Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
 81/92 anonim ***** válasza:
97%
Azért mindig kiderül miért incelek az incelek. Ez a másfél pipás is egy hányadék, ez a 78 hsz meg különösen. Ki lenne a nője egy ilyennek?
2023. febr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a fasziknak sem kell megnősülni, ha az az egyetlen célja az életüknek, hogy pinákat akarnak hajkurászni. Fel kell vállalni, hogy a házasság nekik teher, aztán elengedni a másikat. Így nem lesz kakukkfióka sem az otthoni alomban. Anyós sem lesz, állandó nő sem. A lakáshitel az más kérdés, de ha nincsen igénye sajátra, hanem vándorolni akar egy életen át, akkor az sem lesz. 🤷‍♀️
2023. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
100%
78 Akkor ne váaszd a monogámiát meg a házasságot! Ilyen kib@szott egyszerű. Vállald fel, hogy te minden nap másba akarod beledugni a fütyikédet, és ne hülyítsd a nőket, hogy alkalmas vagy monogám párkapcsolatra, ha egyszer nem vagy az! Nem az a megoldás, hogy elveszek valakit, hogy azért legyen egy állandó szexpartnerem tűzoltásnak, de azért közben meg vadászgatok össze-vissza! Vállald fel, hogy nem vagy monogám a hátrányaival együtt! Ne legyél egy gyáva sz@r!
2023. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:
100%
#83 a 78-as nyilvánvalóan nem kell senkinek, se férjnek, se semminek :D
2023. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
6%

#76: El kell, hogy keserítselek. Teljesen független a nemtől, hogy valaki egy sérült gyökér-e, ugyanannyi gyökér van nőben és férfiban is. A házasság intézményével pedig nincs gond, addig amíg nem választasz rosszul (és ezt férfiként írom).


Rengeteg kapcsolatot látok és ahogyan sok férfi csal, meg megy félre, meg szolgáltatja ki magát a nővel, úgy rengeteg nő van aki félremegy, másra gondol, gyereket erőszakol a másikra (vagy pláne meg sem kérdezi erről, csak "becsúszik"). Csak magam körül rengeteg olyan kapcsolatot látok, ahol a nőnek mindig van egy terve, egy következő nagy cél amit el kell érni. Amint ezt a célt közösen elérik, az megszűnik létezni, nem eredmény, hanem a nő már a következőn gondolkodik és ha a férfi esetleg nem, vagy kevésbé partner ebben, akkor a nő rögtön nekiugrik azzal, hogy nem tesz eleget a kapcsolatukért, érte, nem közösek a célok, hiába dolgozta ki a belét a férfi az addig elért célokért. Aztán jobb esetben a nő keres maga mellé valakit aki egy darabig partner a hülyeségeiben, rosszabb esetben pedig addig vegzálja a férfit amíg azt egy életközepi válságban kialakuló rákos megbetegedés el nem viszi. De ez még egyszer mondom: nemtől független. Aki gyökér az akkor is gyökér, ha nem lóg semmi a lábai között.

2023. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
83%

#83

Az a probléma, hogy ennek is kell az állandóság. Csak azt nem érti, hogy vagy az állandó marad, vagy a szanaszét. A kettő együtt nehezen megy. Bár ha talál egy függő, szolgalelkű, naiv Julist, akkor még össze is jön neki. Ez viszont már az adott nőn múlik.

2023. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem csinálnak sztriptíz helyett ilyeneket?

[link]


[link]

2023. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
0%

87.


A szülinapomon rakhatok egy tábla Milka csokira egy teamécsest.


De...nekem jobban esne a csokitorta, gyertyával.

2023. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
100%

"Mert gondolod, hogy a férfiak úgy Istenigazából akarják az esküvőt, meg a velejárókat, mint: anyós, 39 éves lakáshitel, 2-3 baba...akik közül remélhetőleg ott a sajátjuk is, meg egy nő a koporsóig?



Ez olyan..., mint a kutya. El kell fogadnod, hogy leléphet, esetleg néha napokra elmegy, odapiszkít a szőnyegre, néha megkapja a kezed, rádmorog, büdös, költséges, nem hagy aludni, ... de azért ahhoz NAGYON KOMOLY dolog kell, hogy kividd az erdőbe és fejbe lődd a 12-es sörétessel."



Mégis ki kényszeríti a férfiakat esküvőre, vagy arra, hogy gyereket csináljanak??? Senki.

Maradjanak szinglik, esetleg legyen szexkapcsolatuk, ha annyira nem bírják ejakuláciò nélkül, vagy verjék ki. Problem solved.

De kapcsolatot kialakítani valakivel, aki hűséget vár el és gyereket is szeretne, sőt, még anyós is jár hozzá, nem kell, így senki nem sérül.

A kutyás hasonlat meg baromság. Ha a férjem tilosban jár, esetleg megüt, nem fogom lelőni, csak szó nélkül kib@szom. Ne felejtsd el, a nők már nem olyan toleránsak, mint Pl 50 éve.

2023. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
100%

"Ne felejtsd el, a nők már nem olyan toleránsak, mint Pl 50 éve."

Én úgy látom, ennek a feldolgozásához szükségük lesz további 15-20 évre 🤷‍♀️

2023. febr. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!