Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
Képzeld, én pont így voltam vele,mikor egyszer megszólítottam. Akkor pont a folyosón volt az egyik ajtóban állt én pont előtte mentem be és messziről mosolygott rám, nézett. Akkor kaptam az alkalmon, hogy ha már így összefutottunk, megkérdeztem tőle, amit akartam.Pont ugyanúgy mint nálatok, szemben volt velem, utána jött egy ismerőse, ránk köszönt, majd valahogy mintha helyet cseréltünk volna. De észre sem vettem, csak utólag gondoltam, hogy majd bejártuk azt a kis helyet. De miért? Azt olvastam még, hogy el kell tűnni pár pillanatra és újból előjönni, vajon figyel-e minket. Meg igazgat simítgatás beszélgetés közben, szóval "tollászkodik" mert ügyel a külsejére a jelenlétünkben. Legutoljára /cigizek és ő is/ azt vettem észre egyszer titokban, hogy ő már kint volt az udvaron és közben nézett vagy 3x arrafelé, ahol én szoktam rágyújtani. /kijelölt dohányzóhely/ Meg amikor szépen fel volt öltözve, úgy állt, helyezkedett, hogy ahol várható volt hogy kimegyek rágyújtani, odalássak. Ez mind véletlen lenne? Csak én képzelném be magamnak ennyi mindent? Te nem tudod meglesni titokban? Mondjuk egy üvegajtó mögött? Meg fura, hogy néha félóránként kimegy cigizni, amikor várható hogy én is. Ennyire nikotinhiánya nem lehet, mert általában én is óránként gyújtok rá, őt is így látom. Nem tudom, az a fiú neked dolgozik, vagy tanul? Ha dolgozik, és most pont talán szabadságon van, lehet elment valahová és sűrű a programja. Na nem megbántani akarlak, de lehet odavan valahol és előbb-utóbb biztos jelentkezni fog. Megkérdezheted majd tőle viccesen, hol jártál báránykám? Sok - nekünk kicsit cikis - dolgot egy kis humorral, poénnal el lehet ütni és megtudjuk amire kíváncsiak vagyunk. Esetleg nem adta fel a szolgálatot a telefonja? Vagy elhagyta, v.olyan helyen van ahol nincs térerő? Biztos keresni fog nem sokára.
2011. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 A kérdező kommentje:

Sokat dolgozik, azt tudom. Mellette egyetemen tanul. Tudom, hogy kevés ideje van, de eddig bizonyos időközönként felhívott. Most nem értem mi van vele?

A telója nem fuccsolt be, mert van 3 is a cégesek miatt.



A te esetedre csak annyit, hogy előrébb vagy mint én. Nem hinném, hogy beképzeled, szerintem ha így nézeget bejössz neki, egyértelmű. Én nem vagyok ilyen helyzetben még. Nem ilyen egyértelmű az esetem, alig ismerem.

2011. jún. 4. 22:53
 23/74 anonim ***** válasza:
Aki most tanul, azoknak vizsgaidőszak van most. Onnan tudom, hogy a tesóm is tanul, az említett kolléganőm is, utóbbi épp ezért van most tanulmányi szabadságon.Ehéten is vizsgázott, jövő héten is, majd jún16.-án lesz az államvizsgája szegénynek.Beszéltem vele és mondta, hogy olyan fáradt,mert sokszor hajnal 2-ig is tanult. Valszeg.ezért nem jelentkezik neked most.Hagy tanuljon, ha ő is vizsgázik,sikerüljön neki.Munka mellett meg igen nehéz lehet és fárasztó.Ha letudja,ott lesz az egész nyár és több ideje lesz rád is.Meg ilyenkor a kolléganőm mondta, hogy a barátja is tanul, ingerültek egymással.
2011. jún. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:

Amúgy mi a véleményed arról, hogy sms-t küldtem neki? Azóta biztos megkérdezte, mi volt az a :) valakitől. Először nem értette ki keresi igaz elég halkan beszéltem, vagy nem hitt a fülének? Vagy nem volt egyedül, bár ő nem suttogott. Szerinted most elronthattam mindent, vagy talán ő is úgy van velem, mint én, hogy nem hagyja nyugodni a gondolat? Horoszkópja szerint nem könnyen enged közel magához bárkit, de ha megszeret/kedvel valakit, kitartó. Azért sms-eztem, mert nem bírtam tovább, hogy 1 lépés előre, 2 hátra, azután megint 1 előre. Ha nem figyelek rá, mintha megsértődne, én meg előtte pont simán elsétáltam előtte, hogy ránéztem volna.De hát nem lehet bámulni rá mindig mint egy boci!

