Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerek mellett ugye nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerek mellett ugye nem irreális elvárás hogy egy férjnek is segítenie kéne a házimunkában? Nálatok hogy van a felosztás?

Figyelt kérdés
Eddig 95%ban én csináltam a dolgokat. (Igen eddig is hülye voltam hogy hagytam magam és mindent bevállaltam) viszont a 3. gyerek még csak 6 hónapos, és természetesen kevesebb idő jut mindenre, és van hogy nem tudok azonnal pakolni a gyerekek után. Én tudom hogy ez egy ilyen időszak, nem csinálok belőle bajt ha 2 órahosszáig ott az ebéd maradéka az asztalon, amig közben altatas stb zajlik. Viszont a férjem rend szerint elkezdte mondogatni és beszólogatni ha valami nincs azonnal úgy rendben ahogy ő szeretné. ÉS! ha megkérem akkor azzal védekezik hogy ő dolgozik egész nap. Szóval megkérdezem a GYIK népet, ugye az lenne a normális ha megosztjuk az itthoni feladatokat, főleg ha egy csecsemő is van a családban? (+ 2 gyerek) és mit lehetni tenni egy ilyen pöcs férjjel?
2023. jan. 28. 23:46
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
96%
Ja azoknak akik meg ezt es ehhez hasonlo dolgokat irnak, hogy "Remélem az itt válaszoló hölgyek pontosan annyit visznek haza, mint a kedves férj" uzenem, hogy remelem, hogy az urak meg tisztaban vannak vele, hogy a kedves feleseg azert van otthon es azert csak a gyes van mert az O KOLKUKET! szulte meg. Es munkaba allas utan is azertfognak kevesebbet keresni mert a kozos gyerek(ek) miatt kiesett x ev! Es bizony, hogy apukanak ilyenkor ez a dolga, hogy o tartja el a csaladot es besegit otthon, higgyetek el, csinalnank mi forditva is es tudnank is, csak sajnos ti nem tudtok szulni.
2023. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
96%

Imádom, hogy az ilyen kérdéseknél mindig előmászik egy csapat hőscincér, akik a ""tízszeresét"" keresik a 'zasszony fizetésének (ami btw sokszor a gyed iylenkor, mély gratulációm), szóval "amíg az én villanyomat fogyasztja, addig takarítson kussban, vagy mehet a híd alá".

Most félretéve, hogy ez szinte mindig fanfiction, a kedves feleségeitek a TI gyerekeiteket hordták ki, szülték meg és nevelik helyettetek is, plusz a ti koszos gatyótokat mossák, bőven kivéve a szerepüket a közösből, rohadtul nem tartoznak hálával a lakhatásukért. Normáliséknál ez evidencia, nyilván pár proli vezeti csak le itt így a feszkót.

2023. jan. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egyébként az az irreális, hogy egyes nők beérik a lusta, önző trógerekkel is. Ha valóban az anyagi helyzet a döntő faktor, azt még meg is tudom érteni, pláne a gyerekek miatt. De ha nem keresnek olyan rosszul, akkor érthetetlen, hogy egyáltalán szóba állnak ilyen szennyládákkal.

Ha nem kezel úgy, mint egy királynőt, nincs igénye a tisztaságra és mindent a másikon kér számon különböző szánalmas kifogásokra hivatkozva, akkor kuka, mivel pont a szemétbe való.

