Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
Lehet megunom az egészet vele és letojom magasból. A jövő héten csak fél hetet fogok dolgozni, nem fognak látni,nej fellélegezhet,legalábbis egy időre, ő meg gondoljon amit akar.De azért veled még beszélgetünk, érdekel komolyan, hogy mi lesz veled, veletek. Ezt őszintén írom neked. Az jutott még eszembe, hogy a kolléganőm mikor észrevette hogy ő hogy néz engem,mondta azt is, hogy azt látta a szemében, hogy szinte beleremeg, de ugye én tiltott gyümölcs vagyok neki... Az elején pl. mikor először szóltam hozzá a párommal kapcsolatban, előtte a liftben állt, még nyitva volt az ajtó és nagyon szomorúan nézett rám. Utána beszéltem vele és ki tudja igaz-e, hogy tényleg az volt a baja amit mondott? Erre mondtam neked azt, hogy nem mindig mondják meg mi a bajuk.Legalább is nem mind. Azért olvasgasd a Feminát, több oldal van rajta. Ez a fej elfordítás is, az érintés is hogy milyen hatást vált ki. Képzeld magad a helyébe, te hogyan viselkednél, ha zavarban vagy. Telefonon vagányan szövegel? Talán mert akkor nem vagy előtte és bátrabb, mint írtam. Holnap biztos okosabbak leszünk. Ha szabad megkérdezni, milyen alkalom lesz, ami nagy nap lesz neked? Ha nem akarod, ne írd meg, nem haragszom érte. Csak biztos nagyon fontos neked.
2011. jún. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 A kérdező kommentje:

Na figyelj!


Ma volt egy nagy felvételim. Elhasaltam rajta. :( Vártam, hogy legalább egy sok sikert sms-t ír, de nem tette. Mondjuk sosem ír, hanem felhív.

Mikor végeztem, megírtam neki, hogy sajna nem sikerült. Erre ő kis idő múlva felhívott. Vidám volt a hangja viszonylag, majd közölte, hogy megy, mert vendégek vannak náluk és elköszönt.


Most miért ilyen egyik napról a másikra? Semmi nem volt, nem bántottam meg, és tegnap óta csinálja ezt a közömbös dolgot.


Te mire vélnéd?


RÓLAD:

Ha viszonozni látszana az érzéseidet az a srác, elhagynád érte a párodat? Elviselnéd azt, hogy elhagyja érted a nejét? Mennyire mélyek benned az érzések, mernél lépni, ha nyitna feléd?

2011. jún. 11. 18:01
 53/74 anonim ***** válasza:
Rövid leszek,mert mindjárt nem leszek egyedül.Sajnálom, hogy nem sikerült a felvételid. Most mihez kezdesz? Jelentkezel máshová? Nehéz volt? Szerintem a sráccal vedd takarékra a dolgot, úgy látszik, most hiába gyötröd magad, nem veszi a fáradságot, hogy észrevegye. Hagyjad most, nehogy feleslegesen izgasd magad miatta, ha ő ilyen veled. Már csak azért írom ezt neked, mert úgy látszik mind a kettőjük dilis. Ne lépj most inkább semmit, ő a férfi, te tartsd magad. Látod, úgy látszik, nálam is hiába volt, kár volt az üzenetem, nem érdemelte meg, hogy a női büszkeségem félretegyem, és most meg pironkodjak.Nem hagynám el a párom érte, nem várom el, hogy ő elhagyja értem az övét. Lehet nem is passzolnánk össze és akkor ezért adjunk fel mindent? A fene belé, most már azt mondom és tökre lehiggadtam vele kapcsolatban. Pedig pár nappal ezelőtt... Nem mondom, még most is agyalog, de már mióta? És ő vajon agyal rajtam? Nem úgy veszem észre rajta, mint akit kiverne a víz tőle. A párommal pedig már változott a helyzet, visszatértem önmagamhoz és szeretem! Biztos lesz még nagy vitánk, de nem kell engem félteni, úgy is megvédem magam. De most a férfiakkal úgy vagyok ezek után, hogy törjék magukat ők. Minél jobban tartjuk magunkat, annál jobban törik magukat. Ez a vadászösztön hajtja őket. Olyan önzőek nem? Nem csak őkörülöttük forog a világ és éreztesd vele szerintem. Elhiszem hogy rosszul esett, hogy nem kaptál semmi útravalót előtte tőle. Most a méreg beszél belőlem, de szerintem gondolkozz el rajta, hogy megéri -e neked idegeskedned most?
2011. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
Én melletted állok és ne hagyd magad! Nő vagy és teperjen érted!
2011. jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:

Én csak azért írtam neki mert ő keresett. Csak viszonozni akartam a közeledést. Teljesen eltünök, nem írok és nem keltek feltünést. Kíváncsi leszek, keres-e?!


