Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerek mellett ugye nem irreális elvárás hogy egy férjnek is segítenie kéne a házimunkában? Nálatok hogy van a felosztás?

Figyelt kérdés
Eddig 95%ban én csináltam a dolgokat. (Igen eddig is hülye voltam hogy hagytam magam és mindent bevállaltam) viszont a 3. gyerek még csak 6 hónapos, és természetesen kevesebb idő jut mindenre, és van hogy nem tudok azonnal pakolni a gyerekek után. Én tudom hogy ez egy ilyen időszak, nem csinálok belőle bajt ha 2 órahosszáig ott az ebéd maradéka az asztalon, amig közben altatas stb zajlik. Viszont a férjem rend szerint elkezdte mondogatni és beszólogatni ha valami nincs azonnal úgy rendben ahogy ő szeretné. ÉS! ha megkérem akkor azzal védekezik hogy ő dolgozik egész nap. Szóval megkérdezem a GYIK népet, ugye az lenne a normális ha megosztjuk az itthoni feladatokat, főleg ha egy csecsemő is van a családban? (+ 2 gyerek) és mit lehetni tenni egy ilyen pöcs férjjel?
2023. jan. 28. 23:46
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
94%
Persze hát csak egy gyeden/gyesen lévő nővel mernek keménykedni, meg lobogtatni a fizetésüket. Csak akkor tudnám minek csinálják meg a gyereket. Ja igen, sokuk azért, hogy akkor majd fölénybe kerülnek és uralkodhatnak. Mert amúgy egy csicska semmirekellők.
2023. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
16%

Hű, vannak ám itt hozzászólások. A feminim női társadalom felébredt. :D

Azért álljon már meg a gyászmenet. Nem gondoljátok hogy felesben kellene mindent csinálni?

Az nem korrekt hogy mi férfiak:

Felesbe csináljuk a háztartást, gyereknevelést és még keressünk is többet, mert gyes alatt ti annyit nem kaptok!!!???

Azé nemár… :D Ezt ti sem gondoljátok komolyan. Éltem én egyedül, tartottam el magam, voltam hetekig kisgyerekkel és miután a kicsi nem cicizik, azért nem 0-24-es munka. Ha valakinek 24, vagy 16 óra elmegy ezekre akkor valamit borzalmas szarul csinál. :D


Nem lennék én ma fiatal… Elvárjátok hogy legyen ház, 2autó, minden a s.ggetek alá rakva, de még a háztartással sem bírtok el normálisan, annyit keresni sem tudtok mint mi, amikor meg ott maradtok 1-2-3 gyerekkel, megy a sírás és az elkeseredés hogy rohadék férfiak! Hát sírjatok basszus. 2-3 gyerekkel lehet új párt találni, sok sikert! :D


Hű, amikor én voltam gyerek, az én anyám egyedül megcsinálta a háztartást, pluszba dolgozott kint a hobbin és még velem is tudott foglalkozni, felnevelt rendesen.

2023. jan. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
95%
Itt arról volt szó hogy a lusta here fel van háborodva ha nincs patika rend 3 gyerek mellett. Az ilyen gyakran még maga után se pakol el. Magyarán nem hogy segítene a feleségének hogy könnyebb legyen, még nehezíti is a dolgát. Azért a lóf*sznak is van vége. Ugyanúgy meg lehet mozdulni apukának is, ne a száját jártassa.
2023. jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
10%

43 vagyok… Forogna a sírjában szegénykém. Odavinnélek titeket hozzá, kiröhögne és elhajtana a faszba titeket, nekem meg azt mondaná keressek egy normálisat.

Még mielőtt belém álltok, 2gyerekem van, feleségem, munkám és másodállásban cégem.

Valahogy az én asszonyom felérte ésszel hogy előre kell haladni. Nekem dolgozni, neki a háztartást intézni, plusz a gyerekeket.

Amikor van időm besegítek neki, a gyerekekkel vagyok, lleváltom heti 1-2szer hogy menjen shoppingolni, stb. Ettől függetlenül a nagy része az övé.

Sőt még szexelni is tudunk! :D

Meg lehet án ezt beszélni is, nem csak itt a gyakorik kibeszélni a “sz.rházi férfiakat”! :D

2023. jan. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
12%
#44 tudom, de ennek így nincs értelme. Azért kíváncsi lennék én a másik oldalra is, itt csak az egyiket látjuk és ugye mindig két emberen múlik minden. Könnyű így elhordani a másikat mindennek, legyen az “here, vagy f.sz, vagy akármi”.
2023. jan. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
84%
És a 2 gyereketek amúgy milyen, kedves 43-45? Te milyen voltál édesanyádnak? Nem mindegy! Az a gyerek, amelyik valamennyit képes ellenni normálisan, nyugodtan, egy áldás. Nálatok a 2 gyerek talán már egymást is leköti valameddig. De amelyiktől szerencsétlen anyja a wc-re nem jut el nyugodtan, meg enni nem tud normálisan, amellett tud kihívás lenni a háztartás és minden más. Nem azért, mert az anyja valamit borzalmas szarul csinált a gyerekkel, hogy ilyen lett.
2023. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
0%
16-os, de a végbél hőmérséklete nem megy 42 fok fölé még szélsőséges esetben sem, a zsírt, hogy lehet a tokamócsingból kisütni benne?
2023. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
14%

#47, teljesen normális és rossz gyerekek. :) Kezelni kell őket és nevelni. Nem nőttek a fejünkre, éltük az életünket és férj és feleségnek sem felejtettünk el lenni.

Lehet ám így is, azzal k.rvára nem vagytok előrébb hogy mindent ráhúztok a férfira.

Mégegyszer mondom, meghallgatnám az ő oldalát is. :)

2023. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
91%

Ez GYK. Gyakori kérdések, nem gyakran ismételt kérdések.


Amikor nekem volt babám, mindent én csináltam a babával is és a házban is. Ha nekem lett volna tejem, én is szoptattam volna. Neki csak fel kellett ülnie a telefonból és megenni, amit elé raktam.


A férjed egy surmó f*szkalap.

2023. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
6%
Jogos itt mindig csak a ffi a hibàs, csak a picsogàs megy gyerek bezzeg kell, akkor be lehet kussolni.
2023. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!