Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerek mellett ugye nem irreális elvárás hogy egy férjnek is segítenie kéne a házimunkában? Nálatok hogy van a felosztás?

Figyelt kérdés
Eddig 95%ban én csináltam a dolgokat. (Igen eddig is hülye voltam hogy hagytam magam és mindent bevállaltam) viszont a 3. gyerek még csak 6 hónapos, és természetesen kevesebb idő jut mindenre, és van hogy nem tudok azonnal pakolni a gyerekek után. Én tudom hogy ez egy ilyen időszak, nem csinálok belőle bajt ha 2 órahosszáig ott az ebéd maradéka az asztalon, amig közben altatas stb zajlik. Viszont a férjem rend szerint elkezdte mondogatni és beszólogatni ha valami nincs azonnal úgy rendben ahogy ő szeretné. ÉS! ha megkérem akkor azzal védekezik hogy ő dolgozik egész nap. Szóval megkérdezem a GYIK népet, ugye az lenne a normális ha megosztjuk az itthoni feladatokat, főleg ha egy csecsemő is van a családban? (+ 2 gyerek) és mit lehetni tenni egy ilyen pöcs férjjel?
2023. jan. 28. 23:46
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
51%
Ki akkarta a gyereket? Ha 2nél is ez volt a helyzet, sejthetted volna, hogy ez változatlan marad.
2023. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
93%

"tehát én fizetem a dolgokat, szóval én házamban van, én vizemet fürdi, én villanyommal nézi a TV-t, meg sorolhatnám mi mindennel tartom el, és cserébe, hogy a házimunkát elvégezze, nem nagy elvárás."


Csakhogy mivel hazastarsak vagytok, nem a TE penzedet koltitek, hanem a tieteket. Sajnalom, ez van. Bizony kozos vagyonnak szamit amit hazaviszel, szoval a helyedben nem lenne ekkora az arcom. Raadasul a magasabb fizetes messze nem mindig egyenesen aranyos a befektetett munka mennyisegevel. Egy ferfi sem varhatja el, hogy a no 0-24-ben keszenletben alljon, mig maga napi 8 ora munka utan logatja a toket. Halistennek egyre tobb nonek nyilik ki a csipaja es all ki magaert.



"A magamfajta, őszinte pasikat leköpitek, amikor gyűrűvel a kezemen megyek oda ismerkedni.



Vagy amikor a randik alatt elmondom, hogy maximum szeretőm lehetsz, de ennyi, na akkor is küldenek anyámba."


Azert, te vegbelben sult tokamocsing, mert nyilvan nem szeretosdit szeretnenek jatszani, hanem normalis parkapcsolatra vagynak egy olyan ferfi mellett, aki tiszteli es szereti oket.

2023. jan. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
16%

Hát én hasonló cipőben járok... Férfiként az 5szörösét keresem meg annak amit az asszony hazahoz (ő sem minimálbér után kap gyest) és kevés időt tudok segíteni, sajnos csak napi 1-másfél órát. Volt közöttünk vita hogy túl sokat csinál a házimunkából, gyereknevelésből, stb. Megkérdeztem hogy szeretné e tartani ezt az életszínvonalat? Az volt a válasz hogy igen. Mondtam neki, hogy ha nem akarja hogy ennyit dolgozzak, akkor keressen több pénzt, mert "x összeg" kell. Az volt a válasz hogy nem tud.

Akkor most mégis mi van? :)

Remélem az itt válaszoló hölgyek pontosan annyit visznek haza, mint a kedves férj, illetve nem sértődnének meg, ha ez lenne az elvárás feléjük.

Ha a házimunkát megosztjuk, akkor az anyagiakat is, nem? :)


(félreértés ne essék, nem azt preferálom, mikor az embör otthon sörözik sz.ros gatyában, sörhassal és borostásan. Arról beszélek, mikor mindketten az életszínvonal fenntartásához mérten tesznek a dolgokért. Otthon az asszony a házimunkával, az ember meg pl. a főállás melletti vállalkozásában, aztán este egyszerre végeznek és esnek az ágyba)

2023. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
96%

Nincs egy gyerekem sem, de be sem engedném a házamba azt, aki csak összemocskolni és széttúrni tudja azt, a saját piszkát feltakarítani nem.


Álljon már meg a menet...

2023. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
12%
12-es felkeltetted az érdeklődésem. A végbélben, hogy tud megsülni egy tokamócsing? Nem állítom, hogy nem nevettem, de azért mégis.
2023. jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
94%

13-as ugy, hogy a hazimunka pl megvar. Mindenkinek jar a pihenes, amikor csak a tokeit vagy annak a helyet vakargatja :) Az eletminosegetek attol krvara nem romlik, hogy esetleg neha csak masnap lesz elmosogatva, es egy nappal kesobb porszivozva es tarsai.

A baj meg mindig azzal van, hogy azt hiszik egyes ferfiak, hogy mert most epp csak ok jarnak dolgozni (amugy igen, en specko ugyanannyit keresek, mint a parom, nyilvan szules utan aki alkalmazotti fizetesbol el, annak kevesebb lesz, amelyik ferfi ezen pattog, az hulye), mar pofazhatnak meg kiskiralyt jatszhatnak. Majd jatszatok akkor a kiskiralyt, amikor az asszony osszepakol, mert nem mindenki egy apatlan, anyatlan szerencsecsomag, aki nem tud hova menni es talpraallni egyedul, ti meg lathatjatok a gyereket kethetente + fizethetitek az otszoros, tizszeres fizetesetekbol a gyerektartast, otthagyjatok a hazatok felet es tarsai.

2023. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
95%

Én csak akkor csinálnám egyedül a házimunkát, ha a férjem fedezne mindent anyagilag, nekem pedig a háztartáson és a gyerekek nevelésén kívül nem lenne más dolgom + lenne bébiszitter is, amit szintén a férjem fizetne ki. Mellette rendszeresen megvenne nekem mindent, amit magamnak is megvehetnék, ha dolgoznék (ruhák, ékszerek).

Ha ugyanúgy dolgoznék, mint ő, akkor fele-fele beosztásban működne a dolog.

Viszont ha van egy csecsemőd, akkor pofátlanság nem besegíteni egy kicsit.

2023. jan. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
93%
6) megint itt vagy? Mindenki felfogta 10.000 válasszal ezelőtt is, hogy teljesen becsavarodtál, mert sz.rul jártál egy pasival, attól még tény marad, hogy a férfiak többsége akar gyereket élete során. Ideje lenne berekeszteni ezt a copy paste hisztidet minden témába vágó kérdés alatt, mert kva gáz vagy.
2023. jan. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
90%

Nem dolgozik egesz nap. 8 orat dolgozik, max 10-et, ha tulorazik. Aki dolgozik egesz nap az TE vagy!

Ne hagyd magad! Ennek ugy kellene lennie, hogy amig o dolgozik addig te is "teljes allasban" dolgozol otthon. Amint hazajon (pl este hatkor) onnantol meg fele-fele.

2023. jan. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
90%
20nál a pont.
2023. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!