Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
 71/92 anonim ***** válasza:
97%
A színház meg a tévé nem érző lények, faszarc.
2023. febr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik. Kezd egyre inkább felcseszni hogy egyes emberek mennyire nem rendelkeznek önismerettel, csak takaróznak idióta hasonlatok meg hát férfi vagyok másképp működünkkel. Mi az a más hogyan? Ha én el tudom mondani hogy működők, te férfiként miért nem?
2023. febr. 25. 12:27
 73/92 anonim ***** válasza:
97%
Hagyd kérdező.Lefordítom. Az náluk az elvárás, hogy leendő feleségként el kell viselni azt, hogy a leendő férjed farkát (fogadd el úgyis), hogy az esküvő előtt közvetlenül más nő pinájából húzta ki. Vedd a szádba élvezettel, mintha csak benned járt volna akkor este. Tehát legyen minden nőhöz is gusztusod, mert neki csak így lehet tökéletes a legény búcsúja, ha a házasság előtt még ide-oda dugdossa. A helyzet az, hogy az esküvő után is ez lesz, hiába bizonygatja, hogy soha többé. Szóval, így működnek ők.
2023. febr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/92 A kérdező kommentje:

Én ezért nem hittem az esküvő a házasság intézményében aztán jött egy fiú aki azt mondta, határozottan hogy ő más mint a többi és míg megvolt a rózsaszín köd így viselkedett, aztán ahogy elmúlt kibújt a szög a zsákból, és a viselkedésével teljesen ellent megy az álomszerű hősszerelmessel.

Na pontosan ezért tértem oda vissza hogy baromság a házasság. Főleg ezt a válaszáradatot végigolvasva.

2023. febr. 25. 12:46
 75/92 anonim ***** válasza:
98%

#72 Azért, mert amúgy alapjaiba véve nem működnek másképp, csak egyszerűen hozzá vannak szokva ahhoz, hogy nekik mindenhez is joguk van, nekik jár a kényelem, jár az élvezet alanyi jogon akkor is, ha azzal másnak ártanak, akkor is, ha az mások kihasználásával, dehumanizálásával jár, mert elhihetitek, hogy a szexmunkások nagy része qurvára nem élvezi azt, hogy ti a mellei közé nyomjátok a pofátokat. Egyszerűen nem érdekli őket, hogy milyen érzéseket keltenek a tetteik másokban, mert ott van az a fene nagy felsőbbrendűség-érzés, amit egy pillanatig nem mernek megkérdőjelezni, képtelenek az önkritikára, az empátiára, alapvető emberi működéseket nem értenek, és nincs is igényük arra, hogy ezeken elgondolkodjanak.

Fertő az egész. A kutyám fejlődőképesebb, empatikusabb. A kutyám több önkontrollal rendelkezik, mint itt egyesek. Miért tartsunk titeket többre, mint egy állatot, ha egyszer nem vagytok képesek emberként viselkedni sőt, meg vagytok győzödve arról, hogy nektek jogotok van állatként viselkedni, és a nőknek szerintetek ezt még kötelességük is eltűrni? Annyira lent vagytok, hogy az hihetetlen.

2023. febr. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen kérdések után rohadtul nem csodálkozom azon, hogy a nők nemhogy házasságot, de kapcsolatot se nagyon akarnak. Már értem, hogy miért egyre több a szingli.

Undorító, hogy a férfiak azt gondolják, hogy nekik mindent szabad, következmények nélkül.

2023. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
17%
30%-os emberkénk az egyik példány. Szorgalmasan nyomkodja is a pirosat. 🤭
2023. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 anonim ***** válasza:
0%

76.


Mert gondolod, hogy a férfiak úgy Istenigazából akarják az esküvőt, meg a velejárókat, mint: anyós, 39 éves lakáshitel, 2-3 baba...akik közül remélhetőleg ott a sajátjuk is, meg egy nő a koporsóig?


Ez olyan..., mint a kutya. El kell fogadnod, hogy leléphet, esetleg néha napokra elmegy, odapiszkít a szőnyegre, néha megkapja a kezed, rádmorog, büdös, költséges, nem hagy aludni, ... de azért ahhoz NAGYON KOMOLY dolog kell, hogy kividd az erdőbe és fejbe lődd a 12-es sörétessel.

2023. febr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
88%

#78

Nem kell elfogadni semmit. Nem kell kutyát tartani. Problem solved.

2023. febr. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
100%
78, ha a férfi nem akar házasodni, nem kötelező.
2023. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!