Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
 21/92 anonim ***** válasza:
100%

#19

A vendég intézze magának ha b@$zni akar.

Ennyi erővel ha én meg herkás vagyok akkor elvárhatom hogy szerezzenek heroint a buliba mert nekem ahhoz van kedvem? :D

2023. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
90%

Az én feleségem nulla szinten féltékeny bárkire, szerintem őt egy hadseregnyi prosti sem rendítette volna meg, nem ezen a szinten vagyunk.

A magam részéről viszont kínosnak és proli dolognak tartom a sztriptíztáncosokat egy legénybúcsún, szerencsére egyik haverom sem állt elő ezzel.

2023. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
100%
19) hát persze, kötelesek neked dugást szervezni egy haverod partiján... öcsém 🤦‍♀️
2023. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 A kérdező kommentje:

22-es amúgy én ezzel értek amit te írsz, nem alkalomhoz illő, proli.

Nem attól félnék, hogy megcsal.

Csak nem ő akarja és szerinte is proli de a poén kedvéért miért ne az nekem inkább a hitelességét veszti. Vagy nem mondd igazat.

2023. febr. 24. 17:23
 25/92 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez nem féltékenység kérdése, ne kelljen már eltürni, meg jó pofit vágni, hogy az életem párja az esküvő előtt más nőt dönget, tudom nem fogja elkérni a számát, vagy összejönni, de mit keresne az intim része másban, mikor most akarunk elköteleződni. Teljesen mint a majmok, a hülyék paradicsoma, lúzerek, azok örülnek neki.
2023. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
93%
Elég szégyen, hogyha valakinek attól legénybúcsú a legénybúcsú, hogy félmeztelen vagy épp tök meztelen r-bi riszálja neki meg tekereg rajta.. Az meg külön szánalom, hogy a “haverok” miatt fizetett nőt KELL (??) rendelni, mert ők dugni akarnak. Bszki ne vicceljünk már. Ha valaki dugni akar, oldja meg magának, a legénybúcsú nem arról szól, hogy mindenki egyéni igényei ki legyenek elégítve! Szerintem óriási tiszteletlenség a másik félre nézve ez az egész táncoslány/támcosfiú intézménye. Aki valóban szereti a másikat - ami feltételezem így van, hisz éppen készül összekötni vele az életét -, annak nincsen sem szüksége sem igénye arra, hogy egy olcsó nőcske döngölje a mellét az arcába pl… (hallottam már ilyen “legénybúcsúról”
2023. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
13%
Oké, nincs csaj. És??? Ülünk, hülyére piáljuk magunkat, ... oszt' annyi???
2023. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
91%

#27

Süthettek idegen pina bszása helyett lagzis kalácsot is. 😉És akkor nem oszt' annyi lesz.

2023. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
92%

Milyen szép kis haverok meg barátok, akik képtelenek együtt bulizni és szórakozni egy jót, ha nincsen mellé csaj is..🤦🏻‍♀️ Akinek ennyire alulöltözött, vetkőzős táncoslányra fáj a foga vagy szimplán csak ennyire viszket a farka, menjen el egy ilyen jellegű helyre, aztán ott élje ki a vágyait!

Millió és egy dolgot lehet csinálni enélkül is, egy rakat vicces és kreatív, direkt legénybúcsús feladat van fent a neten, össze lehet írni vicces kérdéseket is, lehet pl sütögetni, kibérelni egy házat jakuzzival, medencével (férjemék ezt válaszották pl) stb stb. Ennyire ne legyetek már fantáziátlanok!

2023. febr. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
92%
Elég szánalmas ha valaki csak ilyen helyen jut nőhöz, vagy akinek a házasság valami börtön, az egyszerűen ne köteleződjön el. Hihetetlen hogy sok ara szemet huny ez felett, hát most még kiélheti magát szegény, mintha a férfi örök cölibátusba vonulna.
2023. febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!