Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:

Nem kaland. Csak olykor a párom mellett nem érzem magam igazán nőnek.Néha mintha csak használnának, legyen kaja, tiszta ruha, stb. de hogy esetleg fáradt vagyok és segítene valamiben, vagy kedvemben járna az nagyon-nagyon ritka.De tőlem a kényeztetés jól esik. Nő vagyok és nem háztartási alkalmazott. No meg este is legyek toppon. Hogy az az illető észrevett engem, és tetszhetek neki, jó hogy jól esik, hogy valaki meglátta bennem a NŐ-t.Nem akarnám széthúzni őket, hisz valamikor valamiért megszerette a feleségét és régebb óta ismeri mint engem.Ugyanez nálunk is.A páromat is nagyon megszerettem,volt miért, most is szeretem, csak nagyon-nagyon fáj, mikor van valami baja és ahelyett hogy elmondaná, nagyon durva velem olyankor, addig míg sírva nem fakadok.Nem bánt, de a durva beszólások is nagyon tudnak fájni. Utána meg kiböki unszolásomra mi a baja és már béke van.De hányszor kell ezt végigjátszani?

Ma egyszerre mentünk dolgozni, ő is a nejével jó pár méterrel előttem meg a kolléganőm előtt.Láttam,hogy féloldalt néz hátra felé, majd kint cigizett, míg arra nem jöttem,beszélgetett valakivel közben mosolygott a szeme ahogy köszönt nekem, közben most is a szemembe nézett mint előtte. Utána nem láttam, de ne tudd meg milyen jó érzés megint, mikor így néz rám.Egész nap jó kedvem volt. Na szerinted ez nálam mi? Ez az érzés? Nekem csak egy ici-pici hely a szívében, amire vágyom. Olvastam máshol is ilyenről,férfi írta, hogy otthon minden OK, de a másik nő olyan érzelmi töltetet ad neki... Így volt boldog és közben nem bántott vele senkit. A családját is szerette. Ez van. Te megköszöntötted a névnapján? Küldtél üzit neki? Mit szólt hozzá? Ha sokáig beszélgettek telefonon, biztos jól esik neki beszélgetni veled, jól érzi magát a társaságodban, mármint telefonon keresztül. Drukkolok nektek. Amúgy ha adódik alkalom megmondom majd neki, hogy egyáltalán nem szokásom az ilyesmi, nem riszálom magam előtte és igyekszem a tartásomat megőrizni.Ebből láthatja, hogy nem egy közönséges k.vagyok, nem viselkedek úgy előtte és másokkal sem. Vannak nők körülöttünk, akiknek kint van minden pakolva,kivágott blúz,miniszoknya. Na én nem öltözök így. Ma olyan volt, mint egy kisfiú, aki kicsit zavarban van,ha szép "kisjányt" lát, ez tetszik benne.Nem jóképű, de nagyon sármos. Nagyon udvarias, tisztelettudó.Nem a melleimet nézi, stb., hanem a szemeimet.

Neked mi tetszett a tiédben?

2011. jún. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

Én azt mondom neked, hajrá. Ha ő is így gondolja (komolyan), akkor lehet ő lesz a boldogságod. Ne félj kilépni a rosszból. Szerintem jobb is, hogy nem vagy kihívó. Van olyan férfi, aki kifejezetten a szép, egszerű, természetes nőket kedveli, ő is ez a kategória lehet a szavaidból kivéve.


Magamról:

Írtam neki 10 után délelőtt egy sms-t, hogy X nap alkalmából boldog névnapot kívánok. Legyen szép napja és 3 mosoly jel.


Nem jött rá semmi válasz, már elkeseredtem, hogy miért teszi ezt? Elmentem 5 után a kozmetikushoz. Mikor kijöttem, láttam 2 nem fogadott hívás volt tőle. Hívott fél hatkor, hatkor. Vártam picit, majd most 21:30 körül írtam neki, hogy nem voltam elérhető, mit szeretett volna?


