Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:

Most erről mit gondolsz, de komolyan?


Már-már nevetséges. Anya is nevette, hogy hányszor hív már fel ez a gyerek. :)


Meg a csajos dolog is jópofa, annyira trükk volt szerintem.

2011. jún. 8. 23:29
 42/74 A kérdező kommentje:
Még arra is gondoltam, hogy lehet mondani szeretett volna valamit, de nem ment neki. :)
2011. jún. 8. 23:31
 43/74 anonim ***** válasza:

Ha látja ő is rajtad, hogy tetszik neked,tuti hogy a reakciódat figyelte. Ne reagáld túl, mert azon esetleg jót mulathat,ne nevessen rajtad,hanem szerintem vedd lazára a figurát és mint a fiúk fiúkkal, cukkold egy kicsit azzal a Katival! Ha még emlegeti előtted, te is menj bele a játékba és együtt nevessetek.Hidd el, jó lesz. Én egyszer állítólag beszéltem álmomban /nem szoktam tudomásom szerint soha/ és egy bizonyos Janit emlegettem a párom szerint.Pedig nem is álmodtam semmit aznap éjszaka,mert legkésőbb másnap délután emlékszek rá mit álmodtam az éjszaka. De utána napokig jót mulattunk rajta, ha szóba hozta ki kereste pl. mondom biztos a Jani volt, látod nem voltál itthon. Ő: Jó volt? Én: Jó hát! Sokáig nevettünk rajta és le is került a napirendről.Vagy csak a párom is akkor tesztelni akart? Mit tudom én már.

Nagyon jó, hogy ilyen sokat hív téged, biztos hallani akarja a hangodat, jó neki veled dumálni. Úgy látom, egyre sűrvebben hív. Nálunk: ma munkahelyi buli volt és a felesége is ott volt. Velem akart volna kimenni a büfébe, nem tudom miért, de minden áron. Ő is képzeld ott volt, de én nem tudtam,mert nem látok oda.Reggel elszívtam kint gyorsan egy cigit, ő is nem sokkal rá ment ki cigizni. A Neje nem meglátta, hogy kint állok? Azt hiszi, miatta megyek ki, pedig minden nap ez a szokás nálam is, a cigis kolléganők között is.Én nem láthatom, hogy az ő párja mikor indul le cigizni, nem látok oda. Szóval leráztam előtte. Ez neki később rosszul is esett. Na de akkor sem leszünk barátnők felőlem. Feszélyezve érzem magam a társaságában. Hol lekezelően méricskél, meg titokban végigmér, hol meg mézes-mázos velem. Na ettől hányingerem van. Amint mondtam, nincs megbeszélve előre soha hogy mikor megy ki ő cigizni és én hogy egyszerre legyünk kint, nem öltözök kihívóan. Egyszerűen csinosan és elegánsan, ahogy a mi munkahelyünkön illik. Nem is lehetne ribisen öltözködni, haza is küldenének. Az sms-t meg csak kitörölte tán? Biztos van annyi esze? Ma muszály volt bájcsevegni egy kicsit a nejével, mert elkerülhetetlen volt. Szerinted Otthon észrevett volna rajta valamit? Mármint a viselkedésén? A büfé előtt állt éppen mikor odamentem, viccelődött éppen a büfés nőcivel /senkinek sem az esete/ meg egy kollégájával. Rám nézett mosolyogva akkor is, utána tovább ment dolgára. Gondolhatod, hogy nem küldök több jelet semmi féle képpen. Na de ma is igenis csini nőci voltam, nem beképzeltség, de megdícsértek a kolléganők. A nej fogyott egy pár kilót /ráfért/ más is megjegyezte. Én meg csak mosolygok magamban ilyenkor, hogy hogy igyekszik. Már nem annyira öreges, mint mondjuk év elején. Akkor el voltam hűlve, hogy mit eszik ő rajta.Szerintem: Fiatalabb férj, akkor próbálok én is hozzáfiatalodni nem? És akkor még jövök a képbe én. Na de nem én kezdeményeztem a szemezgetést. Találkoztam a tesójával is, megismert, mosolygósan rámpislogott.

Ma már így jobban érzem magam, madarat lehetne fogatni velem ilyenkor. Biztos most neked is mindig őrajta jár az eszed, ugye? Olyan jó lenne, ha mindig így lenne, mármint ilyen napunk, sőt ennél még jobb! Te még nem tartasz ott, hogy üzenetet mernél küldeni neki? Mármint a névnapin kívül.