Egy baj van csak. Hónapokig nem látom majd, most volt az autolsó alkalom. :(

2011. jún. 11. 18:53
 56/74 anonim ***** válasza:

Ha készülsz most valahová, biztos rossz lesz így ennyiben maradnotok. Nem lehetne valahogy közös nevezőre jutni vele? Én azért írtam neked, hogy talán vissza kellene most venni, mert nehogy úgy legyél majd a végén, mint én, hogy megbánod esetleg, hogy valaha is egy sms-t is eleresztettél. De akkor miért viselkednek úgy, mint aki szeretne valamit? Nem igaz, hogy én is ennyire félreértettem volna a helyzetet. De hogy elolvadtam már a végén egyetlen mosolyától is, amit nagy kegyesen intézett felém... Vagy először olyan, mint egy szerelmes gyerek, ahogy valaki mondta is, utána meg megmosolyog? Hogy fér ez a kettő össze? Ha nyitott volna felém, nem tudom mit csináltam volna, de hogy a párom nem hagyom el érte, az biztos. Látod? Eddig tartott. Tegnap míg vártam késő este hátha írsz még,addig széjjelnéztem más fórumon és kérdezte valaki, hogy meddig lehet elviselni az egyoldalú szerelmet? Hát érdekesek voltak a hozzászólások.Volt aki évekig, volt aki pár hónapig. Na én nem leszek a játékszere senkinek. Ha a páromnak nem hagyom, neki még úgy sem. Tudod, a mi helyzetünk más mint a tiétek, ő nem is ad alkalmat sem rá, hogy megismerjen jobban, nem is akar. Vagy valaki eláztatott volna neki?

Így tapasztalván, én azt tanácsolnám neked, hogy ne adj többet magadból, mint amennyit viszonoznak, ha érted. És akkor nem fogod megbánni. Jól tetted az sms-eket, abban a helyzetben szerintem én is ezt tettem volna, az én helyzetemben is pont ez volt, de látod, így legalább megtudtam, hogy kár volt. Gyengédségre, szeretetre vágytam és tudod, amit írtam, hogy meglátni és ....A párom küldött egy sms-t nem rég az utóbbi feszültségeim hatására, szép sms volt és a szívem majd megszakadt akkor. Kit választanál? Egy titokzatos idegent, vagy a párodat, akiből időnként kijön a bunkó, de kis erőfeszítéssel kezelhető? És mégiscsak jó pár éve vele vagy... Ma isteni kaját sikerült összehozni, + nasit is, ezzel várom és örülök, ha örömet okozhatok neki vele.

A tesódnak, vagy anyukádnak mi a véleménye veletek kapcsolatban? Szoktál beszélni róla nekik? Megosztod velük a kétségeidet? Én egyedül anyukámmal és azzal az egy kolléganőmmel.Anyukám nem tartott szentbeszédet, de nagyon jól esett kiönteni a szívemet neki. Ők nem ismerik azt a srácot? Azért írom ezt, mert hátha hallottak már róla, és közelebbi dolgot megtudnál, ami megmagyarázná a viselkedését. Én pl. a páromról megkérdeztem 1-2 embert mielőtt összejöttünk.Féltem a csalódástól is, meg kíváncsi is voltam rá.Hát hallottam jót is, rosszat is. De azt az egy mondatot sose felejtem el, ami még mai napig is igaz rá és ezért is becsülöm őt. Hátha sikerülne megtudnod valamit róla, hogy megértsd. Mármint hogy komoly-e, vagy hangember, esetleg kicsit szédült.Már én is összezavarodtam, mert tényleg nem tudom elképzelni, miért lett ilyen, gondolkozom rajta. Ragadós ez most náluk?

2011. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 A kérdező kommentje:

Nem, csak Te tudsz erről. Senki nem tud róla a családomból. Nme szoktam ilyesmiről beszélni nekik. És olyan jó, hogy Te legalább itt vagy, támogatjuk egymást.


Figyelj! Lehet, hogy hülyén hangzik, de valahányszor felhívott a napokban, mindig éreztem előtte, hogy hívni fog. Mintha éreztem volna, hogy gondol rám. Most is érzem ezt, nem tudom miért van ez bennem.

Amit nem is meséltem, de nagyon jól esett, hogy amikor kijöttem az előadásról, megkérdeztem a köztünk ülő csajtól, hogy Ő kijött-e már? Erre megkérdezte, hogy miért ti együtt vagytok, vagy együtt jöttetek? Tök jól esett. Akkor gondolom a helyzet alapján gondolt erre, hiszen ő végig mellettünk a volt a kínos szituban, tudod, mikor a lapjait bújta. Valahogy éreztem, de lehet tévedek, hogy nem tud a helyzettel mit kezdeni, ahogy én sem.