Rögtön felhívott. :) Azt mondta szerette volna megköszönni a köszöntést, meg hogy nagy slamasztikában van. De semmi komoly, csak a suli miatt. Meg hogy szerinted ha ezt a vizsgát így csináltam, akkor átmentem? Meg mit gondolsz stb....:) Olyan jól esik, hogy megkérdez. Beszéltünk 15 percet, majd elköszönt, hogy pénteken találkozunk legyek jó, szia szia.


Jajjjjjjj, olyan aranyos. Mit szerettem meg benne? Mindig volt egy ideálom, egy vágy, hogy ki lehet a nagy ő egszer. És most benne azt érzem, életemben először, hogy az az ember itt van,szembe jön velem. :)


Mit gondolsz, de őszintén?

2011. jún. 7. 22:07
 33/74 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam az eseten egész nap. Én arra jutottam, hogy valahogyan éreztetned kellene vele, hogy kedveled. Pl kezdetnek elég lenne egy elvétett kacsintás. Mit szólsz?


Lehet lépne is, de nem mer.

2011. jún. 8. 11:15
 34/74 anonim ***** válasza:
Képtelen vagyok jó kedvű lenni ilyen kétségek között.Ma megint társasága volt, amúgy köszöntem nekik ahogy ott elmentem. Csak az ő hangját hallottam hogy visszaköszönt,annyira belemerültek.Most délután hogy eljöttem szintén ugyanúgy.Volt kint cigizni ma is, de mindig valakivel.Az ablakból kibámészkodva hogy megláttam ma, rossz lett volna valakinek nézni, ahogy kocsányon lógott a szemem és meredtem magam elé. Megfogadtam,semmi több lépés részemről. A kapcsolatom a párommal nem rossz, csak épp hullámzó, mindig is ilyen volt.Nem rossz ember és mikor még azt a bizonyost nem ismertem meg,dúlt a láv nálunk éppen.Utána mikor észrevettem,hogy az illető máshogy néz rám,mint a többi férfi, akkor kezdtem érezni én is valamit.
2011. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
Most nem vagyok egyedül, de írok még ma.
2011. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök nektek! Látod, hogy jelentesz neki valamit, hogy rögtön reagált is a köszöntőre! Ugye, hogy jól esett neki! És mondtam azt is látod, hogy fog ígérni még találkozót! Gondolom, most majd kibújsz a bőrödből! Őszintén örülök. Az én párommal amúgy nem rossz a kapcsolatunk, hát hullámvölgyek,hullámhegyek váltják egymást,ez mindig is így volt.Épp ettől nem unalmas. Nem akarom őt elveszíteni, csak a férfiak ha már megszereztek egy nőt hajlamosak elengedni magukat, mert már az övék.

A "fiúkával" az a helyzet, hogy lehet 3 verzió amit gondol: 1.: azt hiszi szét akarom marni őt és a nejét (eszemben sincs) 2.: Megijedt a tempómtól 3.: Csak egyszerűen jó hatással vagyok rá, ennyi?

A páromról ismertük meg egymást,egyszer összefutottunk 4-esben egy bevásárlóközpontban, ő+nej, én+párom.Mi két nő méregettük egymást majd a felesége lépett oda hozzám és beszélgettünk. Ő: Énrám nem mert rámnézni,a párommal pedig mikor beszélgettek mellettem, nyakig el volt pirulva mint a paprika. Azt hittem a képem leszakad,egyszer csak ott voltak mellettünk váratlanul.Na akkor én semmi vagyok?

