tökéletes. Mentes a felesleges köntörfalazástól és így az incelek is tudnak majd statisztikát vezetni arról, hogy mittom 1000-ből hány lány utasította vissza a külseje miatt.

Így nem lesznek többé stigmatizálva amennyiben valóban a külsejük miatt utasítják vissza.


A statisztika segítségével pedig lehet lobbizni a kormánynál, hogy intézkedéseket vezessen be, akár anyagi támogatást, akár prostitúció legalizálását, szexrobotok fejlesztését stb.

2023. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/266 anonim ***** válasza:
66%

#212

Ha külsőre egyébként vonzó, mit mondjak neki? Azt ugye nem mondhatom, hogy párom van (mert amúgy van), a külsejéről nem szeretnék hazudni, szóval ilyenkor mi legyen?

2023. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/266 anonim ***** válasza:
89%
Hát én nem fogok dícsérgetni senkit aki odajön hozzám. X ideje kapcsolatban, már házasságban élek. Aztán majd a dícséret miatt képzeli be hogy én kikezdtem vele, majd ezen az alapon fog zaklatni. Nem 1 ilyen esetről tudok. Én azonnal elköszönök, végig se várom a mondandóját, gyorsan lezárom egy "bocs, nem érdekel"-el és elsétálok. Muszáj a saját épségemet előrébb valónak tekintenem, mint valami idegen isten tudja milyen pszichózisban szenvedő egyén lelkét istápolnom. Ezek képesek attól is bekattani ha rájuk mosolyogtál és ha még meg is dícséred, na akkor csak a jó szerencsén múlik milyen emberbe botlottál.
2023. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/266 anonim ***** válasza:
0%

213


Tedd amit eddig tettél amikor chad megközelített: dicsérd meg a külsejét és mond, ha szingli lennél simán. Esetleg elmentheted a számát ha a jövő úgy alakul ráírhatsz.


Nem olyan nehéz ez.

2023. jan. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/266 anonim ***** válasza:
89%
Neked hogy esne, ha a barátnőd random idegenek számát mentené el, hogy később hátha jó lesz?
2023. jan. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/266 anonim ***** válasza:
89%

186

Te az autópályán is ezt mondod? :D

"A sok birka mind egy irányba halad, és még dudálnak is rám, amiért én sZemÉlYisÉg vagyok."


😂😂😂

2023. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/266 anonim ***** válasza:
87%

#214

Ha szingli lennék, akkor se randiznék vele, mert hiába a jó külső, ha például a viselkedése taszító vagy mondjuk nincs bennünk semmi közös.

"Nagyon ügyes vagy, amiért idejöttél, egyébként jóképű vagy, de ha szingli lennék se kellenél." Ez jó? Utasítsam el a telefonszámát, vagy dobjam ki/töröljem ki, amint nem látja? Csak tudod nem szeretnék hamis adatokkal hozzájárulni a statisztikátokhoz.

2023. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/266 anonim ***** válasza:
91%

Esküszöm, mint valamit kiskutyát, aki megtanult pacsizni, úgy adod elő ezt a dicséret dolgot: ügyes vagy Buksi, jól van Buksi. Nem vagy ép.

Senkit nem fogok dicsérgetni, hogy jaj de ügyes volt, ő döntött úgy hogy odajön, vállalja a visszautasítás lehetőségét is. Nem tartozok irányába semmivel! Elmondom normálisan, hogy bocs, de van barátom vagy köszi, de nem szeretnék ismerkedni és történet vége, mindenki megy a maga dolgára. Dehogy fogom elmenteni a számát minden zakkantnak, aki nem érti, hogy a nem az nem.

Te talán örülnél, ha a (nem létező) barátnőd mindenféle idegen telefonszámát elmentegetné, mondván “Majd csak jó lesz valamire”?! 🤦🏻‍♀️

2023. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/266 anonim ***** válasza:
90%
Az ilyen nyomik miatt van +1 telefonszámom, amit meg szoktam adni. Csak az a szám mindig ki van kapcsolva, így sosem érnek el rajta 🤣🤣🤣 De legalább ott és akkor nem tartanak fel sokáig, mert mindig úgy teszek, mintha sietnék.
2023. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!