Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mit gondolt a legényb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondolt a legénybúcsúra kell egy sztriptíz lány kérdéskörről?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek megvannak a saját határai. Én úgy gondolom hogy mikor tiszta szívemből kimondom életem szerelmének az igent, nem szeretném azt a képet látni magam előtt, hogy tegnap még egy meztelen nő testét nézte.

Számomra ez egy hatalmas elköteleződés lelki dolog, ha tartanék is valaha lánybúcsút, én őszintén azt szeretném, hogy jó kedvűen lerészegedés nélkül sztorizgassunk a régmúltról, szóba jöhetnek a szingli lét szép élményei, a párommal való első találkozás, és egy végeláthatatlan élmény ami azt biztosítja bennem hogy a barátaimmal töltött idő a házasságtól független ugyanezt a minőségű élményt fogja megadni, csak itt meg van a plusz, készülök valamire, várok valamit.

A párommal úgy került szóba a téma hogy megkérdezte, hogy mit csinálnék ha egy izmos férfi beleriszálná magát az ölembe, én annyit tudtam mondani, hogy ez nem történne meg, mert számomra nem szórakoztató ha egy férfi sztripperként műsorozik - és ez tényleg így van.

Mikor visszakérdeztem, ő annyit mondott, hogy nyílván eltolná a hölgyeményt. Tudni kell róla, hogy általánosságban azt is tiszteletlennek tartja ha egy férfi megbámul egy nőt - persze nézze meg, az ösztön nem tűnik el, csak a szerelem elnyomja, hogy tovább fantáziálj, és ezzel teljesen egyetértek mégha én nem is így vagyok bekötve.

Visszakanyarodva, azt mondta ő magától nem akarná, de ha a haverjai maguktól hívnák a sztriptízest hogy mondhatná azt hogy nem. Ez egy poén kellemetlen helyzetbe hozni a vőlegényt mielőtt férjhez megy.

Megkérdeztem, hogy de ha te nem szeretnéd, akkor miért nem lehet a barátoknak azt mondani, hogy ne legyen sztriptíz? Erre már nem mondott semmit. Csak hogy bekorlátozom és nem bízok benne. Visszatérve az elejére, én bízok, de nem tartom tiszteletteljesnek. Ha már múlik a szerelem, ha már a szeretet tart minket össze menjen el a haverjaival sztripízklubba, nézegessen tökéletes nőket, ha akar, főleg, ha már én sem leszek életem legjobb formájába, de ne életünk legszebb napja előtt.

Ezt a sztorit lényegében azért írtam le, hogy érthető legyen a kérdésem.

Kíváncsi vagyok, hogy nekem az én felfogásommal ezzel bele kell törődnöm, hogy ez ilyen, mert minden férfi szerint ez oké, vagy ami erősebb bennem most, hogy aki így gondolkozik nem a megfelelő partner számomra, és van esélyem rá hogy valakinek is hasonlóak legyenek a határai mint nekem?



2023. febr. 24. 15:58
 51/92 anonim ***** válasza:
89%
Ez annyira fura. A párját leszarja, a haverjainak bepucsít.
2023. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
89%

Normális, értelmes férfinak magától sincs igénye arra, hogy félmeztelen nők nyomkodják az arcába a csöcsüket meg riszáljon a farkukon, miközben éppen házasság előtt állnak….🤦🏻‍♀️

Ha minimálisan tiszteli és szereti a jövendőbelijét, akkor igen is elfogadja és tiszteletben tartja, hogy nála ez a szint nagyon nem fér bele, ami nem mellesleg totálisan érhető is. Bár én hozzá se mennék olyanhoz, akinek az a legfontosabb a legénybúcsúján, hogy vmi sztripper ott legyen, akire csorgathatja a nyálát, esetleg taperolja vagy rosszabb. Pont mint ahogy egy sima hétvégi buliban sem tolerálja normális ember, ha a párjához vmi idegen dörgölőzik meg fogdossák egymást.

