Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
 11/92 anonim ***** válasza:
5%
Alap, h legyen 3-4 prosti legénybúcsún, ha a haverok jófejek leszervezik azt is, h gumi nélkül betehesse a hősünk
2023. febr. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 A kérdező kommentje:

5*-ös válaszra reagáltam, nem az utolsóra.


És bocsánat feleségül vesz valakit.*

2023. febr. 24. 16:22
 13/92 anonim ***** válasza:
53%
Azért nem meri mondani a haveroknak, mert fél a negatív megítéléstől. A férfiak egymás között nagyon gázak tudnak ám lenni, ez a mérce. Az ő logikájuk szerint, aki nemt mond egy vetkőzős lányra, az vagy búza vagy szende szűz fiú vagy nem elég laza csávó, és az milyen már. Az ilyen férfiakat, akik nem vesznek részt a nők tárgyiasításában lenézi a többi férfi. Szerintem ezt akarja elkerülni.
2023. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
95%
Elég kiábrándító lenne, ha a párom az esküvő előtt sztriptíztáncosokat taperolna vagy bámulna. Neki se esne jól, ha én meg chippendale fiúkkal mulatnék.
2023. febr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
91%
De akkor miért nem keres jobb barátokat? Sőt, ezek nem is barátok, nagyon max haverok.
2023. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 anonim ***** válasza:
51%
Filmajánló.: Tom Hanks korai műve: LEGÉNYBÚCSÚ. https://www.youtube.com/watch?v=RQI__scUZqQ
2023. febr. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/92 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egyes férfiak úgy gondolnak erre, mint kiskapura, mint legális potyaszexre, különkeges alkalom, amikor mindent szabad, mert hát fizetnek érte és ez ilyen fickós dolog. Vagy vannak akiknek ez egyfajta lázadás a részükről az egész elköteleződési ceremónia ellen. Filmekben azt láttam, hogy egyes "havernak" eltökélt célja, hogy erőszakosan rávegye a vőlegényt hogy meghuzzon valakit, ezzel lealázva a mennyasszonyt, éket verve közéjük, belerondítva mindenbe ami szent, főleg akik irigyek, rosszmájúak, unják a családi életet, vagy régóta egyedülállók. A balek meg belemegy a játékukba, mindegy hogy kivel, de kavarni fog, nehogy a barátok csicskának tartsák. Másnap meg elégedett vigyorral nyugtázzák,hogy sikerült, a hátuk mögött kiröhögik a fiatal párt mekkora hülyék. Mert ne áltassuk magunkat, nyilván nem ez lesz a vőlegény legjobb szexuális élménye, pláne nyilvánosan, ők nem jót akarnak, csak azt mondják. Sőt van olyan érzékeny férfi aki ezt traumakent élheti meg. Én biztos qrva nagy balhét csapnék ha rá akarnának ilyenre venni.
2023. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
100%
Az is megalázó, mikor leánybúcsún egy idegen hapi az ágyékát nyomja a menyasszony arcához, ilyenkor a többi nő röhög, szórakozik a szituáción, DE nem mindenki élvezi, szerintem nem kellene erőltetni a barátoknak, barátnőknek ezt.
2023. febr. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
4%

KELL!


Attól, hogy a vőlegény nem qúr, a vendég még akarhat.

Ennyi erővel pia se legyen, ha a vőlegény sosem iszik, ugye?

2023. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
30%

A legénybúcsú/lánybúcsú egy különleges alkalom, jó esetben egyszer van az ember életében. Mindig is vállaltam, hogy szerintem nem az igazi, ha csak beszélgetésből-ivászatból-játékokból áll, hanem hozzátartozik a táncoslány vagy csippendél srác. Nekünk le vannak fektetve az előre megbeszélt legénybúcsús/lánybúcsús szabályok, azaz meddig lehet elmenni (az érintés a nemi szervek kivételével belefér, a másik bőrét csókolni már nem). A hétköznapokban egyébként még a flörtölést sem tartom elfogadhatónak.

A saját legénybúcsúmon a barátaim nem erőltettek semmit, hanem egyszerűen megkérdezték, hogyan szeretném csinálni az estét. Ami a táncoslányt illeti, szép volt, jó volt, de igazából még meg is erősített, hogy mennyire rá vagyok kattanva a menyasszonyomra és mennyire nem rúg mellette labdába senki.

2023. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!