2011. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
Helyesbítek, még ha nem is azonnal reagált a köszöntésedre, de akkor is utána keresett.Nálunk is szokott így lenni, hogy nem számítok már rá hogy látom, egyszer csak ott van előttem.Én csak azt restellem hogy nő létemre küldtem sms-t inkognitóban.Akkor kedves volt, de mivel nem tudtam semmi érdekes dumát bevágni, így jó munkát köszönve elbúcsúztam tőle.A párom egyszer annyit mondott róla, hogy nagyon rendes srác.Ezt látom a kollégáival is ha összefutnak, kedvesen üdvözlik.Akkor csak szerethető ember nem? Most visszafogott vagyok nagyon, de igyekszem kedves, lány női hangon köszönni neki ha találkozunk, mint amikor beszéltünk telefonon.Nem akarom, hogy tartson tőlem,hogy balhét csinálnék.Lehet ettől is fél? Vagy amennyi most van, egyáltalán nem akarna többet? Lenne alkalma rá biztos,hogy néha titokban hívjon,vagy eleresszen egy üzit.Azt ki lehet törölni. A te srácod hogy néz ki? Helyes? Hogy beszél veled? Kedveskedve, vagy vagányan, mint amikor tudod "tetszeni akarnak"? Milyen volt a hangja és hogy szokott rád nézni?
2011. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
Biztos látod a srácon, hogy örül ha üzensz neki a hangján észre lehet venni a boldogságot. Tudom, hogy nem szabad ömlengenünk nekik, lábuk előtt heverni, de milyen jól esik nekik is, ha örömet akarunk szerezni.Látod, megtette a hatását, hogy írtál neki. Már csak az a kérdés, hogy a mi érzéseinket hogyan adagoljuk nekik, hogy a női büszkeségen se essen csorba. Jeleket adni, de ne túlzásba.Te jól eltaláltad.Örülök, hogy amire vágytál, akire vágytál megtaláltad.Aggodalomra már semmi ok.Van téma is amiről beszélgethettek,előbb utóbb megossza majd veled a dolgait és még közelebb kerültök egymáshoz.Én adtam jelet, csak most nem tudom mi van, mit értem el vele.Máskor is volt hogy vagy 2 hétig ilyen volt, majd egyszer csak ott bazsalygott egyedül várva hogy elhúzok előtte.De csak akkor van ilyen,ha egyedül van.Legutoljára mikor az sms után hívott,kérdeztem morcos vagy? Mondta, hogy új feladatot kapott és elég nagy felelősséggel jár.Emiatt volt olyan komor.De hát ebből állunk ki? Kezdem kicsit unni.
2011. jún. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

Húú, azért ez durva. Szerinted akkor sejt valamit a feleség? Féltékeny lehet rád?

Szerintem most a legfőbb teendőd, hogy vegyél vissza, mert megrémülhetett, lássa a tündéri nőt benned, ne a vadászt. Úgy látom, arra jobban hajlik. :)


Na mai saját sztorim:

Délután csörög a telefonom olyan 18 óra körül. Hoppá, mit látnak szemeim, ő volt. Csak megkérdezte hogy állok a tanulással. Közben bevetett egy nagyon aljas trükköt, mert nekem gyanus volt. Elejtette, hogy felhívja már a csoporttársát egy Kati nevű lányt, hogy majd az segít neki, mert nem tud valamit. Kétszer is kihangsúlyozta, hogy jól halljam. Már-már gyanús volt nekem ez. Mintha azt akarta volna megnézni, hogy reagálok erre. Na ennyi is volt.


10 percel később megint csörgök. Megint ő, hogy beszélt vele, jaj ez a lány vagy 10 percig beszélt. Ezt ecsetelgette nekem. Majd letette. Később ugyanazzal a dumával megint felhívott.

És a vicc az, hogy fél tízkor ismét. Hogy lefekszik, már nem tanul, meg stb.


Négyszer hívott ma fel érted gyakorlatilag semmi fontossal bő 3 órán belül. Én már nevetve vettem fel az utolsónál, hogy mit felejtettél el?

2011. jún. 8. 23:23
 40/74 A kérdező kommentje:
Ma éreztem azt elősször, hogy ezek baromira ürügyek és kedvel ő engem.
2011. jún. 8. 23:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!