Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem lehet találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet találni értelmes, erkölcsös, érett nőket?

Figyelt kérdés

FIGYELEM!

Nők is írhatnak, de csak akkor ha tudnak érvelni. Az agyatlan hőbörgésekre nem fogok reagálni.


Tudom, nem szabad elvárni a nőktől a gondolkodás, de ha hosszú, boldog kapcsolatot akarna valaki véletlenül velük, akkor nem árt, ha funkcionálisan és IQban túlszárnyal egy guminőt az illető. Itt kezdődik a probléma:


Habár állítólag csak 5tel haladják meg a férfiak IQ szintben a női átlagot, ez az arány sokkal durvábbá válik, minél magasabbra megyünk (értsd: minél értelmesebb egy férfi, viszonyítva annál hülyébb nők közül kell válogatnia).


Egyszerűen képtelenség értelmesen beszélni velük, mindent érzelmi alapon tesznek, és szinte az ÖSSZES úgy viselkedik mint egy r*banc - csak nézzetek szét társkereső és közösségi oldalakon, az utcán, munkahelyen, iskolában... az összes pucsító csücsörítő pózolós csöcskidobós r*banc. Semmi természetes nincs rajtuk, megjátsszák magukat, unalmasak, és csodálkoznak ha csak meg akarják dugni őket. Az a csekély kivétel, aki nem ilyen, vagy fiatal kora óta unalmaska csúnyácska, vagy idősebb és ezt nevelték bele, esetleg kiégett, megcsúfult.

Ráadásul még a legutolsó 160centis 70 kilós iskolázatlan, "hobbim tvnézés" törpedisznó is legalább 180 centis sportos diplomás férfiakkal akar ismerkedni.

Ennyire megalázó a nőknek, ha férfi alacsonyabb, fiatalabb, vagy kevésbé szép? Talán azért, mert azzal nem lehet villogni, és még valószínűleg nincs egzisztenciája ahhoz, hogy felcsináljon egy nőt, és akkor még nem tudja magához láncolni?

Természetesen azt is hozzá kell fűzni, hogy a nők nem olyanok mint a mocskos pasik, mert nekik minden dugás szerelem, 5 perc alatt fellobban, majd ki is alszik a láng... Ha havonta váltogatjuk a pasinkat, az már nem r*bancság, mert addig hűséges voltál. De néha ez sem igaz. Az sem ritka, hogy házas nők fiatalabb srácokkal flörtölgetnek, és nekik az még belefér.


Egyszerűen hányingerem van már az összes nőtől, kár hogy nem vagyok b*zi. Szinte már mindenhol ismerkedtem eddig, rengeteg nővel beszéltem, és túl sokat ismertem meg, de remélem hogy van valami kiút, mert ha ez a helyzet, akkor majd kitalálok valamit hogy én is igénytelen legyek és beálljak a bunkó macskók közé aki csak dugásra használ másokat.


A közhelyektől, önérzetében sérült feministák hadjáratától kíméljetek meg. Engem nem érdekel az hogy "de a pasik is, meg impotens és irigy vagyok, meg ilyen gyerekes beugatások, engem az érdekel, hogy hogy lehet, hogy nem lehet olyat találni akivel egy működő kapcsolatot lehetne kezdeményezni.

Ha meg szerintetek nem jó helyen próbálkozok, írjatok LEGALÁBB 5 tippet, az ellen meg nem nem tudok mit tenni hogy igényes vagyok, ha ez a baj, arra is írjatok LEGALÁBB 3 tippet, hogyan tudnék igénytelenebb lenni.


2011. okt. 12. 17:30
 31/100 anonim ***** válasza:
93%

Nos,én értelmiségi természetes megjelenésű nő vagyok.

Az értelmi részére a dolgoknak nem reagálok, feltételezem megtették már helyettem (nem olvastam el a válaszokat).


A magasság kérdés viszont mellbe vágott. Most nem akarok közhelyekkel jönni, de gondolom azért sejted miért keres egy nő magasabb férfit.

Én 178 cm-re nőttem, hogy néznék ki egy 160 cm-es férfi mellett? A legkevesebb, hogy mindenki rajtunk röhögne, de nekem is és neki is nagyon kellemetlen lenne.

A férfiak szépsége viszont sosem érdekelt, engem csak az ész vonz. Ha egy tényleg okos férfiről van szó, akkor nálam nyert.

A fiatalság megint ugyanez, bár azt hiszem ebben már a nők véleménye is jelentősebben megoszlik, nekem elég sok nőismerősöm van együtt nála fiatalabb férfivel. Hát nekem ez nem menne, viszont érdemes lenne már megjegyezni, hogy az emberek nem egyformák, nem is lesznek azok soha. Az ízlések mindig is különbözni fognak.

2011. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 A kérdező kommentje:

18:42

Köszönöm a megértést, és a tanácsot. Igazad van, ha férfi akarok maradni akkor nem szabad feladnom, csak egyszerűen nálam ma kiborult a bili hogy évek alatt egyetlen olyan lányt sem találtam aki alkalmas lenne kapcsolatra. És nevetségesnek tartom, hogy mennyien megsértődnek ha kimondom az igazságot.


18:42

Akkor most te mi ellen tiltakozol? Hogy undorodom a nőnemű egyedektől? Ennek mi köze ahhoz hogy sportolsz?

2011. okt. 12. 18:51
 33/100 anonim ***** válasza:
96%
Ismételten nem sikerült olyan válaszokra reagálni amik kétségbe vonják a tökéletességed. :)
2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/100 anonim ***** válasza:
93%
Az ellen tiltakozok, hogy a nőket semmibe veszed, nem gondolkodó egyénként kezeled őket. Ezek után ne csodálkozz, ha egy se áll szóba veled, max egy gyors kufirca, arra talán még jó vagy.
2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 anonim ***** válasza:
93%

Ja és az már az én hülyeségem, hogy imádom az önmagát felsőbbrendűnek érző embereket, akik már megjelenésükben státuszszimbólumnak érzik magukat :)

Hát hajrá, sok szerencsét :)

2011. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/100 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom lányok ti hogy vagytok vele, de ha én lemennék arra a szintre, hogy csak szexre keresek férfit, akkor tökéleteset keresnék. Ha csak szex, akkor az legyen olyan, hogy eszembe se jusson megbánni.

Ezt egy olyan férfi, aki nem képes magával egy szinten kezelni a nőt, szerintem képtelen megadni.

2011. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 anonim ***** válasza:
74%
Vannak olyan nők, akiknek mindegy csak f@sz legyen ;) max mást képzelnek a helyébe :D:D:D
2011. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/100 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen, vannak ilyenek, ezért is nem veszem magamra a kérdést, nyilván nekik szól és nem nekem :D

Azért mondjuk az kemény,ha még az ilyenek is mást képzelnek a helyébe.

Hehe :DDD

2011. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/100 anonim ***** válasza:
91%

"Nem tudom lányok ti hogy vagytok vele, de ha én lemennék arra a szintre, hogy csak szexre keresek férfit, akkor tökéleteset keresnék. Ha csak szex, akkor az legyen olyan, hogy eszembe se jusson megbánni.

Ezt egy olyan férfi, aki nem képes magával egy szinten kezelni a nőt, szerintem képtelen megadni."


Fura komplexusokat tud szülni ha valaki képtelen kielégíteni egy nőt. ;)

2011. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 anonim ***** válasza:
Pacsi :D
2011. okt. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!