Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek miért mániája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért mániája az online ismerkedesben hogy tartósat keresenek? Miért nem elég a nők 99% százalékának a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Szerintem sok férfi van úgy mint én, van gyerekem.es nem akarok már annyira komolyat de csak barátság extrákkal meg nem nagyon lehet találni.


nagyon sok nővel beszélgettem de mindegyiknek ez a mániája hogy tartós rendes kapcsolatot akar nem laza kapcsolat vagy barátság extrákkal.

Hazudni nem nagyon akarok nekik de így meg kicsi a siker arany .


Miért olyan rossz a nőknek a barátság extrákkal nem ertem ? Elmennenk ide oda jolereznenk magunkat szexelnenk és aztán kötöttségek nélkül élnénk az életünk.


Mindegyik nőnek az a mániája hogy 24 órában figyelj oda rá és erzelmi világára plusz "csak rá"

O legyen neked középpontban.

Ez a fajta odafigyeles megerőltetto sokkal jobb lenne lazán csak a jó dolgokra koncentrálni.



2023. aug. 10. 12:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/247 A kérdező kommentje:

Es Valóban akivel csak 1 2 aktusom volt azok is elveztek de nem volt orgazmusuk.


Én nem is egyejszakas kapcsolatokat keresek hanem sok éjszakás laza kapcsolatot kötetlen szexuális élettel hosszútávon

Bele tudjunk rázodni

2023. aug. 10. 15:28
 22/247 anonim ***** válasza:
85%

#21: hát de nincs rád, és a jelek szerint igencsak kétséges értékű ("akivel csak 1 2 aktusom volt azok is elveztek de nem volt orgazmusuk") "szolgáltatásaidra" kereslet.

És senkinek sem KELL semmibe sem belerázódni, maximum te igényelnéd ezt. Egyes-egyedül.

2023. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/247 anonim ***** válasza:
88%

Felnőtt nő vagyok, nem tini, tehát ha nincs orgazmusom az szar szex. Ha a második alkalommal sincs, akkor tuti nem lesz harmadik.

Gyerekes pasi egyébként sem kell, van egy csomó gyerektelen, minek fecséreljem az időmet rád?

2023. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/247 anonim ***** válasza:
0%
Mindneki a saját orgazmusáért felelős, aki a sült galambot várja e téren, az mehet a levesbe.
2023. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/247 anonim ***** válasza:
0%

Bocs nők, de többségetek nem túl érdekes, vagy szórakoztató a nap 24 órájában...sőt...

Bőven elég a heti néhány órás randi, amikor mindkét fél kellemes partner tud lenni egymás számára.

És most lehet lepontozni😀

Egy férfi

2023. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/247 anonim ***** válasza:
86%

Kerdes h ilyen kapcsolatban ki tutod e mondani h ti egyutt vagytok? Tudsz huseges lenni?


Mert a noknek ez a ketto nagyon fontos. Az h erezze h o vagy egyedul neked es barmikor szamithat rad. Pl egy polc felcsavarozasa vagy ejjel ha defektje lesz...

2023. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/247 anonim ***** válasza:
21%
Hú 26-os... Ez komoly?
2023. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/247 anonim ***** válasza:
98%
Azért kisfiam, mert bár telt alkatu vagyok, erre a célra van olyan pasi az eletembe akinek vitorlás hajoja van az Adrián, elvisz mindenféle szép helyre, a tenyerén hordoz, és bár laza a kapcsolat, igy szemethunyok afelett, hogy nem akar komoly kapcsolatot. Érdeklődnék, hogy te a f*szodon kívül mit tudsz nyujtani? 😁
2023. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/247 anonim ***** válasza:
100%

10 alkalom sok...1 2 még oké.

Nem kell a nyakamon lógni állandóan. Sőt, vannak barátaim, hobbim és egyedüllétre is igényem van. De a csak laza kapcsolat nem érdekel. Egyszer volt, de az is csak azért mert nem álltam lesz kapcsolatra.

Keress szexpartner keresőn vagy puncson.

2023. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/247 anonim ***** válasza:
97%

Tehát, gyereked van, feleséged, de b*szni akarsz mas nővel, termeszetessn ingyen, nulla energiabefektetéssel???


Egy kétlábonjáro redflag vagy

⛔⛔⛔⛔⛔

2023. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!