Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
Az jó lenne nagyon, mert úgy tényleg jobb lenne, de még soha sem próbáltam.
2011. jún. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy tegnap már nem írtam, csak már este fáradt voltam, most meg vendégek vannak, nem tudom meddig lesznek, csak kihasználjuk a jó időt és kint vagyunk a szabadban, most kukkantottam be gyorsan.
2011. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:

Írj ide, és leírok mindent alaposan.


Nem írom ki menrt nem lehet, de érteni fogod.


gmailes vagyok gmail.com azonosítóm: kassailany


Várom az üzidet!



Képzeld el, 3 nap után ma megint felhívott, hogy vagyok a felvételi után, megnyugodtam? Beszélgettünk majd elbúcsúzott egy jó legyek , szia szia- val.


Mondtam, hogy csütörtökön megyek x helyre megint, azt mondta ő is ott lesz. Egy épületben leszünk, remélem összefutunk. :) Úgy örülök már annak is, hogy 3 nap után felhívott. :)

2011. jún. 13. 16:45
 64/74 A kérdező kommentje:
Semmi baj, nekem is tanulnom kell, addig is olvasok. Majd este felnézek későn, de ha csak holnap írsz, az sem baj. Jó szórakozást, most szép idő van, legyen szép napotok! :)
2011. jún. 13. 16:53
 65/74 anonim ***** válasza:

Kis szünet volt, de a fele most ment el, a másik fele meg két felé van, de jól elvannak egymással.

Nagyon-nagyon örülök, hogy felhívott, megtehette volna kicsit hamarabb is nem? De a lényeg, hogy jelentkezett! És milyen volt a telefonban? Olyan mint korábban? Remélem jobb lett a helyzet a közömbösséget illetően! Számítottál rá, hogy ő is ott lesz majd, vagy meglepetés volt? Így legalább találkoztok majd! Jaj de örülök! Nálunk itthon jó a helyzet, a párom aranyos, ugratjuk egymást megint mint eddig és harmónia van. Sokat gondolok rád, hogy neked is jó legyen és jól teljen majd a nyarad. Megpróbálok privátba üzenetet küldeni, nem tudom, sikerül-e majd. Azt gondoltam, hogy bár csak az emberek ne lennének annyira kíváncsiak,de az a kolléganőm sem tudta magában tartani sokáig, amennyit mondtam neki, amúgy tündéri csaj, veled egy idős, a többiek közül ő áll hozzám a legközelebb, csak nem híve annak, hogy sok mindent megosszon az ember olyan helyen, ő sem mond el mindig mindent a magánéletéről, legfeljebb csak ha ketten vagyunk. Akkor viszont be nem áll a szánk.Már hiányzik nagyon. De ezt a témát nem igen fogom mondani.

2011. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:

Tessék, megint kezdi.


Pár perce tettem le, megint felhívott, kicsivel 22 előtt, hogy bocsi hogy zavarlak. Mondom nem zavarsz. Kicsit szomorkás volt. Meg akartam kérdezni, de nem tudtam. Váltottunk pár szót, majd szomorúan mondta csak úgy , hogy teszem, mert elmegyek tankolni, ha jól értettem. Köszöntem és letettem. :(


Megint, érzem, hogy mondana valamit, megint ezt érzem, de nem teszi.

És érzem, hogy ma még felhív. Tudom, hogy akar valamit, de nem mondja. Megőrülök. Mit csináljak vele, mondd?


Nem akarom én kezdeményezni, hogy kedvelek stb stb.

2011. jún. 13. 22:08
 67/74 A kérdező kommentje:
Olyan jó, hogy kiönthetem neked a kis lelkem. És fordítva. Privátban többet mesélek, sokkal jobban fogod érteni a helyzetet.
2011. jún. 13. 22:09
 68/74 anonim ***** válasza:
Nem tudom,sikerült-e megkapnod amit írtam.Lényegében nem sok érdekes,de ki akartam próbálni, megy-e a dolog. A telefonban nem volt közömbös hangjából ítélve? Úgy veszem ki a szavaidból, hogy úgy beszélt veled, ahogy előtte. A hangulatod is jobb lett úgy érzem. Ma már nem igen tudok írni neked, a párom vár amoda. Meg ne kérdezze, mit írosgatok itt. Jó éjszakát.
2011. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 A kérdező kommentje:

Okés, szép álmokat! :)


Írok neked, majd ha ráérsz olvasd el, puszi.


Olyan volt mint máskor, csak most nagyon szomorú hangja. Akkor is ilyen volt, amikor valamelyik nap 4-szer hívott fel.


Nem tudom neked elmondani mit érzek abban, amit mond. Szeretném megkérdezni, hogy szeretnél nekem valamit mondani? De nem akarom, pedig nem bírom sokáig már, kiváltja belőlem, ha ezt teszi.

2011. jún. 13. 22:16
 70/74 A kérdező kommentje:

Nem kaptam meg semmit, megnéztem.


kassailany@gmail.com

2011. jún. 13. 22:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!