Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha baromira nem értek egyet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha baromira nem értek egyet a nők párválasztási kultúrájával, akkor miért kellene, hogy érdekeljen az, ha pasija van, miért ne mehetnék attól rá?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy várják a nők hogy azok után, hogy mennyi normális pasit tettek parkolópályára, komolyan vegyék a "vanbarátom" szöveget és azonnal piros lámpaként fogják fel? Én nem fogok csak így lekopni mert nem vagyok egy taszigálható bohóc.

2022. dec. 29. 13:15
 241/266 anonim ***** válasza:
90%
Látszik, hogy semmit sem tudsz az emberi kapcsolatokról.
2023. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/266 anonim ***** válasza:
90%

240 ez már csak azért is hülyeség, mert a test is fontos (nekem mindenképp). Nagyon fontos, hogy igényesnek találjam és ne legyen szélsőséges megjelenése. Az említett kritériumok "nem teljesítése" eleve kizáró ok.

Hiába jóképű, ha a teste taszít. Hiába jóképű ha idegesít a beszéd stílusa, ha nem szereti az állatokat, ha hímsoviniszta és még sorolhatnám, amik az első pár találkozó során kiderülnek, mert nekem fontos, hogy kiderítsem.

2023. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/266 anonim ***** válasza:
24%

242


Persze, lehetőleg legyen full csomag, ezt tudjuk.


Ne csak jóképű hanem szélesvállú és izmos és minimum 185cm.

Legyen mély férfias hangja.

Extrovertált társaságközepe lazacsávó, poéngép.

Nagy haveri kör amelyben dominál.

Stb stb.

Ezeket mind tudjuk.

2023. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/266 anonim ***** válasza:
84%
Mi lesz azután, miután elutasítottalak? Annyira érdekelne, hogy mi az ezt követő terved. :D
2023. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/266 anonim ***** válasza:
87%

Beléd kár a szó, mondhat az ember lánya bármit, egyik füleden be, másikon ki. Itt mindenki hülye, csak te vagy a kva okos, aki mindenkinél jobban tud minden tud is.

Neked szent meggyőződésed, hogy a nőknek kizárólag a tökéletes testű és tökéletes “arcberendezésű” férfiak tetszenek, akik lehetnek bármekkora bunkók, a nőknek akkor is csak ők kellenek. Nyilván azért van tele a világ totálisan átlagos meg átlag alatti párokkal, mert mindenkinek kizárólag a külső a lényeges. Annyira alacsony agyi kapacitással bírsz, hogy ennél talán még egy sült krumpliba is több értelem szorult. Számodra nem létezik más, csak a jó külsejű, ámde bunkó pasik és a “tökéletes” belsejű, előnytelen külsejű pasik. Végletekben gondolkozol, fogalmad nincs az emberi kapcsolatokról, nem érted mit jelent, hogy a külső IS fontos, hogy meglegyen a vonzalom (és nem, képzeld el nem csak az általad leírt férfiakhoz lehet vonzódni), de emellett a belső is fontos. Ez egy összetett dolog, amit nem lehet ennyivel letudni, de mivel fogalmad nincs semmiről, így tőled nem is várjuk el, hogy ezt felfogd.

Te addig jutottál, hogy a nőknek társadalmi kötelességük a hozzád hasonló nyomorultakkal leállniuk, akkor is ha van barátjuk. Sugárzik minden kommentedből, hogy megkeseredett vagy, erőszakos, értetlen, rosszindulatú, pártolod a nők zaklatását stb stb. És mindezek fényében csodálkozol, ha a kutyának nem kellesz. Jó ég, de tényleg.

2023. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/266 anonim ***** válasza:
87%

244

Telesírja a párnáját, és kommentel egyet a csúnya nénikről.

2023. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/266 anonim ***** válasza:
87%
Erre úgy sem fogsz választ kapni 244! Mint ahogy arra sem, hogy a nagy szeretet meg igazságosság meg társadalmi felelősségvállalás jegyében ugye ő sem utasít vissza egy meleg srácot, ha az bepróbálkozik nála és nem tartja tiszteletben, hogy nem meleg, hanem csak azért is ráerőlteti magát. Ezekre nem tud válaszolni, annyi sütni valója nincs.
2023. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/266 anonim ***** válasza:
87%
Engem a te őszinte válaszod érdekelne, mert jelenleg nem tudom elképzelni, hogy tervezed folytatni a dolgot az első "nem" után.
2023. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/266 anonim ***** válasza:
0%

Hogy jön ide a homoszexualitás, Jesszusom.


Ez a hetero kategória, a homoszexualitásnak megvan a saját kategóriája!

2023. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/266 anonim ***** válasza:
88%
Most már amúgy engem is érdekel. Egy nő normális hangon visszautasít. Mit teszel, ha nem azt, hogy elfohadod a döntését?
2023. jan. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!