2023. febr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 anonim ***** válasza:
14%

ARANYKÖZÉPÚT.


Olyan helyet kell bérelni, ahol vannak fullos pincér és pultos csajok. [link]


Elvégre nem kell annyira ösztönlénynek lenni, hogy vetkőzős lány legyen ott. A pincérlány ugyanúgy dugható.

2023. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/92 anonim ***** válasza:
13%
#49: Szóval ha az asszonnyal akarja leélni az életét, akkor azt KELL csinálnia amit az asszony mond? Érdekes felfogás. A kérdés témájától elvonatkoztatva továbbra is azt gondolom, hogy nem az asszony véleménye szerint kell eljárnia, ahogy nem is a haveroké szerint. Az számít, hogy Neki van-e erre igénye, Ő szeretné-e és nem kell sem a haverok előtt az asszony mögé bújni, sem pedig az asszony előtt a haverok elé, ez ennyi és nem több.
2023. febr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 anonim ***** válasza:
83%
Akinek az esküvője előtt az a legfontosabb, hogy dugható nő legyen a legénybúcsúján, az egy gerinctelen, ocsmány véglény. Ahogy az is, aki nem képes tiszteletben tartani, hogy a barátja legénybúcsúja nem róla szól és a barátja boldogsága helyett a farka a legfontosabb. Majd a saját legénybúcsúdra azt szervezel, amit akarsz, nem olyan bonyolít ez. Ha meg ennyire nem bírsz a nadrágod tartalmával, akkor prostizni menj, ne legénybúcsúra. Normális férfinak nincs igénye az esküvője előtt semmiféle vetkőzős meg dugható nőre. Normális helyen meg nem r*inbcnak öltözött pincérnők vannak, akikről készpénznek lehet venni, hogy biztosan dugható.
2023. febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/92 anonim ***** válasza:
90%

Tehát ha valakinek nem fér bele, hogy a leendő férje ölében félmeztelen, vadidegen nők vonaglanak meg dörgölőznek az azt jelenti, hogy “azt kell csinálni, amit az asszony mond”?? Rendkívül érdekes. Szerintem ez az alapvető tisztelet a másik irányába! És igen, aki engem készül feleségül venni az csak ne taperoljon fizetett r*biket, főleg ne az esküvőnk előtt. Azta, mekkora megugorhatatlan, teljesíthetetlen feladat. 🤷🏻‍♀️

Fel nem foghatom, hogy minek akar házasodni az olyan ember, aki úgy gondolkodik, mint némelyek itt is, hogy még egyszer utoljára hadd élhesse ki magát egy (dugható) nőn. Undorító.

2023. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 A kérdező kommentje:
54-es tökéletesen elfogadható lenne számomra, hogyha felvállalná, hogy szeretné. Akkor max annyit kérnék, hogy ne az esküvő előtt egy nappal, kompromisszumként, hogy teljesüljön az én vágyam is, hogy lelkileg is hangolódjunk az esküvőre. De ez így persze belefér.
2023. febr. 24. 23:13
 58/92 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék a többi válasz miatt, hogy az megütné az ingerküszöbömet, hogyha ebben érintés is lenne, de megnézni egy erotikus előadást és egy kellemes látványban részesülni, mindenféle konkrét szexualitás nélkül az oké. Nálam ebben a szituban ez a megcsalás határa.
2023. febr. 24. 23:16
 59/92 anonim ***** válasza:
15%

58. És a tejszínhab lenyalása? Öltánc? Arc a mellek közé? Ezek alap dolgok, ki van fizetve.



Mellesleg, hogy jött elő, hogy lesz-e ott lány? Ez nem olyan alap, mint az, hogy a zsinagógában ott lesz a rabbitok, aki összead?

2023. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, azért te is érdekes vagy. A megcsalás határa belefér az esküvő előtt? Ja, ha egy héttel előtte történt, akkor már oké?
2023. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!