Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 napietus ***** válasza:

itt a női megfelelőd, kérdező (meg a többi nőgyűlölőnek is): http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ugyanezt a nótát fújja, csak ő a pasikat általánosítja. beszélgessetek :)

2011. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:

Komolyan nem ismersz fel?

Hát ez esküszöm vicc :D

2011. okt. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 Sera válasza:
88%
Ejj, hasonló kérdést én is kiírhattam volna férfiakkal.5 férfiból 4 megcsalt még azelőtt,hogy szexeltem volna velük,nem bánom,de minősíti ez is a férfiakat.Szerencse,hogy még időben kiderült.Az az 1 meg nem bírta elviselni,hogy többet keresek nála és állandóan le akart törni és munkahelyet akart váltatni velem.Jelenleg nincs valami rózsás véleményem rólatok.
2011. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
49%

"Hát én erre azért kíváncsi lennék, mert én sajnos belátok ezek mögé a cukormáz önjellemzések mögé elég hamar. Az ilyen "szerény" lányoknak általában van valami nagyon elviselhetetlen hülyeségük, vagy egyszerűen unalmasak.

Azért ne akarj besorolni a tipikus lányos pasik közé akik ribancokat keresnek és csodálkoznak hogy nem találnak értelmes nőt."


Pont az a baj, hogy nem látsz a szivárvány mögé, azért nyúlsz mellé rendszeresen. Hiszel, amit akarsz, de az tuti, hogy veled is van v.mi baj, hogy csak selejt csajokat fogsz ki. Most én nem bántani akarlak, de milyen (volt) a kapcsolatod édesanyáddal és édesapáddal?

2011. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 A kérdező kommentje:

19:53

Jogtalanul. Nem 5 nőről beszélek, hanem legalább 5000ről.


20:32

Nem érted. Nem nyúlok én sehova, mert már előtte átlátok a szivárványon. Ha lenne hova nyúlni nem mondanám hogy nem találok ilyet. Amikor meg mellé nyúltam akkor még igen naiv voltam, megbíztam benne, azt tudom hogy az én hibám volt.

Az meg hülyeség hogy a szüleinktől függ, mert van olyan aki jó szülők mellett rossz kapcsolatokat él, meg aki rossz szülők mellett is hosszabbat tudott átélni.

2011. okt. 13. 20:50
 96/100 Sera válasza:
91%
Gondolom ebben az 5000-ben nem csak azok vannak akikkel össze akartál jönni.Én az osztály vagy csoporttársaimat nem számolom bele vagy akik a buszmegállóba meg egyéb helyeken teszik az eszüket,ők nem érdekel nem okoznak csalódást, csak magamban mosolygok egyet rajtuk.
2011. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/100 A kérdező kommentje:

21:04

Mindegy hogy mit akarok tőlük, akkor is ostobák. Az meg nagyon egyéni hogy mit nevezünk csalódásnak. De ez nem változtat a tényen hogy eddig 1 értelmeset nem találtam.

2011. okt. 14. 07:45
 98/100 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. Saját kérdésem, és igen léteznek! Csak pozitívan kell hozzáállni az összes emberhez,hinni kell! Nekem Isten és a hit erőt ad! Nem szabad előítéletesnek lenni,megértőnek kell lenned,és hogyha valóban jó ember vagy,intelligens és elfogadó akkor meg fogod találni a párodat,szerintem változtatnod kéne magadon! Nem is olyan rég 24 Órán keresztül egy szakítás után én is úgy gondoltam hogy komoly kapcsolatra szinte semmi esély a mai lányokkal, utána pedig rájöttem hogy mennyi pozitív élménnyel lettem gazdagabb,senki se vert át,és senki se hibázott vagy lett volna r*banc és vert volna át. Csak máskor magamhoz illő párt kéne választani! Az igénytelen erkölcstelen dugós lányok legyenek boldogak az igénytelen dugós erkölcstelen fiúkkal, Nem ítélem el őket,csomó haverom ilyen,lehet velük dumálni, de nem a diszkóban fogok feleséget találni! :D(amúgy sose voltam diszkóban és nem is akarok menni) Senki se kérte hogy egy átlagos mai lánnyal kezdj én se kezdenék nem hozzám illővel! Az általánosítás egyszerűen ostobaság! Gazdagabb lett a lelkem szép élményekkel a volt kapcsolatom után és bármi történjen segíteni és támogatni fogom a volt társamat! Kis herceg: "Akit megszelídítettél azért örökre felelősséggel tartozol" Ez számomra egy alap erkölcs és ő is számíthat rám mindörökre a bajban és hogyha segítségre szorul! :) Egyszerűen fejleszd ki a saját személyiségedet,legyél elfogadó és keresd meg a hozzád illő lányt! Nem szabad önzőnek lenni! És hogyha valaki egyszerűbb mint te de erkölcsös az miért baj? Tanulj meg egyszerűbben fogalmazni,tanulj meg az egyszerű emberek nyelvén beszélni! Az a lényeg hogy megértsen és ennyi,aki meg nem ért meg azzal miért foglalkozol? Az a lényeg hogy őszintén szeressen és veled akarjon lenni! Én is keresem a páromat! - Egy 18 éves mindenre elszánt és lelkes fiú aki keresi szívvel lélekkel a párját és arra várok hogy valakinek megnyílhassak(nem vagyok naiv tudom hogy nem mindenkinek szabad ;) Sose ért még csalódás,sok lány keresi a társaságomat, szóval erről ennyit. Én csak azt szeretném hogy az én páromnak fontosak legyenek az erkölcsök, és szeretném őt boldoggá tenni, akár itt is írhattok! :)
2014. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 anonim ***** válasza:
100%
2015 van. Remélem a kérdező és hű támogatói már felakasztották magukat...
2015. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/100 anonim ***** válasza:
Vajon mi lett azóta a kérdezővel? 😁
2020. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!