Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
 21/100 anonim ***** válasza:
93%
"Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől," Ez MINDENT jelent!
2011. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/100 A kérdező kommentje:

18:28

Várom az idézeted.


18:29

Nem, az azt jelenti hogy "Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől".

Továbbra is várom, hol mondtam azt hogy "minden nő" egyforma.

2011. okt. 12. 18:37
 23/100 anonim ***** válasza:
93%

"18:13

Kedves hölgyek, legyünk korrektek. Ez itt egy ostoba fiú, ilyen is van."


Ez egy elég harmat érvelés volt.

Saját magadra mégis milyen véleményt alkotnál?

Intelligens, értelmes férfi váleményed szerint feltesz egy ilyen portálon egy ilyen kérdést mint te? Olyan nagyra becsülöd magad, pedig semmi okod nincs rá.


Jah és hogy érdemi választ is adjak a marhaságod záró fejezetére, ahol tanácsot vársz, hát íme:

Hol próbálkozz? 5 tipp? - Hát legyen mind az öt sehol. Ha benőtt a fejed, majd akkor próbálkozz.

3 tipp, hogyan legyél igénytelen? - Ennél már nem süllyedhetsz lejjebb, de ha mégis, már nem lehetne mebernek hívni téged. Szóval maradj amilyen vagy, és beteljesült.


21F

2011. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező mennyi idős vagy? Ha ennyire nem szereted a nőket, nem jobb neked egyedül?
2011. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/100 .Daniel. ***** válasza:
20%

A kérdező jól érvel, ezt díjazom is.:) Sajnos tévedsz utolsó, nem minden férfi felsőbbrendű. Kérdező: igazat adok Neked.

De hogy hasznosabb legyen a válasz és mivel nem kaptál elsöprő segítséget így megosztom veled a tapasztalataimat: Úgy vettem észre hogy az arcon néha látszik az értelem bár ez sajnos becsapós lehet. Van pár cáfolat így ez nem aranyszabály. Mivel én minden nap járok suliba szoktam látni értelmes arcú és kedvesnek tűnő korombeli csajokat(sajnálom 15 éves nőket:) pl metrón és héven. Lejjebb ne adj mert az csak Neked lesz rossz viszont ne is add fel. A mai nagybetűs NŐ ritka mint a fehér holló de aki feladja annak annyi.

Kb ennyi.

2011. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/100 anonim ***** válasza:
53%

összes=minden egyszerű a képlet

egy szóval nem írtam, hogy minden nő egyforma

2011. okt. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 A kérdező kommentje:
Miért fontos a korom? Nem jó egyedül, én a nőket szeretem, csak eggyel se találkoztam még.
2011. okt. 12. 18:43
 28/100 anonim ***** válasza:
31%
Mert minden ilyen nőnek van már egy jóképű, magas, gazdag pasija.
2011. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 anonim ***** válasza:
94%

Ha arra sem méltatsz egy nőt, hogy végigolvasd a kicsit ingerült (mint ahogy te) de teljesen értelmes érvelését (18:04), akkor lődd fejbe magad (hidd el mindenkinek jobb lesz).

Neked nem lesz több problémád az ostoba nőkkel és a világ is jobb hely marad, úgyis van még épp elég agresszív beképzelt idióta.

2011. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/100 napietus ***** válasza:
94%

"Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás"


ilyen hozzáállású férfit értelmes nő le sem köp, tehát már itt elrontottad.


a szövegedből és társaságod leírt nőtagjaiból (tudod, madarat tolláról...) ítélve az igényességnek közelében sem vagy, tehát ezt hagyjuk.


5 tipp, hogy ne halj meg hülyén és egyedül (bár fajtanemesítési szempontból jó lenne)


-sportclub

-tudományos körök

-bármilyen értelmes hobbi művelői

-sakk-kör

-művészeti körök (pl. kórusok, hobbi zenekarok).


ezeken a helyeken találhatsz értelmes, normális nőket. rossz hír, hogy nem fognak leereszkedni szintedre.


29/N

2011. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!