2011. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
Ja, ma sem miatta mentem a büfébe, mert egyáltalán nem járok oda, viszek reggelente reggelit,itthon csomagoltat. Csak már unom a szendvicset, pogácsát, gondoltam veszek valami finomat.Nem őmiatta mentem tényleg.A neje ezt is azt hiszi, hogy tapadok.Sose járok a büfébe.A fenébe is,mit figyeli az asszony, hogy én mikor megyek ki cigizni. Mostanában meg sokszor ha megláttam kint ha az ablakon kinéztem, pont inkább nem mentem, vagy beljebb húzódtam,hogy ne lásson,ne higyje azt egyikőjük sem, hogy azért mentem ki pont akkor. Már lassan üldözési mániám legyen? A neje kedvéért nem fogok leszokni a cigiről, amúgy sem lehet 8 órán át gép mögött ülni és verni a klaviatúrát megállás nélkül.Már akkor rég begyogyóztam volna. Nem megy ki a fejemből a felesége, hogy kattant mostanában rám ennyire? Vagy bosszantsam, húzzam az agyát csak azért is, hátha visszavesz? Tudom, hogy azért ilyen mézesmázos. De irtóra nem érdekel a témája sem.Nincs kedvem beszélgetni se vele. Nem tudom mit adott le rólam ma otthon, de nem játszottam az agyam egy cseppet sem,nem mondhatja, úgy láttam, inkább hót ideg volt,mert sokszor el volt gondolkozva. Én pedig beszélgettem ezzel is,azzal is,hallhatta miről, nem voltam buta szőke nő.Remélem nem áztat el otthon neki esetleg irigységből, gonoszságból.De ki tudja. Vagy pont ez bosszantja, hogy nem talál rajtam semmi támadási felületet? Most jár fősulira,nekem nincs diplomám, viszont el tudok beszélgetni egy diplomással is. Legalábbis próbálkozok értelmesen hozzászólni egy beszélgetéshez.
2011. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 A kérdező kommentje:

Oh. A nőknek ehhez kilóméterekről orra van tudod. Kiszúrta szerintem, hogy kedvelitek egymást. Lehet otthon beszéltek rólad. Vagy a másik lehetőség, hogy alapból jobb nőnek tart téged és így riválist lát benned. Szarul érzi magát, hogy a párja ilyen helyen dolgozik. Próbálja fényezni magát, hogy ő is van olyan jó nő. Szerintem ez lehet.


RÓLAM:

Tegnap megint kétszer hívott fel, én meghalok mostmár ezzel a sráccal. Miért csinálja ezt velem? Ugyanazzal a szöveggel, amivel előtte nap. Képes róla ennyit beszélni. Hozzáteszem azt mondja nekem, felhívtam már a másik csajt. Esküszöm azt érzem, hogy direkt mondja ezt nekem. Meg, hogy az egyetemen két csiri csaj ül mellette. Megőrülök tőle mostmár. :)


Miért hív állandóan? Te érted ezt? De ha kedvel, miért nem kérdezi meg, van-e kedvem találkozni vele?


Amúgy ma talizunk, de nem megbeszéltem. Mint írtam egy rendezvényre megyünk, meg is említette minden nap, hogy na pénteken találkozunk. Tegnap is, na holnap találkozunk. Jópofa.

2011. jún. 10. 05:30
 46/74 A kérdező kommentje:

Mai élménybeszámolóm OLVASD EL KÉRLEK VÉGIG!:


Egy szóval katasztrófa. :(

Egy előadásra mentem ma el, ahol ő is ott volt. Amikor megérkeztem, még nem volt ott, sokan várakoztunk. Majd átrohant az aulán, ahogy bejött, mielőtt hozzám ért, megfordult, ekkor én intettem neki, hogy hahó. Szia, na mi újság?

Nagyon morcos volt, csak olvasgatta a kezében lévő lapokat, pontosabban úgy tette. Egy másik csajjal ültem a padon, arrébb vettem a táskám. Kérdezem? Nem ülsz le. Nem felel, kérdezi a csaj is, azt mondja nem. Csak bújta a lapjait, már kezdtem magam kellemetlenül érezni a csendben ahogy állt ott velem szemben. Majd ismét hozzászóltam, ekkor egy férfi ismerőse oda lépett és közbe vágott. Fogtam magam és elkezdtem a mellettem ülő csajjal beszélgetni. KÖzben ő kiment a sráccal cigizni. Szar érzés volt, hogy nem beszél velem, csak bújja a lapjait , amikor nem ilyen szokott lenni. Kínomban ide-oda lépegettem, de mindvégig mellettem állt, csak mással beszélgetett. Majd odébb mentem a csajjal a teremhez, ő is jött. A mellettem lévő falnak dőlt, én is neki dőltem vele szemben és kérdeztem valamit, ismét szomorodottan válaszolt. Egyszer a keze a kezemhez ért, nem tudom, direkt-e, de jól esett megérinteni.