De ha kedves, de kicsit távolságtartóak vagyunk, akkor jobban odavannak értünk.Ezt már megfigyeltem.Nem szabad hasra esni előttük.

2011. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 A kérdező kommentje:

Yesssss. Délután felhívott. :) :) :) Végre. Nme is gondoltam, hogy vasárnap fog hívni.


Megkérdezte mi újság van, aztán bő 37 percig az égvilágon mindenről beszélgettnk. Elmesélte, hogy esténként csak fáradtan haza esik, elege van ebből a munkából. Én erre azt mondtam neki, hogy ha így folytatja, 40 éves korára ki fog égni. Erre bepánikolt mert félre értette, hogy úristen 40 évesnek nézem, ez úgye nem komoly?


Mondom félre értetted és nevettünk egy jót. Tehát fontos neki, hogy mit gondolok róla, ahogy leszűrtem. És arra is rájöttem a szavaiból, hogy egyedülálló. :)


Elmesélte, hogy balesetérte a munkában stb stb.


Meg említette, hogy na majd akkor pár nap múlva találkozunk. ÁÁáá, nagyon jó volt hallani a hangját és alig várom, hogy lássam. :)

2011. jún. 5. 21:44
 26/74 anonim ***** válasza:

Na látod, hogy oka volt rá, hogy nem jelentkezett egy ideig. Nagyon-nagyon örülök neki! Főleg, hogy kellemesen elcseverésztetek. Nem voltál zavarban közben? Biztos boldog voltál utána,hogy végre beszélgettetek egy jót. Főleg, hogy már most ígérte a következő találkozót. Ujjé!

Nálunk sajna ennyi volt, az az érzésem nagyon.Ma reggel kint állt jó ideig,cigizni meg közben 2 emberkével is beszélgetett, végig kint volt.Majd jöttem én,messziről látott.Először mintha érdekes témáról beszélgetnének,közben legalább nem szalasztotta el, hogy odaköszönjön nekem.Utána még egyszer összefutottunk,vagyis elmellőztem,mert akkor is beszélt valakivel.Majd semmi egész nap.Vagyis nagyon meleg volt és nem nagyon állunk ki az udvarra napozni ilyenkor.Nekem meg kavarogtak a dolgok a fejemben,hogy ő vajon mit gondolhat rólam.Úgy néztem rá, természetesen,mint régen,szóval nem túl tüzesen,csak normálisan mint eddig.Dálután jövök hazafelé,arra nézek,a folyosón jött és bement egy irodába,de közben engem látott,hogy ott jövök.Semmi több.Hát ennyi.Szerintem ennyi volt.Akkor eddig csak szédített volna azzal a kisfiús csábos tekintetével? Na nem mindig macsósan nézett rám,csak erre írtam neked, hogy mint aki ki akarja mutatni,hogy tetszek neki.Vagy amikor lépek egyet,mi van? Odalesz a bátorság? Vagy ennyi ideje csak szédíteni akart volna?Legszívesebben most sírnék,a fene belé.Vagy hagyjak egy kis időt,hátha hagytam valami nyomot benne? Eddigi fiúim közül azért hagytam magam után szép emlékeket,szóval nem vagyok az az egy nő a sok közül,ezt egyik exem mondta régen. Vagy ennyire zavarba hoztam volna a hívással,hogy most nem tudja mit kezdjen velem?Írjál már légyszi valamit,neked mint kivülállónak mi a véleménye rólam,róla.Mindig a holnapokat várom,mi lesz. Látod, most te vagy előrrébb azzal a fiúval, olyan jó nektek!!! Nagyon irigyellek érte,bár csak én is így lennék.Sokszor annyira hiányzik, hogy csak úgy megsimogatnánk egymást,vagy hozzábújhatnék.Szinte néha fáj. Meg tudnám vigasztalni ha szomorú,vagy felvidítani,annyi de annyi plusz van még bennem, hogy szerintem boldog lehetne tőle.Vajon lesz még szerinted folytatás,vagy írjam le mostmár magamban? Te mostmár tényleg megbizonyosodhattál róla, hogy tetszel neki, ez már egy kapcsolat kezdete és szerintem ez után jön még az izgalom, hogy megismered milyen ő. Szerintem lesz ott nem sokára esetleg csók is, nem sokat adok nektek. :) :) :)

Csak így tovább!

2011. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 A kérdező kommentje:

Csókig??? Nem személyesen találkoztunk, telefonon csevegtünk, írtam is.

De pénteken személyesen összefutunk, mert egy helyre megyünk. :)


A véleményem. Írj neki még egy sms-t, ami úgy mond korrigáló lenne. gy tök sima laza üzenetet, ami semleges. Lehet megrémült, én úgy veszem ki a leírtakból.


