Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerek mellett ugye nem irreális elvárás hogy egy férjnek is segítenie kéne a házimunkában? Nálatok hogy van a felosztás?

Figyelt kérdés
Eddig 95%ban én csináltam a dolgokat. (Igen eddig is hülye voltam hogy hagytam magam és mindent bevállaltam) viszont a 3. gyerek még csak 6 hónapos, és természetesen kevesebb idő jut mindenre, és van hogy nem tudok azonnal pakolni a gyerekek után. Én tudom hogy ez egy ilyen időszak, nem csinálok belőle bajt ha 2 órahosszáig ott az ebéd maradéka az asztalon, amig közben altatas stb zajlik. Viszont a férjem rend szerint elkezdte mondogatni és beszólogatni ha valami nincs azonnal úgy rendben ahogy ő szeretné. ÉS! ha megkérem akkor azzal védekezik hogy ő dolgozik egész nap. Szóval megkérdezem a GYIK népet, ugye az lenne a normális ha megosztjuk az itthoni feladatokat, főleg ha egy csecsemő is van a családban? (+ 2 gyerek) és mit lehetni tenni egy ilyen pöcs férjjel?
2023. jan. 28. 23:46
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
88%
Gusztustalan here a pasas. Röviden ennyi.
2023. jan. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak a szokásos, naponta látni ilyen családokat. Nagy magyar férfiaink. Amint kiejti 1 is a száján azt a szót hogy hagyományos, azonnal kuka. Jobb megelőzni a bajt időben.
2023. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel tenni már nem sokat, max. igényelni pénzt a tehermentesítésedre (kajarendelés, takarítónő, bébiszitter stb.), ha már ő nem hajlandó kivenni a részét a gyerekezésből és a háztartásból.

Egyébként a rengeteg ilyen és hasonló esetet látva szoktam mondani, hogy a nőknek egy komolyabb kapcsolat, házasság, gyerekvállalás nettó szívás. És akkor még örülhetsz, hogy a kinézeted meg az esetlegesen nem elég jó, érdekes, szórakoztató, tájékozott stb. társaságod miatt nem b*szogat, mert a többség még amiatt is húzza a száját. Adott esetben meg is csal. Rémes.

2023. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
A családi élet újabb remek példája. Vajon miért is választja ezt egyre kevesebb ember a nyugati civilizációban? (A keletieknek nincs választási lehetősége, kivéve a japánokat, akik szintén otthagyják a rendszert, ha tehetik)
2023. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
95%

34 Jaj, amugy ezt nem ertem en sem. A nagy 100-szoros, 1000-szeres fizetesukbol ezeknek a pasikaknak nem futja takaritonore heti 1x? Kb 10 ezer / alkalomert kitakarit alsohangon, tehat 40K egy honapban, ennyi meg nekem is beleferne anyagilag egy atlagfizu mellett, es akkor ami az anyara marad az max a minden napos elpakolgatas, gondolom a huszezerszeres fizubol mosogatogepre, szaritogepre is csak futja, ne adj isten meg egy robotporszivora is, ami kb tisztan tartja hetkozben is a lakast. Plusz mondjuk ha nem is minden nap, de heti 2-3 alkalommal rendelni a kajat?

Vagy tenyleg az van, hogy ezek a sokszoros fizetesek a nagy nullahoz kepest olyan sokak csak?😂

2023. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%
36: Sokszor az van, hogy derogál nekik erre költeni, merazmilyenmá'. Sok fölösleges szarra nem sajnálnak egy csomó pénzt elherdálni, de nehogy már más takarítson a saját házukban, ne az asszony - akinek szerintük az a dó'ga -, meg nehogy már házikoszt helyett szegény nekik meg a gyerekeknek "hozatott" kaját kelljen enniük.
2023. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem. Ilyen pasinak minek szülnek gyereket? Pláne hármat, ha már az első is látja, hogy egy pöcs?
2023. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
93%
37 Valoszinuleg igen. En is felvetettem mar a paromnak, hogy hivok takaritonot, a sajat fizumbol, csak igy neha 1-1 alkalomra, hogy egy alaposabb takaritast neha megcsinaljon (ablakpucolas, csempe fuga lesikalasa, diszlecek portalanitasa stb szoval egy alapos takaritasra, hogy azok is le legyenek pucolva, ami egy atlag egy oras takaritasbol kimarad altalaban), de az o reakcioja is az volt, hogy JAJJ CSAK AZT NE, INKABB MEGCSINALOM EN😂 Na hat mondjuk azota sem allt neki csempefugat sikalni a furdoben.
2023. jan. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
94%

36) "Vagy tenyleg az van, hogy ezek a sokszoros fizetesek a nagy nullahoz kepest olyan sokak csak?"

Nagyrészt az hát, vagy max a GYES-hez viszonyítva :D Az átlag magyar férfi magát is alig bírja eltartani, de itt mindig megy az emberkedés, meg a 'zasszony neve kuss' fantáziák 😂

2023. jan. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nálunk csak egy 7 hónapos bébi van, de vannak napok, hetek, amikor nagyon nagyon fáradt vagyok. Hasfájás, fogzás, ami miatt nem tud pihenni és nyűgös. Van, hogy éjszaka óránként felsír, fel kell kelni hozzá, visszaaltatni. Egészségügyben dolgozok egyébként és azt érzem, hogy a baba mellett itthon fáradtabb vagyok nap végén, mintha lenyomtam volna a sürgősségin egy 12 órás műszakot. Fárasztóbb sokkal. A férjem szerencsére, ha őt zavarja valami, akkor megcsinálja. Pl tegnap este felmosott, mert nekem már a mosás, a főzés és az ordító gyerek mellett nem volt energiám felmosni a követ. Egy szó nélkül fogta magát, megengedte a vödröt és felmosott. Ennyi meg egy bambi. Ha nagyon kivagyok, akkor főzni se főzök, hamem kaját rendelünk. Pedig nem milliós a fizetése és néha néha belefér szerintem is.


Mindent meg lehet oldani, csak ehhez a másiknak is partnernek kell lennie benne. Nyilván a kérdező férje nem az. Szerintem se kellett volna hármat szülni. Biztos vagyok benne, hogy nem a harmadik gyerek után kezdte ezt. Valószínűleg ugyanígy viselkedett az elsőnél is. Valahol ezt ő is elrontotta szerintem.

2023. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!