Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
 41/92 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez csak kifogás. Ennyi erővel ezt a szöveget bármikor be lehet lógatni, hogy "nem bízol bennem", korlátozni akarsz" még akkor is amikor nyilvánvalóan a pasi olyan tapló, empátia nélküli mint a xar.
2023. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Én ugyan nő vagyok, de biztos nem mennék hozzá olyan férfihez, aki az esküvőm előtt sztriptízbárba megy vagy táncosokat fogad. Ha kell, az oltárnál hagyom ott.

Ez az elbúcsúzik a szabadságtól akkora f-sz dolog, mintha börtönbe menne, vagy nem tudom, statisztikailag a férfiak élete javul, ha megnősül. Eleve a legtöbb feleség mindent is megcsinál a férjének, olyannyira, hogy annak aztán a felnőtt élet alapvető dolgaival se kell foglalkoznia, mint számlák befiztése meg főzés, takarítás, bevásárlás. A feleség elintézi neki az orvosi beutalót, időpontokat, emlékezteti mindenre. A felesége neveli a gyerekeket. A férjnek felszabadul egy halom ideje, amit fordít hobbira vagy munkára, és hát bizony a nős férfiak statisztikailag sikeresebbek is a munkájukban, sőt, egészségesebbek, és tovább is élnek, mint a szingli férfiak, tehát őszintén nem értem, miről beszél az, aki az mondja, hogy a házasság mekkora sz-r egy férjnek.

Ha valaki szerint sz-r nősnek lenni, akkor ne kérje meg a párja kezét, senkit nem kényszerítenek erre.

De ha már megkéri, akkor kedvelje meg tisztelje már azt a nőt, társat, annyira, hogy nem nyavalyog hogy házasodik, és nem pucér nőket néz két nappal esküvő előtt.

2023. febr. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
15%

"Eleve a legtöbb feleség mindent is megcsinál a férjének, olyannyira, hogy annak aztán a felnőtt élet alapvető dolgaival se kell "foglalkoznia, mint számlák befiztése meg főzés, takarítás, bevásárlás."

Ez már rég nincs így.

2023. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Ha olyan sok f-sza férj lenne és olyan sok feleség boldog lenne egy házasságában, akkor nem a feleségek tennék ki a válópert benyújtó felek több mint kétharmadát.
2023. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:
73%

#43

Dehogynem. Itt a gyakori is tolong a cseléd szerepben tündöklő nőktől. Most is fut egy csaj kérdése, hogy kinyalja a seggét a zurának, az meg csak sört vedel és kritizálja egyfolytában. De hát ugye mit is tehetne, amikor anyagilag függ tőle? 🤷‍♀️

2023. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 anonim ***** válasza:
100%

Az egész történettel az a legnagyobb baj, hogy a haveroknak nem mer ellentmondani és ezzel a te érzéseidet is semmibe veszi.

Nem mennék hozzá.

2023. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 anonim ***** válasza:
0%
Szóval a haveroknak ellent KELL mondani, de azt kell csinálni amit az asszony mond?
2023. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/92 anonim ***** válasza:
11%
47. És még nem is házasok! Szegény kölök. :(
2023. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
90%

47. Ha az asszonnyal akarja leélni az életét, akkor igen, a haveroknak mondjon nemet.

Nem kellene olyan férfi, akinek a haverok véleménye fontosabb, mint az én érzéseim.

2023. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
#47 Hát figyelj, ha ennyire más a prioritás akkor nyugodtan elvehetné az egyik haverját is, ha ennyire nem lehet a két szép szemének ellent mondani.
2023. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!