Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan vehetem észre ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan vehetem észre ezt egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha szembe áll velem, és rám néz. Honnan láthatnám, hogy az esete vagyok, hogy kedvel engem?


Ez jó jel?: állandóan mosolyog, a szemembe néz végig, próbál finoman ugyan , de vicces lenni, egy-egy alkalommal jókedvűen felkacag. És néha néha felhív ezzel azzal.


Van erre pár viszonylag biztos tipp?


2011. jún. 3. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 A kérdező kommentje:

Azért 1-2 dolgot eletve mondott magáról. Az állásáról sokat.


De manapság meg nem hív. Jövő pénteken találkozok vele, mert egy rendezvényen veszünk részt. Ő is ott lesz, kíváncsi vagyok megszólít-e.


Általában, ha valahol meglát, azonnal oda köszön és mosolyog, próbál egy-egy szót váltani.


A múltkor a tesóm velem volt, azt hihette volna, hogy a barátom, de ennek ellenére be nem állt a szája.


Egyébként nagyon barátságos típus bárkivel.

2011. jún. 3. 17:12
 12/74 anonim ***** válasza:

szerintem simán tetszel neki

ha keresi a társaságodat jól érzi magát veled akkor tuti

2011. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
Ha legutóbbi találkozásotokkor olyan kedves, mosolygós volt, mint előtte, akkor semmi gond. Biztos megvan rá az oka, hogy nem hív. Lehet, hogy sok volt a munkája és elfoglalt volt, vagy fáradt. Nem kell rosszra gondolni. A tesód hasonlít rád? Attól, hogy fiú, te meg lány, még hasonlóak lehettek, a szemetek, a vonásaitok. Ha így van, akkor elég volt neki csak rátok nézni és láthatta, hogy a testvéred, ezért beszélgetett veled. Én azon a rendezvényen természetesen viselkednék vele, ahogy előtte is. Hátha többet beszélgethetsz vele és többet megtudsz róla. Szerinted amúgy szerelmes lehet valaki valakibe, ha még nem sokat tud róla? Nekem első látásra szimpatikus volt, úgy érzem én is neki, csak kicsit később kapcsoltam. Feltűnt nekem is, hogy mindig észrevesz már messziről még ha éppen beszélget is közben valakivel. Én nem feltűnősködöm, csak igyekszem csinos és jó kedélyű, mosolygós lenni, ami tetszik neki. Ez minden fiúnak tetszik. Ha próbaképp köszönésen kívül nem méltattam különös figyelemre, volt hogy 2 napig nem is láttam, vagy úgy éreztem rajta, mintha sértve lett volna. Te észre vetted azon a fiún, hogy tetszeni akar neked? Ez is annak a jele, hogy tetszel neki. Olyankor felhívják magukra a figyelmet, hogy vegyük észre őket.
2011. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 A kérdező kommentje:

Na nálam is ez van. Bárhol kiszúr.


Akarna-e tetszelegni, nem tudom..

2011. jún. 3. 21:32
 15/74 A kérdező kommentje:
Ahogy olvaslak, nagyon egy cipőben járunk. :)
2011. jún. 3. 21:33
 16/74 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, akkor a jövő héten kissé hűvös leszek. Úgy értem leülök, kíváncsi leszek oda lép-e?
2011. jún. 3. 21:53
 17/74 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintem meglehet szeretni valakit, mert látod a stílusát, az egyéniségét.
2011. jún. 3. 22:13
 18/74 anonim ***** válasza:
Csak ne legyél túl hűvös, mert esetleg "elriad", mint nálam egy időre és az meg nagyon rossz volt. Én amúgy még most sem ismerem milyen, csak ha tetszik nekünk valaki, csupa jó tulajdonsággal ruházzuk fel, mert mi szépnek és jónak látjuk ilyenkor az illetőt. Azután vagy tényleg olyan, vagy csalódás lesz és jön a vödörnyi hideg víz a nyakunkba. Eddig még nekem nem okozott csalódást. Miután beszéltem vele /az sms után/ nem mertem a szeme elé kerülni, de lehet jobb is így, hogy egy ideig nem lát. Nem tudom, hiányzok-e neki, de a bogarat a fülébe ültettem úgymond. Talán eszében járok. Szerinted mit gondolhat most velem kapcsolatban? Épséges mondat nem jutott eszembe sok akkor, mert zavarban voltam, nem számítottam rá, hogy ilyen hamar visszahív. De ha kedves nekem valaki, néha leblokkolok. Amúgy jópofa, dumás csajnak ismert meg.
2011. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:

Belenéztél azóta a Femina-oldalba? Most lehet hülyeséget írok, nem tudom mennyire hiszel a horoszkópban, de hátha sikerül megtudnod a születési idejét. A csillagjegye nagyjából leírja őt. Az enyém 2/3-a totál illik rám. Az övét nagyjából tudom milyen tájt születhetett, jól esett olvasni róla, mert jókat írt. Mire képes az ember, ha nem tudja kiverni a fejéből a másikat nap mint nap nem?

Biztos vonzó vagy neki, gondolom az ilyen típusú lányokat szereti pont, mint te, maradj is ilyen amilyen vagy, ahogy megismert, amiatt tetszhettél meg neki. Úgy vettem észre én is, ahogy nálatok is, nálunk is ha meglát és jó kedvű vagyok, rögtön mosolyog és szinte felvidul, ahogy "elvitorlázok" mellette. Egyik kolléganőmmel mentünk el mellette, még nem is említettem meg neki, hogy ő is ott volt a közelben, rögtön mondta, hogy tényleg furcsán néz rám, szinte beleremeg. Szóval más is észrevette rajta akkor. Próbáld ki ezt Te is egy barátnőddel, vagy a tesóddal, titokban lesse meg. Jó lenne ilyenkor egy kandikamera nem?

2011. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:

Olvastam a feminát. 3 tuti tipp, hogy bejövünk a srácnak, hát találtam közös pontot.


Én sem csalódtam eddig benne, bár az érdekes, hogy hova lett manapság, már rég hívott fel. Kíváncsi leszek hogy fog viselkedni velem, oda jön-e hozzám.


Tudod mi kellene, nem kandikamera, hanem te, majd te megmondanád nekem. :)


Mint írtam a tesóm aki pasi egyszer látta és azt mondta, hogy annyira használta a testbeszédet, a kezeit stb. Tudod, hogy neki fura volt. Beszélt hozzám, közben a jobb oldalomról szinte a bal oldalamra került, de úgy hogy a teste szemben volt velem, de azt sem tudom hogyan. :) Arra már nem emlékszem. De közel állt hozzám, kb fél méterre. Megtehette volna, hogy neki dől az autójának lazán, de nem tette.

2011. jún. 4. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!