Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
Akkor béna voltam, arra kattintottam felül, hogy privát email a kérdés kiírójának. Megpróbálom még egyszer csak nem itt kattintok.
2011. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 A kérdező kommentje:

Jah. Amit kiírtam, arra írj, mert az itteni privátom nem működik.


kassailany@gmail.com


Délelőtt megint felhívott, elmondta, amit már az utóbbi napokban oly sokszor, hogy átmegy egy másik városba suliba. És ez pont az a város, ahova én felvételiztem. :) Még nem reménytelen a felvételim azért, csak rosszúl áll a szénám. Ha sikerülne, nekem ez marha jó lenne. :)

Nem szóltam semmit az érzéseimről, de fontolom, ha ma este is felhív olyan későn, én elmondom neki, hogy kedvelem, nem bírom tovább. Átgondoltam, gyakorlatilag 2 hónapja napi szinten felhív, néha 2-4 alaklommal egy nap. Nem bírom már, főleg mikor este 10-kor hív. Úgy elmondanám, mit tegyek? Mit tanácsolsz?

2011. jún. 14. 14:19
 73/74 A kérdező kommentje:

De hogyan tálaljam neki?


Én arra gondoltam, hogy megkérem, mondani szeretnék valamit, hallgasson meg, és ne válaszoljon azonnal. Majd elmondanám, hogy nem biztos, hogy jó neki, ha engem minden nap megkeres, mert megkedveltem, sokat gondolok rá, hatással van rám. És ami esetleg neki nem jelent semmit, az engem felkavar és nem tudom mit tegyek,.


Szerinted? Vagy egyéb ötlet?

2011. jún. 14. 14:23
 74/74 A kérdező kommentje:

Másik dolog, megbukott előttem.


Ravaszul megkérdeztem a többiek mint gondolnak általában a dolgokról, arról amit mond nekem is. Azt mondja nem tudom. Tehát őket fel sem hívja. :)

2011. jún. 14. 14:24
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!