Amikor elkezdődött, nem mellém ült, hanem leültem én, mellém a csak, ő meg mellé. Na ez is szarul esett. A végén elmentem, nem vártam meg, de útközben hazafelé az autóból írtam neki egy sms-t, hogy nagyon morcos voltál ma, te nem ilyen szoktál lenni, hanem mindig mosolyogsz. Erre felhívott, és megint dől belőle a szó.


Te érted ezt? Rám se bagózott, a hülye lapokba bújt, bár végig a közelemben volt, nem ment el.

Előadás közben párszor felé néztem, láttam 1-2 alkalommal, hogy felém pillant, de ahogy oda néztem elkapta a fejét.


Miért teszi ezt velem? Most akkor nem kedvel? Én nem értem ezt a pasit, komolyan. Te mit szűrsz le ebből a viselkedésből, de most őszinén?


Végig azt éreztem, hogy olyan mintha mindketten zavarban lettünk volna, bár én abban is voltam. :)

2011. jún. 10. 12:39
 47/74 A kérdező kommentje:
Most ezt azért teszi, mert rájött, hogy kedvelem és éreztetni akarja, hogy ő nem? Pár napja a csajokat emelgette ki annyira, most meg ez a rád sem nézek dolog.
2011. jún. 10. 17:41
 48/74 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így eltolódott ez a nap, amit annyira vártál-vártatok. Az jutott eszembe, hogy nem esetleg nem sikerült egy vizsgája, mert az könnyen előfordulhat bárkivel és fél tőle, hogy ha elárulja neked, leég előtted? Nálunk a nej is éppen a héten vizsgázott és nem sikerült neki (úgy hallottam elég nehéz felfogású) de ő lazán vette,legalábbis előttem ezt mutatta. Kérdezd meg tőle, hogy mi a baj,hogy mennek a vizsgák, képzeld egy ismerősömet most húzták meg, de tudod pofára megy ott a dolog, na majd legközelebb kijavítja nem? Valahogy ilyen dumával puhatolózhatsz, de tapintatosan. Nem tudom milyen lapok lehettek nála, nem nézted? Ezért lehetett esetleg zavarban és ezért lehetett ideges.Én ezt gondolom, inkább kerülte a beszélgetést most veled, nehogy rákérdezz. Ha csaj lenne a dologban, nem emlegette volna őket, akit említett a világ minden kincséért sem. Meg akkor a közeledbe sem mert volna menni, vagy talán még az előadásra sem ment volna el, nem tudom. Pedig kár lett ezért a napért. Most biztos ideges vagy. Látod én pont ezért küldtem neki az sms-t és mondtam neki, hogy morcos vagy? De nem biztos, hogy elárulják a valódi okot. Mi sem mindig mondjuk meg az igazat, ha az nagyon-nagyon kellemetlen lenne, hanem vetítenénk valamit, csak térjünk el a témáról. Csak találgathatunk, tudod, verzió 1., 2. mint nálam. De lehet elmondja. Hátha sikerül kihúznod belőle és megkönnyebbül. Jól tetted szerintem, hogy írtál neki, mert előtte jól eldumáltatok, beszédes srác. Csak ne légy nagyon tolakodó, csak óvatosan. Nagyon ideges lehetett, ha nem érdekelnéd már, még csak a közeledbe sem ment volna.Szerintem. Remélem nem csaj van a dologban, ne gondolj mindjárt rosszra.Ha elmondja hogy esetleg nem sikerült a vizsgája vagy valami ilyesmi, vigasztalhatod, bátoríthatod és még közelebb kerültök egymáshoz.Mindenkinek lehet rossz napja.