Ami viszont érdekes, hogy említette az egyetemről azt a csajt, akit állítólag fel is hívott, de nincs köztük semmi, csak infóért hívta, ezt el is mondta. Na szóval, egyszer Eszter a napokban meg Katinak nevezte, így nekem méginkább kamu gyanus a sztori. Mintha húzni akarná az agyam. Egyébként soha nem haladtam gyorsabban, mint ő. Ha ő felhívhatott napi 4-szer is, akkor én megengedtem magamnak egy sms-t.



RÓLAD:

Lehet, hogy szereted a párod, és csak a friss láng kellene, de azt fel tudod éleszteni. Vagy ragaszkodás, könyebb a kényelmes útat választani a kalamajka helyett. Ezt csak te tudhatod.


Nem vagyok könyebb helyzetben. Amúgy elutazom 4 hónapra. És ezt tudta.:( Még sem beszélgetett velem. Máshogy képzeltem el. Gondoltam majd csevegünk, egy picit kihívom, ott jobban tudtunk volna kettesben csevegni, hát nem jött be. :(

2011. jún. 11. 22:07
 58/74 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy egyik nap még 4-szer hív és úgy érzem mondana valamit. Annyira éreztem a szavaiban, hogy ürügy, csak fel akart hívni. Most meg.... szóval már abban sem vagyok biztos, pedig akkor éreztem.



Szerintem tévedtünk, nem kedvel. :(

2011. jún. 11. 22:10
 59/74 anonim ***** válasza:

Rólatok: Igazad van, ha ennyit hívott,tényleg írhatsz neki sms-t, vagyis írhattál,végül is valamennyi közötök mégis van egymáshoz. Azt gondoltam,hogy a férfiak nem merülnek bele ennyire a részletekbe mint mi,nem filóznak ennyit és lehet úgy gondolta, csak nem mondta, hogy te most el fogsz menni, de majd telefonon beszéltek majd és kész.Hajlamosak ilyesmire is.Nem olyan érzelgősek mint mi nők.Pl.nálunk a párommal nem divat a bocsánatkérés, nekem sem,viszont később teszünk olyan megnyilvánulásokat, ami egyenlő egy bocsánatkéréssel és érezzük, éreztetjük a másikkal,hogy már nem haragszunk és lapozzunk inkább.Az ismerős dolog, hogy megérzi az ember,hogy hívni fogják, sőt azt is érzem, hogy mit érez éppen a párom, ha vitázunk.Néha én is túllövök a célon és duplán adom vissza neki a sérelmeimet.Utána elég volt hogy megfogtuk egymás kezét és átkulcsolta az ujjait az enyémen, és látod ez lett az eredménye, ez mindent elmond.Ezért vagyok vele, csak akkor nagyon elkeseredtem és mint nő egy nagy nullának éreztem magam a páromnak. Mondjuk én többször hívom őt és többször írok sms-t neki, mint ő nekem apró dolgok miatt is.Sms-t nem szeret írni,az érzelgést meg meghagyja személyesen.Néha ha kettőnk kapcsolatáról beszélgetünk,ki kell húzni belőle harapófogóval hogy mit gondol velem kapcsolatban komolyan.

Azt gondoltam, azért írtam neked, hogy kérdezz meg hozzád közelebbi illetőt felőle, mert ott a lakóhelyeden csak megtudtak, hallottak valamit vele kapcsolatban, ami miatt így megváltozott.Valaminek történnie kellett.Nem? Én is már csak az okokon gondolkozom néha, mert nem voltunk azért annyira közvetlen kapcsolatban,hogy így beszéljünk egymással.De jól alszom mostanában, nem gyötrődöm felőle és a páromhoz meg tudom a receptet.Nem tudom miért olyan hülye olykor velem, de akkor nagyon,hogy sírvafakadok,pedig nálam az nagyon ritka. Hiszen úgyis tudja, hogy nálam emberére talál és nem hagyom magam úgy sem.Azt mondtam,hogy úgyis visszakapod,tudod, akkor kár a gőzért.Persze,hogy fel lehet éleszteni a tüzet.Többek között amivel a férfiakat meg lehet fogni, no meg olykor szexi fehérnemű meglepetésnek.Próbálj meg fű alatt tudakozódni ismerősöktől felőle.Néha egy mondat is elég ami mindent megmagyaráz.Most mennem kell, majd még írok jó?

2011. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:

Figyelj csak!


Nincs kedved átmenni privát üzenet küldésre? Sokkal jobban megértenéd, ha írhatnék részleteket, amit itt nem akarok.


Írhatok az itteni privátodra, el tudod majd olvasni?

2011. jún. 12. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!