2023. jan. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, hogy ki mennyit dolgozik. Egy egészséges felnőtt embernek kötelessége magát eltartania, magát és a környezetét rendben tartani. Meg kell ezt tennie akkor is, ha egyedülálló, nemde? Családban miért változna?
2023. jan. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
95%
En voltam mindket helyzetben. Eloszor ket kicsivel otthonlevo anya egy dolgozo pasival, aki semmit nem csinalt es igen, szenvedtem mert nehez volt. Aztan lettem egyedulallo dolgozo no aki ugyanugy eltartja a gyereket es otthon megcsinal mindent, kizarolag sajat penzbol. Ez is borzaszto nehez. Van ferfikollegam nekem is es ugyanazt dolgozzuk. Ugyanolyan faradtak vagyunk, ugyanugy tulorazunk. Es o hazamegy az asszonyhoz es nem csinal semmit, en meg hazamegyek es hazimunkazok, gyerekezek. Igaz hogyszigoru rutin es napirend kell mit mikor hogyan es mosogatogep meg szaritogep alap, de meg lehet csinalni.
2023. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
94%
Tudjátok, mit nem értek? Hogy miért van ebből probléma, ezeket nem tisztázzák a felek előre? Vagy hogyhogy csak később válik ennyire kisarkítottá, amikor már ennyi gyerek van? Mint itt az egyik válaszoló, hogy ő tízszeresét keresi, övé minden anyagi dolog, az asszony cserébe legyen gyakorlatilag kussoló házicseléd, akkor is, ha egyébként ő is dolgozik és van jövedelme, de kevesebb. A pénzesebb fél lehet fáradt, pihenhet, a csóróbbiknak meg jön a második műszak, cserébe azért, hogy magasabb életszínvonalon élhet, mint egyedül. Ha ez valakinek nem tetszik, akkor miért szül rá gyereket, főleg hármat? Miből gondolja, hogy a ház hős ura majd megszánja, és hajlandó a saját kényelmét bármenyire is feláldozni, ha sokkal kisebb terhelés mellett se tette?
2023. jan. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
100%

" Miből gondolja, hogy a ház hős ura majd megszánja, és hajlandó a saját kényelmét bármenyire is feláldozni, ha sokkal kisebb terhelés mellett se tette?"

Mert rengeteg hiszékeny nő van, aki álomvilágban él. Még mindig abban a tévhitben élnek, hogy a másik majd miattuk egyszercsak megváltozik. Várják a csodát egy ideig, aztán ha nem következik be, akkor jön a szokásos rinya. És ettől minden probléma megoldódik majd.

2023. jan. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
95%
3 gyerek egy ilyen férfitől......
2023. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, nehéz erre mit mondani, tekintve, hogy szültél neki 3 gyereket, amikor mindig is ilyen volt, sosem vette ki a részét semmiből. Tipikus példája vagy annak, aki a saját sorsát cseszte el, méghozzá úgy, hogy előre jól lehetett látni, hogy ez lesz. Nem bántásnak számom, de ez az igazság.

Ezen a ponton nem tudom, mit tehetnél még az ügy érdekében. Mivel megszokta ezt melletted, változni nem fog. Vagy beletörődsz ebbe, vagy ha anyagilag megállsz a lábadon, elválsz, akkor legalább csak a gyerekeket kell ellátni, illetve utánuk takarítani, a férjed után nem.

2023. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
95%
Az a 3 gyerek 3 igen volt a férj részéről is. 3x élvezett egy jót, ennyit tett bele az egész procedúrába. Ezek után a minimum hogy "eltartja" a 3 gyerekét + feleségét aki kihordta, megszülte neki. 6 hónapos mellett evidens hogy otthon van a helye az anyának. Ettől még nem cseléd, hanem anya. Neki a gyerekekről kell gondoskodnia, nem még egy felnőtt f*szról is. Van annak keze, tegye hasznossá magát amíg otthon tesped. Alszik, pihen az eleget munka mellett is, ebben biztos vagyok. De az anya kétlem hogy ki tudna kapcsolódni. Kupi van? Kit érdekel, majd el lesz pakolva. Vagy elpakolja az anya, amíg apuka figyel a gyerekekre vagy fordítva. Ilyen nincs hogy minden a nő nyakába szakad, mondván apuka dolgozik. Az otthoni munka akkor mi? Heverészés? Kvára el vannak tévedve ezek a hímsoviniszta görények. De szerencsére maguk alatt vághatják a fát ezzel a viselkedéssel. Házasságban mindennek a fele a nőé. Úgyhogy 2x is megkéne gondolják mit engednek meg maguknak ezek a férfiak. Utána nem kell siránkozni hogy ők tönkre lettek téve.
2023. jan. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!