Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
 61/92 A kérdező kommentje:

59 - ezt fentebb írtam állítása szerint a haverok mondják jó poén miért ne. Így jön a lány képbe.


Hát bocsánat ha ezekkel a szolgáltatásokkal is élne, akkor viszont ennyi volt. Ezt a hálószobában, a szabadban, a bárhol, bárhogy megteheti. Vagy vegyünk be egy harmadik lányt, vagy fene se tudja mire vágyik a férfi, de a szexualitás az két emberre tartozik, egy kapcsolatban, ezek az én határaim.

Ahogy fentebb írtam nem tartom kevesebbnek azt akinek kis cici nyalás mellek az arcba öltánc belefér, én szimplán túl idealizáló vagyok ahhoz hogy utána ne ennek a gondolata lebegjen előttem mikor legközelebb hozzám ér, hogy két nappal előtte ezt mással tette.

2023. febr. 24. 23:28
 62/92 A kérdező kommentje:
60 - a megcsalás határát a fizikai kontaktra értettem, az nyílván nem fér bele.
2023. febr. 24. 23:30
 63/92 anonim ***** válasza:
86%
Akinek alap, hogy az esküvője előtt idegen nőkről nyalogat le tejszínhabot meg a mellei közé dörgölőzik az egy hűtlen féreg, aki a házasság alatt is találni fog magának kifogást arra, hogy most éppen miért bszott félre. Gerinctelen ember, mehetne isten hírével. Tudnám minek akar az ilyen házasodni. 🤦🏻‍♀️
2023. febr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem az ilyenek nem is akarnak házasodni. Csak anyuka meg a nagyi meg a menyasszony erőlködik, vagy útban a gyerek és az hogy néz ki stb. Aki önfeledten dugogat más nőket a legénybúcsúján, az lexarja az egész házasságosdit, maximum eleget tesz a család, barátnő nyaggatásának.
2023. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
21%

ÁLLJ!


Férfiként kérdem.


Miért olyan érthetetlen és hihetetlen, hogy attól, hogy őt imádom - szeretem - kívánom: [link] és el akarom venni.

De, attól még a saját és a barátaim szórakoztatására, szeretnék egy ilyet a legénybúcsúmra? [link]

2023. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, akkor vedd el őt. Problem solved.
2023. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
82%
Szánalmas vagy
2023. febr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
10%
#65 Kár a gőzért, ezen a fórumon senki nem fogja megérteni. A barátaim és én, vagy sok más átlagos férfi teljesen értjük, miről beszélsz.
2023. febr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
0%
66. Attól, hogy havi 1-2 X elmegyek színházba, attól még a többi napra jó nekem itthonra a TV és a net is szórakozásra.
2023. febr. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 A kérdező kommentje:
De addig megérteni míg ezt nem magyarázza senki el nem is érti az ember. Tehát ha azt akarod h nőként értselek meg mint férfit magyarázd el, mert én abból indulok ki amit én érzek.
2023. febr. 25. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!