Írj neki valami ürüggyel, hogy te figyi, nem tudod véletlen .....stb stb. Érted. Kérd valamiben a segítségét. Lássa, hogy laza vagy, nem görcsösen rohansz felé, hogy itt vagyok.

Írj neki!!!!!


Én holnap írok egy üzit neki, mert a névnapja lesz. Szerinted jó ötlet? Miből gondolod, hogy tetszem neki? Én csak remélem, de nem tudom még.

2011. jún. 6. 18:43
 28/74 anonim ***** válasza:

Üzenetet soha többé neki! Miért van az, hogy más észreveszi hogy hatással lettem rá, mikor meg közeledek,visszahúzódik a csigaházába? Akkor hogy igazodjak el rajta? Lazának laza voltam ma is.Az a helyzet,hogy van párja és nekem is,egyikőnk sem hagyná el, csak hát ilyen előfordul,hogy meglátunk valakit és ész elvész totál.A felesége amúgy homlokegyenest ellenkező típusú nő mint én,csendes,nyugodt,szinte már uncsi.Van köztük tizenpár év különbség,a feleség javára.Ő nálam is fiatalabb,csak nem annyival.A felesége egyszer úgy vettem észre féltékeny lett rám,így tehát csak észrevett rajta valamit és azóta kezd adni magára,fiatalosabban néz ki egyre jobban. Érted már a helyzetet? Pedig előtte egyszer beszéltem vele hogy a neje is mellette volt,de pont olyan témáról,ami semleges.Sőt akkor ő szólított meg engem,én csak mint kedves ismerős jöttem velük a járdán.Utána bejelöltem az iwiw-en,vissza is jelölt mindjárt,nem sokára törölt,majd magát is. /Talán otthon kezelik az iwiw-ét/ De hát nekem is számtlan ismerősöm,munkatársam van férfi is,nő is az iwiwemen.Ez után lett furcsa velem a neje.Pedig nem adtam rá különösebb okot,engem is bejelöltek férfiak is akik ismerősök,munkatársak. Csak nem látnak vele soha beszélgetni.Talán ezért törölt. Most várok, mi lesz.Lépjen ő most már.

Azt értettem,hogy telefonon beszéltetek, de ezt követően gondoltam, hogy még találkoztok utána párszor és eljuttok a csókig is.

2011. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
A névnapi sms nagyon jó ötlet, örülni fog neki biztos. Nem vetted észre, hogy gyakrabban hív mint mikor elkezdődött a dolog? Onnan gondolom, hogy tetszel neki, hogy egyáltalán felhív. Igaz mást is hívhat lányt, úgy értem csoporttársait, ismerőseit, de itt a lehetőség neki, ha már ilyen viszonyban lettetek, hogy telefonon is, személyesen is beszéltek egymással, hogy együttjárás lehessen belőle. Neked csak élni kell a lehetőséggel és elővenni a női praktikákat. Kedvesség, stb. Én nem vagyok az a túl nyomulós típus, de a párommal 1 évig húzódott a dolog, mert bátortalan volt, pedig már összebarátkoztunk akkor. Nekem kellett arra járni "véletlenül", amerre ő, hogy legyen lehetőség találkozni. Nem mert eljönni akkor nálunk,pedig ígérte vagy 3x. Lehet nem mernek közeledni hozzám mert nem tudom mit gondolnak, elérhetetlen nő vagyok? Csak meg kellene ismerni.Amúgy kipróbáltam, hogy más férfi ismerős hogy néz rám, ha csak megkérdezem pl.mi újság. Egyik sem néz rám úgy, mint ő szokott. Próbáld ki Te is ezt. A nézésüket figyeld, azt, hogy hogy beszélnek hozzád, úgy mint az a srác?Észre lehet azt venni. Hallgass a női megérzésedre! Faggasd ki esetleg a tesódat a "hódítási" szokásairól. Egy másik fiú a legjobb kritikus.Pl.egy barátnőm mindig az öccsétől kérdezte buliba menet előtt, hogy jól néz ki ahogy van? Az öccse mondta meg neki mindig, hogy mi csinos rajta, mi nem.
2011. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 A kérdező kommentje:

Nagyon veszélyes vizeken evezel, ha felesége van. Neked meg párod. Mi vonz benne? Úgy kell neked mint kaland, vagy mint társ? Mert nem mindegy. Egy kalandért ne zúzzatok szét 1 házasságot, van 100 másik srác. Szerelmes vagy? Mi más benne, mint a párodban?


Csak az érzéseidet akarom megérteni, mert sokat kockáztatsz miatta.

2011. jún. 6. 23:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!