Nálunk még mindig semmi, de már valahogy el is fáradtam a találgatásokba, meg az idegeskedésbe.Ma is kimentem cigizni az ajtóba,feleség jött szembe, ő párja is kint volt csak a másik ajtóban. Na gondoltam erre varrjál megint gombot, letojlak.Jöttek a kolléganőim és mondtuk a magunkét. Feleség nem szólt ma semmit.A héten a sütés-főzés volt a témája, mit hogy szoktam csinálni. Talán a tudományom érdekli, mennyire vagyok toppon a konyhában? Hát tudok főzni, sütni, keleszteni, dagasztani.A páromon látszik is, mióta összekerültünk,felszedett jó pár kilót. Tegnap megint volt egy durva beszólása, de rendre is utasítottam alaposan.Majd később jövök....

2011. jún. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:

De nincs köztünk semmi, tehát ha nő lenne nem kellene titkolni. Nem a lap a lényeg, egyszerű bóvli sulianyag volt, hanem az, hogy rám se nézett. Csak állt mellettem és úgy tett mint aki olvassa, pedig nem, mert nehéz lenne pár másodperc alatt egy oldalt elolvasni. :)


Nem is hívott ma csak az sms után. Ezt most miért teszi?


Holnap nagy napom lesz, egy fontos esmény az életemben, ezt ő is tudja. Kíváncsi leszek megkres-e.


Szerinted miért teszi ezt? Lehet benéztük, nem is kedvel? Na de napi 4-szer hívni több mint gyanús.

2011. jún. 10. 22:41
 50/74 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, hogy hamar kiléptem, de nem voltam egyedül, utána meg bármikor meglephettek.Végig szoktam olvasni amit írsz,elképzelem a szitut magam előtt és kavarognak bennem a gondolatok, mire a végére érek,lehet elfelejtkezek egy-egy részletről.Gondolkoztam rajtatok.Nem tudom, hogy miről beszélgettetek telefonon.Akkor is fesztelenül beszélt mint előtte? Talán kezdene szerelmet érezni,akkor vagyunk zavarban, és tovább nézünk az illetőn, vagy elkapjuk a fejünket./Femina/ Én is zavarba jöttem nagyon, mikor ő egyenesen, komolyan a szemembe nézett.Majd visszanéztem rá és még mindig nézett. Remélem nincs semmi neki azzal a csajjal, aki melletted ült, de hát akkor nem ült volna le mellé teelőtted. Mi van, ha próbára teszed, pihenteted és egy darabig nem leszel elérhető? Próbáld ki. Én mondjuk telefonon bátrabb voltam, mint mikor személyesen beszéltem vele, ott állt előttem és egyfolytában figyelt rám. Ha telefonon beszéltek egymással, nem tudsz kiszűrni valamit, a beszédéből, mi lett vele? Próbálj meg furfangos lenni, úgy csűrni-csavarni a szavakat, hogy hátha elejt valamit. Az, ha megérint, biztos jó érzés lehetett,ilyenkor olyan, mintha végigborzongana tőle az ember. Próbáld ki rajta máskor, ha találkoztok, "véletlenül", figyeld milyen hatással leszel rá.Ezek a pasik! Az én párom a tegnapi alapos fejmosás után /vérnyomásom kb.200 volt/ kenyérre lehetett volna kenni.Nagyon jól megvoltunk. Legalább őrajta el tudok igazodni, tudom a gondolatát is. Azért volt még ma viccesen egy kis azért is nekem van igazam hangulat, de röhögve. Más: Ma mikor kint cigiztünk a kolléganőkkel reggel, nagy beszédben voltunk, tök fesztelenül viselkedtem, mintha ő ott sem lett volna a másik oldalon, de nézett mifelénk. Vagy a hangomat hallotta volna? Kicsit mély és erős, főleg ha kicsit felhúzom magam. /2 hülye gyepes munkatárs miatt/ A fene tudja. Talán ő már előre gondolkozott, mi lesz a dologból, és nem akar bajt, én viszont gondolatban nem járok egyáltalán testiségen. Csak legalább még beszélgethetnénk úgy, mint az elején.Úgy nyitottam, hogy megismerte, hogy állok be az autónkkal az udvarunkra.Így nyitottam nála, mikor először találkoztam vele.Azután vagy fél órát jól elbeszélgettünk.

Szerinted mit beszélhetnek rólam otthon? De meghallgatnám.Már megint filózok. Ma mikor elmentem előtte megint semmi, majszolta a kajáját.Azt hiszem ennyi volt. Kezd megjönni az eszem? Hiányzik ez nekem mond!? A páromon legalább eligazodok mondhatom neki hogy hülye vagy, ha egyszer hülye. De neki? Hát nem hülyék? Ha tudnák mit mazsolázgatunk itt rajtuk...

2011. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!